Nee, Le Dakar is de wedstrijd voor Proffesionels.quote:
Het grootste gedeelte is over de weg, maar er zijn inderdaad ook stukken woestijn die je moet doorkruisen.quote:Op donderdag 15 december 2005 23:37 schreef ook_gek het volgende:
maar moet je ook echt dwars door de woestijn heen raggen?
oke. ik zat weer eens te slapen.quote:Op donderdag 15 december 2005 23:46 schreef GizartFRL het volgende:
[..]
Nee, Le Dakar is de wedstrijd voor Proffesionels.
Amsterdam Dakar is een rit met goedkope auto's voor een goed doel.
Geweldig. Ik zie me zelf met BoJo al rijdenquote:Op donderdag 15 december 2005 23:47 schreef GizartFRL het volgende:
[..]
Het grootste gedeelte is over de weg, maar er zijn inderdaad ook stukken woestijn die je moet doorkruisen.
Teaser: Klilkme
Jaquote:Op zondag 15 januari 2006 20:52 schreef GizartFRL het volgende:
Als het goed is haal ik volgend weekend een auto op.
309 1.6 GT Injection.
5deurs auto met voldoende ruimte en redelijk simpele techniek.
Tot de zomervakantie rij ik er zelf in als gezinsauto, maar als in Juli de APK verlopen is gaat de auto een aanpassingskuur krijgen.
Iemand anders ook al verder met plannen?
Vanzelfsprekend, vergis je niet in de bijkomende kosten. Die auto rijdt niet op zonne-energie. En van op houtvuur geroosterde sprinkhanen alleen kan je niet leven. Laat staan dat je verzekeraar wel weer een speciale polis heeft voor avonturiers.quote:Op maandag 16 januari 2006 00:38 schreef Oosthoek het volgende:
Maar het blijft natuurlijk nooit bij de 500e die je auto kost. Zo'n reis kost je ws een klein vermogen.
In dat geval zou ik zeggen: klik eens op mn onderschrift, ik ben namelijk hetzelfde van planquote:Op maandag 16 januari 2006 12:47 schreef $tranger het volgende:
Afgelopen jaar was ik uitgelood om mee te mogen, maar dan moest ik wel even 300 euro overmaken als inschrijfgeld. En dat voor een evenement die zelf werkelijk geen enkele support leverd. Kortom, 300 euro voor niks, toch maar vanaf gezien. Als ik nog eens zoiets wil doen dan ga ik dat lekker met vrienden doen. Lekker voor de lol, in eigen tempo en een auto die zoveel kost als ik zelf wil...
Tuurlijk blijft het niet bij die 500 euro.quote:Op maandag 16 januari 2006 00:38 schreef Oosthoek het volgende:
Maar het blijft natuurlijk nooit bij de 500e die je auto kost. Zo'n reis kost je ws een klein vermogen.
De groep, in een auto kunnen als snel niet meer dan 2 mensen, wil je dan met een hele kolone naar dakar?quote:Op zondag 15 januari 2006 21:03 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
JaIk wil niet meedoen aan Amsterdam-Dakar, maar zelf, met een groeje mensen (wat nog te vormen is) naar Dakar rijden, en weer terug. In 2010, dat wel. Dus zonder het verplichte achterlaten van de auto
Ik geef later vannacht wel een linkje naar een plek waar wat meer staat (want dat moet ik allemaal nog typen)
edit: het beloofde linkje
Jaquote:Op donderdag 26 januari 2006 14:50 schreef Sterke_Yerke het volgende:
[..]
De groep, in een auto kunnen als snel niet meer dan 2 mensen, wil je dan met een hele kolone naar dakar?![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |