We weten dus niet waarom die twee strandwachten aangevallen werden, zullen wel niet genoeg respekt getoond hebben tegen hat aso tuig. Maar als iemand dat weet graag een popstjequote:SYDNEY In de Australische stad Sydney zijn opnieuw rassenrellen geweest. Tientallen jongeren van Libanese komaf trokken met honkbalknuppels door rijke wijken bij het strand. Ze vernielden winkels en auto's en vielen omstanders aan. Zeker zeven mensen raakten gewond.
In de nacht van zaterdag op zondag vielen 31 gewonden toen 5000 blanken Libanezen aanvielen uit wraak voor het molesteren van twee strandwachten.
ik heb me inmiddels flink ingelezen in de australische problemen en keur het af dat duizenden australiėrs willekeurige libanezen aanpakken, dat is voor mij niet de definitie van een heldendaad. ik had liever gezien dat de knullen die overlast veroorzaken (bepaalde libanezen in dit geval) ter plekke een aframmeling krijgen van heb ik jou daar.quote:Op dinsdag 13 december 2005 10:01 schreef Meki het volgende:
[..]
jij noemt lebs ratten en aussies noem je geen ratten
En de Aussies van Zondag ben je die beelden vergetenquote:Op dinsdag 13 december 2005 10:08 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik heb me inmiddels flink ingelezen in de australische problemen en keur het af dat duizenden australiėrs willekeurige libanezen aanpakken, dat is voor mij niet de definitie van een heldendaad. ik had liever gezien dat de knullen die overlast veroorzaken (bepaalde libanezen in dit geval) ter plekke een aframmeling krijgen van heb ik jou daar.
Nu.nlquote:Tweede nacht van rellen in Sydney
Uitgegeven: 13 december 2005 08:09
Laatst gewijzigd: 13 december 2005 09:48
SYDNEY - De politie in Sydney krijgt extra bevoegdheden om de rellen de kop in te drukken. Dat maakte premier Morris Iemma van de Australische deelstaat New South Wales bekend nadat het in de nacht van maandag op dinsdag opnieuw tot ongeregeldheden was gekomen.
Bekijk video: Modem/ Breedband
Bij het geweld raakten zeven mensen gewond, werden enkele tientallen auto's beschadigd, winkels geplunderd en passanten mishandeld. Volgens de politie, die elf arrestaties verrichtte, betrof het dit keer een vergeldingsactie van jongens van Arabische herkomst.
Extra bevoegdheden
Minister-president Iemma van de deelstaat New South Wales, waarvan Sydney de hoofdstad is, heeft het regionale parlement teruggeroepen van het kerstreces. De parlementariėrs moeten dinsdag nog een reeks van wetten goedkeuren die de politie extra bevoegdheden geven.
Door de wetgeving krijgt de politie het recht drankwinkels te sluiten in tijden van sociale ontrust. Verder kunnen ze in de toekomst auto's van relschoppers confisqueren. Bovendien kunnen mensen die rellen trappen straks tot maximaal vijftien jaar celstraf worden veroordeeld.
"Deze criminelen hebben de oorlog aan onze maatschappij verklaard en wij zullen ze niet laten winnen", zei Iemma op een persconferentie. "Ik wil de reputatie van Sydney als een tolerante, opwindende internationale stad niet laten bezoedelen door tuig en criminelen."
Honkbalknuppels
De relschoppers trokken maandagavond in een konvooi van veertig auto's de welvarende wijk Cronulla Beach in het zuiden van 's lands grootste stad binnen. Zij waren bewapend met honkbalknuppels en breekijzers. In de nabijgelegen wijk Brighton-Le-Sands bekogelden jongeren de politie.
In Cronulla Beach begonnen de ongeregeldheden zondag toen ongeveer 5000 deels dronken en racistische jongeren mensen van Arabische herkomst aanvielen en mishandelden. Een week eerder waren hier twee strandwachten mishandeld, mogelijk door mannen van Libanese herkomst
lees je wel?quote:Op dinsdag 13 december 2005 10:11 schreef Meki het volgende:
[..]
En de Aussies van Zondag ben je die beelden vergeten
het was niet de eerste keer. de jongeren veroorzaken al tijden overlast op stranden en gedragen zich eigenlijk net zoals bepaalde mensen in zwembaden in nederland. met bekende teksten als: "this beach is from us, we own the beach" en schelden vrouwen uit voor hoer. maar goed, het is natuurlijk allemaal de schuld van australiė oid, want ze krijgen geen kansen enzo... je kent het riedeltje wel...quote:Op dinsdag 13 december 2005 10:12 schreef desiredbard het volgende:
Zeg zaolshetis...wat was de (drog)reden voor die lebs om die strandwachten aft rammellen
(Ik dagt dat er "Les" stond en in dat geval was het gewoon de tiojd van de maand en mannenhaat
en dan moeten alle buitenlanders en de kinderen het daarvoor ontgelden. want het is toch allemaal de schuld van Libanezenquote:Op dinsdag 13 december 2005 10:15 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
het was niet de eerste keer. de jongeren veroorzaken al tijden overlast op stranden en gedragen zich eigenlijk net zoals bepaalde mensen in zwembaden in nederland. met bekende teksten als: "this beach is from us, we own the beach" en schelden vrouwen uit voor hoer. maar goed, het is natuurlijk allemaal de schuld van australiė oid, want ze krijgen geen kansen enzo... je kent het riedeltje wel...
lees nou eens goed en leg me geen woorden in de mond.quote:Op dinsdag 13 december 2005 10:18 schreef Meki het volgende:
[..]
en dan moeten alle buitenlanders en de kinderen het daarvoor ontgelden. want het is toch allemaal de schuld van Libanezen
ik leg geen woorden in je mond . ik beoordeel alleen jou opmerkingen.quote:Op dinsdag 13 december 2005 10:20 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
lees nou eens goed en leg me geen woorden in de mond.
meki ik deel die mening niet met je. ik zie de actie---> reactie anders. ik zie gespuis dat stranden en straten onveilig maakt en daarop zijn wat australiėrs boos geworden en hebben, hoe fout soms ook, het recht in eigen hand genomen. zoals ik wellicht ten overvloedde, wel vind is dat ze de relschoppertjes aanpakken inplaats van onschuldige passanten.quote:Op dinsdag 13 december 2005 10:30 schreef Meki het volgende:
[..]
ik leg geen woorden in je mond . ik beoordeel alleen jou opmerkingen.
Aussies zijn als eerst ermee begonnnen met een soort gelijke "Kristalnacht" Alles wat een buitenlander was moest het ontgelden ook de politie moest het ontgelden
Lebs zijn toen een wraakactie begonnen. Allebei zijn ze fout Allebei zijn ze verkeerd bezig en ik hoop dat de politie de 5.000 racisten oppakt en evenals de Libanezen
Oh maar dat soort lui mogen ze wat mij betreft lens schoppen, desnoods met 5000 man. Probleem is alleen dat er nu willekeurige Libanezen aangevallen worden, en de kutlibanezen vrolijk met honkbalknuppels in hun auto's rond gaan cruisen in een reactie.quote:Op dinsdag 13 december 2005 10:15 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
het was niet de eerste keer. de jongeren veroorzaken al tijden overlast op stranden en gedragen zich eigenlijk net zoals bepaalde mensen in zwembaden in nederland. met bekende teksten als: "this beach is from us, we own the beach" en schelden vrouwen uit voor hoer. maar goed, het is natuurlijk allemaal de schuld van australiė oid, want ze krijgen geen kansen enzo... je kent het riedeltje wel...
dan pakt de politie de mensen aan . er zijn maar weinig Lebs die daar crimineel gedrag vertonen en de grootste deel van de Lebs zijn normale werkende mensen . Er zijn ook stoute criminele Aussies die maken ook stranden etc. onveilig. de beide groepen doen dat.quote:Op dinsdag 13 december 2005 10:33 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
meki ik deel die mening niet met je. ik zie de actie---> reactie anders. ik zie gespuis dat stranden en straten onveilig maakt en daarop zijn wat australiėrs boos geworden en hebben, hoe fout soms ook, het recht in eigen hand genomen. zoals ik wellicht ten overvloedde, wel vind is dat ze de relschoppertjes aanpakken inplaats van onschuldige passanten.
IDDquote:Op dinsdag 13 december 2005 10:38 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Oh maar dat soort lui mogen ze wat mij betreft lens schoppen, desnoods met 5000 man. Probleem is alleen dat er nu willekeurige Libanezen aangevallen worden, en de kutlibanezen vrolijk met honkbalknuppels in hun auto's rond gaan cruisen in een reactie.
In feite lost dat een hoop van het probleem op: die idioten in de auto's moet je wel hebben. Klemrijden, arresteren, klaar.
Elk stuk tuig dat opgepakt wordt is er eentje. Blank of Leb.quote:Op dinsdag 13 december 2005 10:55 schreef Meki het volgende:
op de foto“s zie ik geen Aussies gepakt worden
Jij moet je eens niet zo met twee maten meten, hypocriet mannetje. Destijds met de rellen in Parijs kon je wel begrip opbrengen voor de relschoppers. Mensen zoals jij hebben een metersdikke plaat gewapend beton voor hun kop.quote:Op dinsdag 13 december 2005 09:11 schreef Meki het volgende:
[..]
en die Aussies dan ?? die zijn voor jou helden he![]()
Oh nee?quote:Op dinsdag 13 december 2005 10:55 schreef Meki het volgende:
op de foto´s zie ik geen Aussies gepakt worden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |