Inderdaad, ze komen tot nu toe veel te ver gezocht op mij over, terwijl de Spinvis teksten zo terloops lijken.quote:
En dat bekt niet lekkerquote:Op maandag 5 december 2005 22:56 schreef SCH het volgende:
gister zag ik spoken maar die zijn al weer weg
ik wil wel langer blijven maar ik moet al weer weg
Is 't ook...quote:Op maandag 5 december 2005 22:59 schreef skiczukie het volgende:
Okee, dat Spinvis lijkt me dus zó kut.
Dit vind ik wel een hele goede eigenlijkquote:Op maandag 5 december 2005 20:57 schreef Croupouque het volgende:
Het wieltje in mijn walkman draait iets sneller dan het hoort
als ik met de wind in mijn gezicht sjok naar Nieuwegein-Noord.
Er is iets met dat tempo dat het binnenwerk verstoort
alsof het wil dat ik weer thuiskom, zelfs nog eerder dan vandaag
En ach,
'The walk of life' van Dire Straits vond ik stiekem toch al wat te traag.
quote:Op maandag 5 december 2005 20:57 schreef Croupouque het volgende:
Het wieltje in mijn walkman draait iets sneller dan het hoort
als ik met de wind in mijn gezicht sjok naar Nieuwegein-Noord.
Er is iets met dat tempo dat het binnenwerk verstoort
alsof het wil dat ik weer thuiskom, zelfs nog eerder dan vandaag
En ach,
'The walk of life' van Dire Straits vond ik stiekem toch al wat te traag.
Dat denk je maar. Als De Grote Spinvis de volgende bagger over een orgeldeuntje had gesomberd, had je je zonder twijfel in de literaire hemel gewaand. Vooral 'omdat het zo concreet is en toch ook weer niet'.quote:Op woensdag 7 december 2005 11:44 schreef TeleluvR het volgende:
Allemaal wannabe Spinvis teksten, maar er zitten geen Spinvis-waardige teksten bij!
Toch doen de teksten van Spinvis iets met mij en de teksten hierboven niet. Het is het net niet...quote:Op woensdag 7 december 2005 11:54 schreef broer het volgende:
[..]
Dat denk je maar. Als De Grote Spinvis de volgende bagger over een orgeldeuntje had gesomberd, had je je zonder twijfel in de literaire hemel gewaand. Vooral 'omdat het zo concreet is en toch ook weer niet'.
"Ik zie spoken in mijn jas, uitgevouwen op de stoel"
"alsof het wil dat ik weer thuiskom, zelfs nog eerder dan vandaag"
"en die lavendel-geur die toen m'n leven heeft gered"
"We staken vuurwerk af aan zee en reden altijd met Carola mee"
Spinvis moet gewoon muziek maken. Voor het tekstschrijven heeft hij geen talent. Je zou hem de Kurt Cobain van Nederland kunnen noemen.
Dat komt omdat de Spinvis-teksten daadwerkelijk in productie zijn genomen en deze teksten nog niet. Let maar op: als meneer bij zijn volgende cd gebruikmaakt van dit topic zullen ook deze zinnen 'iets met je doen'.quote:Op woensdag 7 december 2005 11:58 schreef TeleluvR het volgende:
Toch doen de teksten van Spinvis iets met mij en de teksten hierboven niet. Het is het net niet...![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |