Je mag ook wel gewoon zeggen dat je van me houd hoor, ik hou niet zo van al die ingewikkelde omwegenquote:Op vrijdag 23 december 2005 22:58 schreef versabommie het volgende:
[..]
Joh piss off, jij ranzige kloon van Scanman, met je schijtbankstel!
[afbeelding]
Als we nu iets van die cap zeggen. Zo ongeveer in de trant van dat het eng is en niet kan. Ga je dan ook gelijk weg? Nee toch hequote:
Doe niet zo idioot, mogool! Straks krijgen we een wildgroei aan JOSTIFLIP!'s... Wil je dat dan??quote:Op vrijdag 23 december 2005 22:54 schreef versabommie het volgende:
[..]
IK BEPAAL HELEMAAL NIETS EN IK BEN EEN VOORSTANDER VAN DE VRIJHEID OM JOSTIFLIP TE SCHRIJVEN ZOALS EENIEDER HET WIL VERDOMME!
quote:Op vrijdag 23 december 2005 23:08 schreef cuall het volgende:
Zijn die werklui al vertrokken, ik heb de streams ff uit namelijk![]()
quote:Op vrijdag 23 december 2005 23:08 schreef demins het volgende:
[..]
Nou ben je te ver gegaan! Dit is heeeeeel ENG!!!![]()
quote:Op vrijdag 23 december 2005 23:05 schreef Bartoli het volgende:is ik ook weer. Nog wat te beleven hier op het forum
Absoluut niet en het is niet de eerste keer dat zoiets gevraagd wordt, maar ik ben niet zo snel op mijn p*k getrapt en al helemaal niet iemand die al snel beledigd wegloopt en in een hoekje gaat zitten mokken!quote:Op vrijdag 23 december 2005 23:07 schreef Snaptnix het volgende:
[..]
Als we nu iets van die naakte cap zeggen. Zo ongeveer in de trant van dat het eng is. Ga je dan ook gelijk weg? Nee toch he![]()
Heb je in het vorige topic over de Scan versus Mediawatchers rel gelezen?quote:Op vrijdag 23 december 2005 23:08 schreef cuall het volgende:
Zijn die werklui al vertrokken, ik heb de streams ff uit namelijk![]()
quote:Op vrijdag 23 december 2005 23:10 schreef Muerte het volgende:
[..]
Absoluut niet en het is niet de eerste keer dat zoiets gevraagd wordt, maar ik ben niet zo snel op mijn p*k getrapt en al helemaal niet iemand die al snel beledigd wegloopt en in een hoekje gaat zitten mokken!![]()
Je gaat je gang maar hoor!quote:Op vrijdag 23 december 2005 23:11 schreef Snaptnix het volgende:
[..]
![]()
Mooi zo, kunnen we tenmisnte met een gerust hart genieten van je caps en gelijk onze ongezouten mening geven, zonder bang te zijn dat jet op een lopen zet![]()
quote:Op vrijdag 23 december 2005 23:10 schreef Muerte het volgende:
[..]
Absoluut niet en het is niet de eerste keer dat zoiets gevraagd wordt, maar ik ben niet zo snel op mijn p*k getrapt en al helemaal niet iemand die al snel beledigd wegloopt en in een hoekje gaat zitten mokken!![]()
quote:
quote:Op vrijdag 23 december 2005 23:11 schreef demins het volgende:
Bij mij doen alle vier de streams het niet!! Bij jullie wel?![]()
Live!!!!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |