Dat komt elke avond rond de klok van 22.00-23.05quote:Op maandag 2 januari 2006 22:13 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Ze kunnen het beter de DOMSTE Mens Ter Wereld noemen gezien de kandidaten die ze hebben uitgenodigd. Wie krijgen we volgende week? Kelly, Gerard Joling en Gordon?
Ik hoop dat ze ook met serieuze kandidaten komen. Maar ja, BNérs kennende....quote:Op maandag 2 januari 2006 23:00 schreef Asskicker14 het volgende:
Morgen met Viola Holt!![]()
![]()
![]()
Hoe moet ik in godsnaam deze programma nog serieus nemen als ze niet serieuze kandidaten kunnen uitnodigen?![]()
Niks leuker toch dan BN-ers die zich voor schut zetten?quote:Op maandag 2 januari 2006 23:00 schreef Asskicker14 het volgende:
Morgen met Viola Holt!![]()
![]()
![]()
Hoe moet ik in godsnaam deze programma nog serieus nemen als ze niet serieuze kandidaten kunnen uitnodigen?![]()
Vrij veel voor Talpa-begrippenquote:Op dinsdag 3 januari 2006 10:23 schreef Haaibaaike het volgende:
Dat programma had maar 410.000 kijkers !!
Dat vroeg ik me ook af.quote:Op dinsdag 3 januari 2006 16:19 schreef debofantastico het volgende:
vaag programma, wtf doet die kale Cees daar?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |