Tja, misschien heb je wel gelijk.quote:Op donderdag 22 december 2005 21:12 schreef D.Rose het volgende:
Nou moet Joost winnen
*nooit gedacht dat ik dat zou zeggen
Soms moet je een calculerende burger zijn !quote:Op donderdag 22 december 2005 21:12 schreef CartWOman het volgende:
Godsamme, geeft ze tóch weer toe aan haar onzekerheid.
Doodzonde.
quote:Op donderdag 22 december 2005 21:13 schreef golfer het volgende:
Godver!!!! Ze had gewonnen en de hele pot kunnen pakken.
en dat hoop ik van lieske. ik begrijp er geen fuck van. moet die doos er nu ook juit? Ze zat Ingrid echt te pushen.quote:Op donderdag 22 december 2005 21:12 schreef TheVulture het volgende:
Wat hoop ik zo nu dat Roel helemaal niks heeft straks
Ing had toch niet gewonnen van Joost denk ik
Ja bah, met haar studieschuld de hele tijd...quote:Op donderdag 22 december 2005 21:13 schreef LuQas het volgende:
Ik vind Lieske heel irritant ineens.
Wat een taalgebruik zegquote:Op donderdag 22 december 2005 21:13 schreef Manu82 het volgende:
Wat een vieze vuile tyfushoer is die Lieske, Joost wilde er ook uit en ze zat Ing maar te overtuigen dat ze moest gaan
behalve dat ze nu de club lieten onderhandelen.. erg leuk!quote:Op donderdag 22 december 2005 21:13 schreef LuQas het volgende:
Dit is echt het opa-Koos verhaal, ze maakte minstens net zo veel kans.
Kijkt er een keer een notaris mee...maken ze gewoon een hele andere spelopzet.quote:Op donderdag 22 december 2005 21:12 schreef svann het volgende:
Is dit niet het verneuken van de sms'ers?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |