als het klopt en het waren moslims dan klopt dat en so what? Ongetwijfeld gaan gaan ze ook naar school, melden we ook niet. dat e blanke een kaaskop is ook niet en dat hij uit het verre oosten komt ook niet en dat in het verleden zijn familie de rest van de wereld heeft uitgenuit en wij daardoor zo rijk zijn en nu een virtuele muur om europa heen bouwen om het onstant te houden ook niet.quote:Op zondag 11 december 2005 16:54 schreef DionysuZ het volgende:
Jammer dat deze topic weer volstaat met ad hominems. Wat maakt het nou uit wat voor avatar iemand heeft, tjee... reageer op de argumenten, daar is het een discussie voor.
IMHO blijkt idd uit de TT en de OP een zekere xenofobie. Criminaliteit is niet gekoppeld aan huidskleur. Overigens een zeer verwerpelijke daad, een hakenkruis in iemands arm krassen.
De feiten weergeven is xenofobie?quote:Op zondag 11 december 2005 16:54 schreef DionysuZ het volgende:
IMHO blijkt idd uit de TT en de OP een zekere xenofobie. Criminaliteit is niet gekoppeld aan huidskleur. Overigens een zeer verwerpelijke daad, een hakenkruis in iemands arm krassen.
hoe weet jij in godsnaam het motief? En in de OP stel je dat er "teveel geimporteerde struikrovers" op pad zijn. Daaruit maak ik toch wel enigszins wat xenofobie op.quote:Op zondag 11 december 2005 20:19 schreef Calella het volgende:
[..]
De feiten weergeven is xenofobie?
Bij dit misdrijf speelt de etniciteit een doorslaggevende rol aangezien het een misdrijf met een racistisch motief is.
Criminaliteit is inderdaad niet gekoppeld aan huidskleur. Maar dat heeft niemand in dit topic dan ook beweerd.
Verander dan de rest van je OP. Al het andere gaat er namelijk wel degelijk over. Dat het aan de kleur en/of huidskleur ligt.quote:Op zondag 11 december 2005 20:19 schreef Calella het volgende:
[..]
De feiten weergeven is xenofobie?
Bij dit misdrijf speelt de etniciteit een doorslaggevende rol aangezien het een misdrijf met een racistisch motief is.
Criminaliteit is inderdaad niet gekoppeld aan huidskleur. Maar dat heeft niemand in dit topic dan ook beweerd.
Dat kan inderdaad van alles zijn als men een hakenkruis in iemands arm kerft.quote:Op zondag 11 december 2005 20:29 schreef DionysuZ het volgende:
[..]
hoe weet jij in godsnaam het motief?
De officiele term is allochtione straatrovers. De ernst van dat probleem onder ogen zien zou ik geen xenofobie willen noemen.quote:En in de OP stel je dat er "teveel geimporteerde struikrovers" op pad zijn. Daaruit maak ik toch wel enigszins wat xenofobie op.
Ik doe mee..quote:Op zondag 11 december 2005 21:29 schreef HAL9000S het volgende:
Ik blijf erbij dat 't een bullshitverhaal is
Zou inderdaad goed kunnen.quote:Op zondag 11 december 2005 21:29 schreef HAL9000S het volgende:
Ik blijf erbij dat 't een bullshitverhaal is
Begrijpend lezen is blijkbaar ook een talent tegenwoordig.quote:Op zondag 11 december 2005 21:08 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
Verander dan de rest van je OP. Al het andere gaat er namelijk wel degelijk over. Dat het aan de kleur en/of huidskleur ligt.
Beide opmerkingen spreken elkaar beetje tegen
Denk ik ook, hij zal het zelf wel gedaan hebben, net zoals degenen die het voor hem beweerden.quote:Op zondag 11 december 2005 21:29 schreef HAL9000S het volgende:
Ik blijf erbij dat 't een bullshitverhaal is
Alsof getint een racistisch scheldwoord is....quote:Op zondag 11 december 2005 21:37 schreef Ringo het volgende:
"Getinten".![]()
En wat ben jij dan? Zo'n stinkende lafbleke kaaskop?
Doen de feiten je zoveel pijn emotioneel?quote:De jihad om je oren, dat kan je krijgen, met je domme gelul over oriëntaalse struikrovers.
In de laatste zinnen van je OP staat echt een suggestieve tekst hoor. kan je wel niet zo bedoelen, maar als je niet bedoeld dat er teveel geimporteerde(lees buitenlanders) zijn die crimineel zijn moet je het anders opstellen.quote:Op zondag 11 december 2005 21:31 schreef Calella het volgende:
[..]
Begrijpend lezen is blijkbaar ook een talent tegenwoordig.![]()
1. Er zijn veel allochtone straatrovers. Dit is een feit. Teveel naar mijn mening.quote:Op zondag 11 december 2005 21:49 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
In de laatste zinnen van je OP staat echt een suggestieve tekst hoor. kan je wel niet zo bedoelen, maar als je niet bedoeld dat er teveel geimporteerde(lees buitenlanders) zijn die crimineel zijn moet je het anders opstellen.
Is anders dan begrijpend lezen, misschien moet je het begrijpelijk maken.
En kom nu niet aand dat je je tekst niet gaat aanpassen aan de eerste de beste randibiel die geen opleiding eeft gehad, dan hebben we dat non argument ook gehad.
Ja, er zijn ook randdebielen die zich op internet Calella noemen. Teveel naar mijn mening.quote:Op zondag 11 december 2005 22:01 schreef Calella het volgende:
[..]
1. Er zijn veel allochtone straatrovers. Dit is een feit. Teveel naar mijn mening.
De tering, wat heb jij een dikke kop.quote:Op zondag 11 december 2005 22:47 schreef Verbal het volgende:
[..]
Ja, er zijn ook randdebielen die zich op internet Calella noemen. Teveel naar mijn mening.
V.
Ja, maar die abjecte basisschoolpleinmeningen van jou die kennen wij zo onderhandquote:Op zondag 11 december 2005 22:53 schreef Calella het volgende:
[..]
De tering, wat heb jij een dikke kop.![]()
Lijkt wel een facking baby, wat een bolle toet.![]()
Dat babyvet zou er onderhand wel af mogen hoor.![]()
Naar mijn mening dan he.
Nee, maar ff serieus. Daar moet je echt wat aan doen.quote:Op zondag 11 december 2005 22:54 schreef Verbal het volgende:
[..]
Ja, maar die abjecte basisschoolpleinmeningen van jou die kennen wij zo onderhand
V.
nee o die spreke ze niet tegen.quote:Op zondag 11 december 2005 22:01 schreef Calella het volgende:
[..]
1. Er zijn veel allochtone straatrovers. Dit is een feit. Teveel naar mijn mening.
2. Huidskleur heeft niets met criminaliteit te maken.
Deze 2 punten spreken elkaar niet tegen. Als jij vindt van wel zou ik je willen aanmoedigen het nog een paar keer nader te bestuderen..
Helemaal niks en mag bij betreft ook gedelete worden nu, maar als iemand persoonlijk probeert te worden moet ik ff reageren. Excuse-moi.quote:Op zondag 11 december 2005 23:21 schreef El_Bassie het volgende:
Dit is een nieuwstopic over een (al dan niet fictief) misdrijf. Nu gaat het plotseling over de vadsige kop van Verbal. Wat draagt dat bij aan dit topic?
Mmmm. Zit wat in ja. Kan inderdaad onduidelijk overkomen.quote:Op zondag 11 december 2005 23:23 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
nee o die spreke ze niet tegen.
Maar dan zie ik de logica ne het nutniet om ze samne te noemen. immers punt slaat dan nergens op. Laat het dan weg.
okquote:Op zondag 11 december 2005 23:26 schreef Calella het volgende:
[..]
Mmmm. Zit wat in ja. Kan inderdaad onduidelijk overkomen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |