abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 19 december 2005 @ 00:03:47 #1
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_33207482
Op het graf van een geliefde rabbi in Israël, hangen momenteel honderden slipjes en BH's van wanhopige meisjes op zoek naar een man. Volgens de eeuwenoude traditie vinden mensen die het graf bezoeken binnen het jaar een partner.

De huidige rabbi die belast is met de zorg voor het graf zegt echter dat hun gebeden niet verhoord zullen worden. "Na overleg met de opperrabbijnen kan ik met zekerheid zeggen dat deze vrouwen niet alleen schuldig zijn aan oneerbiedigheid, ook zullen zij nooit gezegend worden", aldus rabbi Israel Deri.

Bron: Yahoo News

Schattig, en als die vrouwen ook meteen hun adres aan hun ondergoed hebben gelaten kan je als man wel natuurlijk gewoon een beetje rondshoppen.
Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
  maandag 19 december 2005 @ 00:08:36 #2
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_33207584
Ach, dat hebben ze zo door en in no time zijn er allerlei vadsige wijven die dan een bh ophangen die hen nooit zou hebben gepast.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')