Dat was niet mijn bedoeling, ik wilde slechts genieten van deze smiley zolang het nog kan.quote:
Ik had natuurlijk ook kunnen zeggen dat ik mijn seksuele geaardheid voor jou ook wel zou willen heroverwegen, maar dat klinkt weer zo gretig.quote:
Ik ga die van mij ook niet heroverwegen, maar het leek me wel weer eens leuk voor de variatiequote:Op maandag 5 december 2005 22:23 schreef Twisted_fok het volgende:
[..]
Ik had natuurlijk ook kunnen zeggen dat ik mijn seksuele geaardheid voor jou ook wel zou willen heroverwegen, maar dat klinkt weer zo gretig.
Ik hoop binnen nu en vijf minuten te kunnen vertellen dat ik de Staatsloterij heb gewonnen...quote:Op maandag 5 december 2005 22:34 schreef marcb1974 het volgende:
Iemand nog wat leuks te vertellen verder?
als je maar alleen slaaptquote:Op maandag 5 december 2005 22:34 schreef Twisted_fok het volgende:
Nou, dan ga ik wel weer hoor Nixxx.
trusten
quote:Op maandag 5 december 2005 22:37 schreef _Cara_ het volgende:
* Cara is trots op zichzelf ... goed gewerkt!! Zij wel...zij weet wat ze wil
Ik heb zelfs niet naar CSI gekeken...dat heb ik opgenomen.
Overzien wij de scala van mogelijkheden tussen een volstrekt heteronome naar een volstrekt autonoom schijnende rechtsvinding, tussen rechtspraak waarin de rechters inderdaad niet meer zijn dan 'les bouches qui prononcent les paroles de la loi' en rechtspraak waarbij de rechter 'sa propre regle' schijnt, dan dient daarbij tot uitgangspunt dat bij alle rechterlijk werk de wet veruit de belangrijkste heteronome factor is.quote:Op maandag 5 december 2005 22:34 schreef marcb1974 het volgende:
Iemand nog wat leuks te vertellen verder?
Als ik hem gekeken vertel ik wel of je wat gemist hebt....en of het de moeite was...quote:
Je hebt weinig gemist. Ik vond 'm niet echt spectaculair. Nou is Las Vegas sowieso mijn minst favoriete van de CSI's...quote:
Oeh, das wel heel lekker jaquote:Op maandag 5 december 2005 22:39 schreef Mokster het volgende:
[..]
Overzien wij de scala van mogelijkheden tussen een volstrekt heteronome naar een volstrekt autonoom schijnende rechtsvinding, tussen rechtspraak waarin de rechters inderdaad niet meer zijn dan 'les bouches qui prononcent les paroles de la loi' en rechtspraak waarbij de rechter 'sa propre regle' schijnt, dan dient daarbij tot uitgangspunt dat bij alle rechterlijk werk de wet veruit de belangrijkste heteronome factor is.
Mwah!!! de mannen zijn idd niet het je van het!!!quote:Op maandag 5 december 2005 22:39 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Je hebt weinig gemist. Ik vond 'm niet echt spectaculair. Nou is Las Vegas sowieso mijn minst favoriete van de CSI's...
De lippen die het gesproken recht benadrukken?quote:Op maandag 5 december 2005 22:39 schreef Mokster het volgende:
[..]
Overzien wij de scala van mogelijkheden tussen een volstrekt heteronome naar een volstrekt autonoom schijnende rechtsvinding, tussen rechtspraak waarin de rechters inderdaad niet meer zijn dan 'les bouches qui prononcent les paroles de la loi' en rechtspraak waarbij de rechter 'sa propre regle' schijnt, dan dient daarbij tot uitgangspunt dat bij alle rechterlijk werk de wet veruit de belangrijkste heteronome factor is.
Dito voor de vrouwen... En ik kan er niks aan doen, maar ik vind Horatio gewoon onwijs stoer met z'n oneliners als 'ie z'n zonnebril afzet...quote:Op maandag 5 december 2005 22:40 schreef _Cara_ het volgende:
[..]
Mwah!!! de mannen zijn idd niet het je van het!!!![]()
quote:Op maandag 5 december 2005 22:40 schreef Mokster het volgende:
Zo! En nu ga ik naar bed. Ga je mee GF?
![]()
Horatio is een coole rooie gast!!!quote:Op maandag 5 december 2005 22:41 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Dito voor de vrouwen... En ik kan er niks aan doen, maar ik vind Horatio gewoon onwijs stoer met z'n oneliners als 'ie z'n zonnebril afzet...![]()
Is dat nu afgelopen met die piet en zijn zak en zijn roe....ik ga nu voor Santa!! Man met baard!!quote:
Een nachtje slapen nog!quote:Op maandag 5 december 2005 22:42 schreef _Cara_ het volgende:
[..]
Horatio is een coole rooie gast!!!Hijj heeft idd wat!!
FF kijken hoelaat dat die erop is , want ik ga eerst zwemmen.. Anders moet ik die ook maar opnemen..quote:
Klopt. Hij zal vast gelijk hebbenquote:Op maandag 5 december 2005 22:44 schreef Mokster het volgende:
[..]
Een wijs man zei ooit:
"zie ik als een ja"
Half 9!quote:Op maandag 5 december 2005 22:44 schreef _Cara_ het volgende:
[..]
FF kijken hoelaat dat die erop is , want ik ga eerst zwemmen.. Anders moet ik die ook maar opnemen..
Ik heb ook een baard zo nu en danquote:Op maandag 5 december 2005 22:43 schreef _Cara_ het volgende:
[..]
Is dat nu afgelopen met die piet en zijn zak en zijn roe....ik ga nu voor Santa!! Man met baard!!
Dan ben ik met een beetje geluk net terug! ik ga om 19.00 uur zwemmen.. en 1 uurtje vind ik lang zat!!quote:
had een sikje 'vroeger', dat is een tijdje geleden echt afgeschoren, eens weer wat nieuwsquote:Op maandag 5 december 2005 22:46 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Ik heb ook een baard zo nu en dan![]()
Nope... net geschorenquote:Op maandag 5 december 2005 22:48 schreef _Cara_ het volgende:
Stoppelbaarden mmmmmmmmmmm..
Cara heeft koude voetjes en handjes gekregen van het stilzitten ..
Ik zit nog steeds te wachten tot mijn baardgroei begint...quote:Op maandag 5 december 2005 22:50 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
had een sikje 'vroeger', dat is een tijdje geleden echt afgeschoren, eens weer wat nieuws
*proestquote:Op maandag 5 december 2005 22:51 schreef AirwiN het volgende:
Ik zit nog steeds te wachten tot mijn baardgroei begint...![]()
Ga eens zorgen dat die warm worden danquote:Op maandag 5 december 2005 22:48 schreef _Cara_ het volgende:
Stoppelbaarden mmmmmmmmmmm..
Cara heeft koude voetjes en handjes gekregen van het stilzitten ..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |