Nee. Ik vind de stemmen van mensen bij amateur opnamens vaak ook vreselijk klinken, terwijl ze in het echt gewoon wel een normale stem hebben.quote:Op donderdag 1 december 2005 00:37 schreef T1andonly het volgende:
Dus je echte stem klinkt zo verrot als op opnames?
kdenk dat JIJ het verrot vind klinken...omdat je er niet gewend aan bent als je de opnamens hoort, maar anderen wel. Dus de stem die JIJ denkt te horen op de opnames is zeg maar "anders" dan dezelfde stem die de anderen horen hoewel het precies hetzelfde is..quote:Op donderdag 1 december 2005 00:37 schreef T1andonly het volgende:
Dus je echte stem klinkt zo verrot als op opnames?
Dat jij je eigen stem niet hoort zoals anderen hem horen komt niet door meetrillende botten, maar door je binnenoor. Je hoort jezelf via twee maal, via verschillende kanalen. Buitenom, via je mond, de omgevingslucht en de gehoorgang, en dat is de manier waarop anderen (en een microfoon) je ook horen. Maar daarnaast hoor je jezelf via je binnenoor, omdat die nu eenmaal vlak bij je strottenhoofd en mond- en neusholte (achterin je keel) zit. En dat stukje horen anderen (en een microfoon) niet.quote:Op donderdag 1 december 2005 00:24 schreef Carpento het volgende:
(...)
Wat betreft je stem, dat is ook een soort van gewenning. Je hoort bij het spreken je eigen stem ook via je botten. Die trillen een soort mee, en dat vangt je gehoorzintuig op omdat dat kennelijk in verbinding staat met je skelet. Neem je nou je stem op dan mis je het bot-meetril-geluid en klinkt het dus anders dan je gewend bent.
Schrale troost: anderen weten niet beter dan je stem te horen als op de opname...
zonder fotoboek kun je alles wel bewerenquote:Op donderdag 1 december 2005 02:12 schreef DaMook het volgende:
Ach mijn stem klinkt opgenomen beter als in het echtik zit er niet mee
Gefilmt zie ik er trouwens ook beter uit
Damn ik zou film ster moeten zijn
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |