Don't get me wrong, ik vind pienaar ook van een bedenkenlijk niveau maar kun je de door mij gequote uitspraak misschien eens nader toelichten?quote:Op dinsdag 20 december 2005 10:52 schreef Robar het volgende:
Ten derde heeft hij onder andere op de rechtsbuiten positie laten zien dat hij ook geen materiaal is voor de 10 positie.
Pienaar kan zoveel beter, dat heeft 'ie al eens laten zien, een jaar lang. Toen stond 'ie ook niet standaard op 10.quote:Op dinsdag 20 december 2005 10:55 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Hij speelde op 10 gewoon naar behoren. En iemand kan op rechtsbuiten volgens jou laten zien of hij al dan niet 10 materiaal is? Of je bent geniaal, of je kraamt nu enorme onzin uit
Gezien het spel dit jaar twijfel ik sterk aan de stelling dat de huidige spelers beter olp 10 kunnen spelen van Pienaar...
quote:Huntelaar kan met Ajax CL spelen
Mocht Klaas Jan Huntelaar in de winterstop naar Ajax verkassen, kan hij in de UEFA Champions League voor de Amsterdammers uitkomen. Dat valt te concluderen uit de regels van de Europese voetbalbond UEFA.
In regel 15.13 staat dat spelers alleen voor een andere club mogen uitkomen als hun vorige club in een ander toernooi uit heeft gekomen of nog uitkomt. De huidige club van Huntelaar, SC Heerenveen, speelt UEFA Cup.
quote:Spurs mogelijk oplossing voor Vlaar
Tottenham Hotspur heeft zich gemeld voor Ron Vlaar, weet De Telegraaf vandaag te melden. De verdediger ligt momenteel in de clinch met zijn club AZ en gaf al eerder aan er alles aan te doen om een transfer naar Ajax af te dingen. Dat laatste is, omdat Ajax de transferprijs te hoog vindt, een lastige zaak.
Martin Jol, de succesvolle Nederlandse trainer bij de Spurs, wil Vlaar graag naar Londen halen. De kans is groot dat Tottenham de gevraagde transferprijs voor Vlaar wel wil ophoesten. AZ-voorzitter Dirk Scheringa wil bovendien niet onderhandelen met Ajax, maar staat wel open voor andere clubs.
Vlaar gaf eerder deze week aan dat hij zich gechanteerd voelt door AZ en trainer Louis van Gaal. De Noord-Hollandse club gaf de Hensbroeker hierop een schorsing, maar vandaag meldt hij zich weer bij de AZ-selectie.
Naar verluidt vraagt AZ 3,5 miljoen euro voor de talentvolle verdediger. Ajax zou niet verder gekomen zijn dan een bod van één miljoen euro. Het dagblad meldt overigens ook dat Feyenoord en PSV nog interesse hebben.
Voor rechtshalf is hij ook geschikt ja. Maar ik kan mij goed voorstellen dat als je na tijden misbruikt te zijn op rechtsbuiten, het vertrouwen en de grote vorm kwijt bent.quote:Op dinsdag 20 december 2005 10:57 schreef Suijk het volgende:
[..]
Pienaar kan zoveel beter, dat heeft 'ie al eens laten zien, een jaar lang. Toen stond 'ie ook niet standaard op 10.
Tjees, moet ik dan ook herhalen dat Huntelaar alleen voor het 4-3-3 systeem naar Ajax is gekomen en dat een 4-4-2 met Rosenberg geen optie is?quote:
Das waar. Maar je begrijpt mn 'frustratie' en zorgen over Rosenberg?quote:Op dinsdag 20 december 2005 11:18 schreef -Wolf- het volgende:
Jongens, jongens, niet meteen gaan wanhopen. Eerst maar eens kijken wat er gebeurt.
Begrijp t ook, vond t ook nogal onnodig om nu ALWEER een spits te kopen (wel een goeie daarentegen maar toch..).quote:Op dinsdag 20 december 2005 11:23 schreef Roeni3 het volgende:
[..]
Das waar. Maar je begrijpt mn 'frustratie' en zorgen over Rosenberg?
Hoe weet je dat?quote:Op dinsdag 20 december 2005 11:17 schreef Roeni3 het volgende:
[..]
Tjees, moet ik dan ook herhalen dat Huntelaar alleen voor het 4-3-3 systeem naar Ajax is gekomen en dat een 4-4-2 met Rosenberg geen optie is?
quote:
Ik weet niet waar je dit allemaal vandaan haalt maar KJH kan prima naast/samen met Markus spelen in een 442 systeem. En helemaal als je Snijder daar achter heb staan.quote:Op dinsdag 20 december 2005 11:17 schreef Roeni3 het volgende:
[..]
Tjees, moet ik dan ook herhalen dat Huntelaar alleen voor het 4-3-3 systeem naar Ajax is gekomen en dat een 4-4-2 met Rosenberg geen optie is?
Ik wil niet blijven zeuren oid, maar niemand gaat serieus in op de vraag wat er met Rosenberg moet gebeuren. Das jammer, want die gozer komt net los. Krijgt ie uberhaupt nog speeltijd als Huntelaar volgend jaar de sterren van de hemel speelt? Nee, natuurlijk niet. Damn, man, weer een spits verneukt / te vroeg afgeschreven omdat we per se een ster wilden hebben.
Dus dan KJH of Markus erachter en dan Sneijder weer linkshalf ofzo bedoel je denk ik?! Dan speel je meer 334, wel erg gewaagdquote:Op dinsdag 20 december 2005 11:33 schreef --HOOLIE-- het volgende:
[..]
Ik weet niet waar je dit allemaal vandaan haalt maar KJH kan prima naast/samen met Markus spelen in een 442 systeem. En helemaal als je Snijder daar achter heb staan.
Als er voor volgend seizoen naar buitenspelers wordt gekeken dan kan je ook in een 433 systeem prima spelen met KJH en Markus....
Dus ik denk dat jij je een beetje onnodig zit op te fokken....
Omdat het beleid van Ajax 4-4-3 is; daar mag Blind nu even vanaf wijken vanwege de resultaten, maar anders tikt technisch directeur Van Geel hem op de vingers (die moet het sportieve beleidsplan bewaken, waarin letterlijk staat dat Ajax in principe met 4-3-3 moet spelen). En waarom heeft Ajax anders opeens zoveel interesse in De Mul, Jenner en hebben ze Krohn-Deli gehaald? Allemaal buitenspelers.quote:
W.b. 4-4-2: zie boven.quote:Op dinsdag 20 december 2005 11:33 schreef --HOOLIE-- het volgende:
[..]
Ik weet niet waar je dit allemaal vandaan haalt maar KJH kan prima naast/samen met Markus spelen in een 442 systeem. En helemaal als je Snijder daar achter heb staan.
Als er voor volgend seizoen naar buitenspelers wordt gekeken dan kan je ook in een 433 systeem prima spelen met KJH en Markus....
Dus ik denk dat jij je een beetje onnodig zit op te fokken....
Ik heb niet gezegd dat Markus als buitenspeler gebruikt moet worden.quote:Op dinsdag 20 december 2005 11:39 schreef Roeni3 het volgende:
[..]
Omdat het beleid van Ajax 4-4-3 is; daar mag Blind nu even vanaf wijken vanwege de resultaten, maar anders tikt technisch directeur Van Geel hem op de vingers (die moet het sportieve beleidsplan bewaken, waarin letterlijk staat dat Ajax in principe met 4-3-3 moet spelen). En waarom heeft Ajax anders opeens zoveel interesse in De Mul, Jenner en hebben ze Krohn-Deli gehaald? Allemaal buitenspelers.
[..]
W.b. 4-4-2: zie boven.
W.b. 4-3-3: alsof Rosenberg een vleugelspeler is. Krijg je het Babel / Sonck verhaal. Blind wil toch terug naar het 'ideale Ajax'? Echte vleugelspelers, met een goede spits in de punt. Ik zie Rosenberg echt niet elke wedstrijd de achterlijn halen en een voorzet geven hoor, daar is ie te veel een centrumspits voor.
Maar ik fok mezelf mss idd te veel op. Toch zie ik het somber in voor Rosenberg.
![]()
Lijkt me niet...quote:Op dinsdag 20 december 2005 11:44 schreef --HOOLIE-- het volgende:
[..]
Ik heb niet gezegd dat Markus als buitenspeler gebruikt moet worden.
Misschien is het een optie om Markus als "9" en KJH als "10" te gebruiken....
Ja ...dat zou de "10" moeten doen je...quote:Op dinsdag 20 december 2005 11:47 schreef PyTh het volgende:
[..]
Lijkt me niet...
Nummer 10 is de verbindingsspeler tussen het middenveld en de aanval.
KJH moet zo dicht mogelijk bij de goal van de tegenstander spelen om het optimale rendement eruit te halen.
Kom op zeg, je kan heus wel van te voren zien of iemand op 10 uit de voeten kan of niet. . .quote:Op dinsdag 20 december 2005 10:55 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Hij speelde op 10 gewoon naar behoren. En iemand kan op rechtsbuiten volgens jou laten zien of hij al dan niet 10 materiaal is? Of je bent geniaal, of je kraamt nu enorme onzin uit
Gezien het spel dit jaar twijfel ik sterk aan de stelling dat de huidige spelers beter olp 10 kunnen spelen van Pienaar...
Ik vrees juist voor Huntelaar. Zonde, speelt zo leuk bij Faen.quote:Op dinsdag 20 december 2005 11:39 schreef Roeni3 het volgende:
[..]
Toch zie ik het somber in voor Rosenberg.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |