Omdat je zo'n fan bent kan alles over Rene mooi hier, tenzij het echt verwarrend wordt.quote:Op zondag 6 augustus 2006 01:33 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Vaduz, je mag deze anders ook wel dichtgooien en dat we alles over Temmink gewoon in het Scheidsrechters topic doen?
Leuk berichtje.quote:Verbeek vraagt scheids regels niet toe te passen
9/8/2006 9 :39
De scheidsrechter vragen een gele in plaats van een rode kaart te trekken voor een tegenstander, het is niet de gewoonste zaak van de wereld. Wel voor SC Heerenveen-trainer Gertjan Verbeek. Als het een vriendschappelijk duel betreft tenminste.
Verbeek begaf zich in het oefenduel met Middlesbrough binnen de lijnen om in conclaaf te gaan met scheidsrechter René Temmink. Deze had David Wheater van het veld gestuurd nadat hij Afonso Alves in het strafschopgebied had gevloerd. Volgens Verbeek verpeste de beslissing van Temmink het verdere verloop van de wedstrijd, die eindigde in simpele 4-0 zege voor de Friezen.
'De beslissing van de scheidsrechter begrijp ik', aldus Verbeek na de wedstrijd. 'Maar ik had meer begrip verwacht voor ons en het publiek, want tegen tien man oefenen is toch anders dan tegen elf. Hij had ook kunnen volstaan met geel en een penalty. Hij besloot de regels toe te passen en daar wond ik me over op. Dat hoort er een beetje bij.'
De strafschop werd benut door Danijel Pranjic. Via goals van Petter Hansson, Thomas Prager en Niklas Tarvajärvi liep Heerenveen uit naar een ruime zege tegen de verliezend finalist van het UEFA Cuptoernooi van afgelopen seizoen.
vi.nl
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |