Afgelopen woensdag belde het uitzendbureau mij met een gave baan in de aanbieding.
Ze vertelden dat ze mijn C.V. bij het bedrijf zouden aanbieden, en dat ze mij na hun reactie zouden terugbellen.
Nou heb ik vrijdag gebeld omdat ik nog niets gehoord had en ik was nieuwsgierig. Volgens de mevrouw van het uitzendbureau was de manager van het bedrijf erg druk en had hij nog geen tijd gehad om mijn CV te lezen.
Ze verwachtte zijn reactie vrijdag of maandag, en zou mij dan bellen. Ze schatte ook in dat ik nog een goede kans maakte om op gesprek te komen.
Het is nu dinsdag.
Kan ik het maken om wéér te bellen? Ik wil het wel omdat ik die baan graag wil én ik wil weten waar ik aan toe ben. Maar ja, zij heeft duidelijk gezegd dat zIJ zou bellen zodra ze meer wist.
En: is er nog een kans dat ik voor dat gesprek wordt uitgenodigd? Omdat het al dinsdag is en ik weet niet hoeveel tijd er normaal overheen gaat.
![]()
Help anyone?