Bedoel je dat je zwanger bent, Alicey? Zo ja: bij deze van harte gefeliciteerd!quote:Op zaterdag 10 december 2005 00:08 schreef Alicey het volgende:
[..]
Als je nu (nog) niet weet waar het over gaat, houd dan je klep.
Nee, helaas.quote:Op zaterdag 10 december 2005 00:11 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
Bedoel je dat je zwanger bent, Alicey? Zo ja: bij deze van harte gefeliciteerd!
quote:Op zaterdag 10 december 2005 00:08 schreef Alicey het volgende:
Als je nu (nog) niet weet waar het over gaat, houd dan je klep.
Kan je er na afloop weer een bestseller over schrijvenquote:Op zaterdag 10 december 2005 00:14 schreef Alicey het volgende:
Nee, helaas.Hoewel het aan de andere kant niet best zou zijn, zwanger worden zonder recent seksueel contact.
Oke, maar je zei het alsof er iets was in dat opzicht wat Doffy onderhand zou moeten weten. Zo van: "je bent onderhand toch wel op de hoogte van dat nieuws?" en dan in combinatie met deze topicquote:Op zaterdag 10 december 2005 00:14 schreef Alicey het volgende:
Nee, helaas.Hoewel het aan de andere kant niet best zou zijn, zwanger worden zonder recent seksueel contact.
quote:Op zaterdag 10 december 2005 00:15 schreef Doffy het volgende:
[..]
Kan je er na afloop weer een bestseller over schrijven
Eh... Nee, eigenlijk ging het mij vooral om on-topic reacties.quote:Op zaterdag 10 december 2005 00:16 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
Oke, maar je zei het alsof er iets was in dat opzicht wat Doffy onderhand zou moeten weten. Zo van: "je bent onderhand toch wel op de hoogte van dat nieuws?" en dan in combinatie met deze topic.
dat is dan weer positief!quote:Op zaterdag 10 december 2005 00:18 schreef Doffy het volgende:
[..]
Hoe meer ze je plagen, hoe meer ze van je houden
Snap ik, maar als je zwanger zou zijn, dan zou dat een nieuwe dimensie aan deze topic hebben gegeven en had ik allerlei tips uit eigen ideeënbus kunnen aanvoeren ten aanzien van de opvoeding. Want je weet, Alicey, ik ben een behulpzaam mens met liefde voor de medemens en niet in de laatste plaats de volwassenen van de toekomst.quote:Op zaterdag 10 december 2005 00:20 schreef Alicey het volgende:
Eh... Nee, eigenlijk ging het mij vooral om on-topic reacties.
Maar als dat het geval zou zijn had ik het topic in OUD gepost.quote:Op zaterdag 10 december 2005 00:24 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
Snap ik, maar als je zwanger zou zijn, dan zou dat een nieuwe dimensie aan deze topic hebben gegeven en had ik allerlei tips uit eigen ideeënbus kunnen aanvoeren ten aanzien van de opvoeding. Want je weet, Alicey, ik ben een behulpzaam mens met liefde voor de medemens en niet in de laatste plaats de volwassenen van de toekomst.
pappa mag ook hoor.quote:Op zaterdag 10 december 2005 00:25 schreef Doffy het volgende:
On-topic. Ik ben dan weliswaar geen moeder ()
Wat beschouw je als voldoende? En wat als je kind meer wil?quote:, maar ik zou mijn kind voornamelijk leren van zichzelf af te bijten, zo nodig. Ik denk dat als de ouders in materieel opzicht alles voldoende (en niet overdadig) regelen
Accepteer je daarbij dat je kind 'harde klappen' te verwerken krijgt?quote:, het kind zijn eigen weg zoveel mogelijk moet zoeken. Al moet het kind natuurlijk altijd weten waar het een veilige thuishaven heeft
Goddankquote:
Ik vind niet dat een kind altijd moet krijgen waar het om vraagt. Voor je het weet zit je met zo'n verwend jengelend k*tkind. En als ik érgens een gloeiende hekel aan heb...quote:Wat beschouw je als voldoende? En wat als je kind meer wil?
Ja. Heb ik zelf vroeger ook regelmatig gehad, en al was dat bepaald niet leuk, ik heb er veel van geleerd. Dat geldt overigens vandaag de dag nog steeds.quote:Accepteer je daarbij dat je kind 'harde klappen' te verwerken krijgt?
quote:
quote:maar dat ben ik ook niet
[..]
Ik vind niet dat een kind altijd moet krijgen waar het om vraagt. Voor je het weet zit je met zo'n verwend jengelend k*tkind. En als ik érgens een gloeiende hekel aan heb...![]()
Je zou dus kunnen zeggen dat een zekere mate van op jezelf aangewezen zijn goed voor je is? Waar leg je de grens?quote:Ja. Heb ik zelf vroeger ook regelmatig gehad, en al was dat bepaald niet leuk, ik heb er veel van geleerd. Dat geldt overigens vandaag de dag nog steeds.
Geen idee, ik vraag me af of daar van tevoren regels voor te geven zijn.quote:Op zaterdag 10 december 2005 00:31 schreef Alicey het volgende:
Je zou dus kunnen zeggen dat een zekere mate van op jezelf aangewezen zijn goed voor je is? Waar leg je de grens?
Ik denk dat je je wel 2 praktijk-voorbeelden kunt indenken?quote:Op zaterdag 10 december 2005 00:34 schreef Doffy het volgende:
[..]
Geen idee, ik vraag me af of daar van tevoren regels voor te geven zijn.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |