abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 11 december 2005 @ 00:56:53 #1
81237 releaze
best of both worlds
pi_32984651
tja. knullig topic

De afgelopen paar jaar ben ik opzoek gegaan naar een goeie gum, maar iedere gum is telkens weer teleurstellend. ik gebruik nu al een jaar of tien hetzelfde gummetje, maar tot mijn grote teleurstelling ben ik hem nu kwijt. ik heb ergens nog zat andere gummen, maar of die gummen niet goed uit of ze klappen het papier dubbel, of ze laten gum-strepen achter, blergh.

dus ik vroeg me af of hier nog mensen waren die regelmatig tekenen en mij kunnen vertellen wat nou een echte goede teken gum is. ik teken altijd in de dikte HB tot 4H, het vaakst met H en 2H op gewoon, goedkoop standaard A4 printpapier. (niet van dat echte gladde papier)

en kan je bij een tekenwinkel oid de gum ook eerst uitproberen voordat je hem aanschaft? voorts betaal ik 2 euro aan een stuk rubber wat ik nooit zal gebruiken en dat vind ik jammer.
pi_32990435
quote:
Op zondag 11 december 2005 00:56 schreef releaze het volgende:
voorts betaal ik 2 euro aan een stuk rubber wat ik nooit zal gebruiken en dat vind ik jammer.
The horror
pi_32990549
>> TTK ?
Heads I win, tails you lose
Out of my way, I'm coming through
pi_32995237
Aangezien het nog niemand heeft gedaan zal ik serieus ingaan op je probleem, want ik herken het. Ik moet voor mijn studie ook veel tekenen (bouwkunde) dus ik weet waar ik over praat, heb ook al veel tekeningen vern**kt met een rotgum..

Het antwoord is vrij eenvoudig je moet een gum kopen van het merk "Staedtler" (vroeger hadden ze die bij de V&D, zou zo niet weten waar je die krijgt). Werken echt perfect.

linkje: http://www.staedtler.de/upload/erasers_intro_13541.jpg
<Typ hier een bericht>
pi_32995379
Toen ik op school regelmatig tekeningen moest maken gebruikte ik altijd gum van rotring...superspul naar mijn idee. Geel met wit was het blok als ik het me goed herinner.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')