Als het goed is komt samsung in het voorjaar van 2006 met een HDTV-ontvanger en zullen Essent en casema o.a. het WK in HD aanbieden.quote:Op woensdag 21 december 2005 00:02 schreef popolon het volgende:
[..]
Dat zeg ik, BestBuy is vrij prijzig.
Maar de verschillen zullen snel kleiner worden als er in NL ook HDTV aanbod is.
quote:Op woensdag 21 december 2005 00:09 schreef paarse_paashaas het volgende:
[..]
Als het goed is komt samsung in het voorjaar van 2006 met een HDTV-ontvanger en zullen Essent en casema o.a. het WK in HD aanbieden.
Dat staat op de vorige pagina.quote:Op woensdag 21 december 2005 13:55 schreef Woutervn het volgende:
Ik heb een Samsung LE26R51B met een VGA aansluiting. Is die VGA aansluiting beter dan component. Iemand vertelde mij dat ik beter die VGA kabel voor de xbox kan gebruiken.
Waar heb jij besteld dan? en wat voor eentjequote:Op woensdag 21 december 2005 15:25 schreef Fillipe het volgende:
M'n tv is nu al binnen gekomen bij m'n speciaalzaakje! Alleen godver de gloeiende moet ik nog tot morgen wachten om hem op te halen ivm stufi en omdat ik nu nog 150 euro tekort kom
Bij een speciaalzaakje in Groningen: Botman. De Samsung LE23R51b, oftewel exact dezelfde lcd als op de X360 demopods. 23" dus. Het pimpgehalte valt dus nog wel meequote:Op woensdag 21 december 2005 15:27 schreef masterdave het volgende:
[..]
Waar heb jij besteld dan? en wat voor eentje?
Ah de 32", nice. Bij mij zeiden ze dat ze hem de week voor oud en nieuw binnenkregen. Dit heeft dus beter uitgepaktquote:Op woensdag 21 december 2005 15:32 schreef masterdave het volgende:
ok dan, wel cool hoor, ik heb eergister bij sallandautomatisering een Samsung LE32M51B besteld, hun zeggen 1 tot 5 werkdagen levertijd, maar zal wel iets langer worden met de kerst ertussen en zo. Ben benieuwd!
Denk wel dat je hem voor oud nieuw hebt! Nou ik heb net even gevraag maar ik mocht geen aanbetaling doen van een deel van het bedrag om vervolgens de rest morgen te betalen. Ja het mocht wel maar dan mocht ik de tv nog niet meenemen! Ach wel jammer en ook wel begrijpelijk, en ach een extra nachtje slapen lukt ook nog welquote:Op woensdag 21 december 2005 15:36 schreef masterdave het volgende:
Beter, ik hoop dat ik hem voor oud en nieuw heb, want dan komen er een hoop mensen op visite, kan ik ff pimpen met me xbox 360 + hdready tv
Ja nogal, ik ben dan ook benieuwd of we nog enige cijfers te zien krijgen van het aantal verkochte HDready tv's voor en ná de komst van de X360. Of de omzetcijfers van de gehele branche.quote:Op woensdag 21 december 2005 21:19 schreef P-Style het volgende:
En tòch geven die nieuwe consoles de invoering van HDTV's een flinke boost!
DE reden dat ik nog een tijdje wacht. mn gewone 82cm crt gebruikt maar 100w.quote:Energieverbruik : 450 W
Jep en vooralsnog is de XBOX 360 in Europa nagenoeg de énige reden om een HD(ready)tv aan te schaffen.quote:Op woensdag 21 december 2005 21:25 schreef Fillipe het volgende:
Ja nogal, ik ben dan ook benieuwd of we nog enige cijfers te zien krijgen van het aantal verkochte HDready tv's voor en ná de komst van de X360. Of de omzetcijfers van de gehele branche.
O-LED schermen bieden hier uitkomst. Van alle "platte-scherm-technieken" is deze het allerzuinigst! En verder... heeft het nog veel meer voordelen!quote:Op woensdag 21 december 2005 21:27 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
DE reden dat ik nog een tijdje wacht. mn gewone 82cm crt gebruikt maar 100w.
Die ga je ons allemaal geven? Tof, wanneer kan ik hem verwachten?quote:Op woensdag 21 december 2005 21:25 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
ik zit meer aan dit model te denken:
[afbeelding]
127 cm breedbeeld Flat plasma HD-TV met Pixel Plus
50PF7320/10
maar ik heb mn twijfels over het stroomverbruik en de ghosting.
5000 euroquote:Op woensdag 21 december 2005 21:32 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
[afbeelding]
Deze is een stuk zuiniger en nog beter ook qua beeld.. alleen wat kleiner (107cm, wat ik het minimaal wenselijke formaat vind)
107 cm breedbeeld Flat LCD-TV Pixel Plus HD
42PF9830/10
En dié heeft tenminste een native resolutie van 1920x1080!quote:Op woensdag 21 december 2005 21:32 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
[afbeelding]
Deze is een stuk zuiniger en nog beter ook qua beeld.. alleen wat kleiner (107cm, wat ik het minimaal wenselijke formaat vind)
107 cm breedbeeld Flat LCD-TV Pixel Plus HD
42PF9830/10
En dat voor een prijsje dat er voor zorgt dat alleen de familie Kleisterlee er naar gaat kijkenquote:Op woensdag 21 december 2005 21:34 schreef P-Style het volgende:
[..]
En dié heeft tenminste een native resolutie van 1920x1080!
Daar zijn de "early adopters" voor!quote:Op woensdag 21 december 2005 21:35 schreef Retuobak het volgende:
En dat voor een prijsje dat er voor zorgt dat alleen de familie Kleisterlee er naar gaat kijken
Truequote:Op woensdag 21 december 2005 21:37 schreef P-Style het volgende:
[..]
Daar zijn de "early adopters" voor!
Die woont gewoon in een onveilige buurt en/of z'n huis is niet goed beveiligd.quote:Op woensdag 21 december 2005 21:38 schreef Retuobak het volgende:
True
Maar het houdt ook niet op bij die 5000 euro
Je moet het ding immers ook beveiligen, als je ziet dat zoals bij Heintje al 2x z'n TV gejat is......
Dat was nog wel een Finlux, kan je nagaan als je zo'n A-merk LCD TV thuis hebt staanquote:Op woensdag 21 december 2005 21:38 schreef Retuobak het volgende:
[..]
Je moet het ding immers ook beveiligen, als je ziet dat zoals bij Heintje al 2x z'n TV gejat is......
Ach wat leuk... hij hangt al bij je aan de muur!quote:Op woensdag 21 december 2005 21:43 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
[afbeelding]
hier even deze tv in natuurlijke omgeveing om een idee te geven.. 107 cm lijkt me perfect. formaat.
Dat noemen ze ambilightquote:Op donderdag 22 december 2005 10:39 schreef Heintje het volgende:
Toch leuk dat je TV de muur achter de TV verlicht. Is makkelijk met het aansluiten.
Ja het moet wel kunnen inderdaad, maar ik snap het niet. Als ik hem instel op 720p dan is het nog vrij kartelig. Terwijl als je juist op die hoge resoluties speelt (1280 x .. bijvoorbeeld) moet dit wel strak getrokken worden.quote:Op donderdag 22 december 2005 13:10 schreef H.Flick het volgende:
Dat hoeft toch niet? Het moet ook gewoon kunnen met die HD kabel die je erbij krijgt. Volgens mij moet je gewoon 720p kiezen of 1080i en klaar ben je.
Wat vreemd joh.quote:Op donderdag 22 december 2005 13:09 schreef Fillipe het volgende:
Wat vaag zeg, maar het ziet er dus helemaal niet straks uit lijkt net of ik in 800 x 600 speel.
Nou dan ga ik maar die VGA kabel aanschaffen
Blijkbaar nietquote:Op donderdag 22 december 2005 13:12 schreef Fillipe het volgende:
[..]
Ja het moet wel kunnen inderdaad, maar ik snap het niet. Als ik hem instel op 720p dan is het nog vrij kartelig. Terwijl als je juist op die hoge resoluties speelt (1280 x .. bijvoorbeeld) moet dit wel strak getrokken worden.
En volgens mij pakt die nu dus niet die hoge resolutie, en vrij irritant dat ik dat niet kan zien dus. Heb echt alles goed aangesloten etc.
Naja voor zover ik weet welquote:
PGR3, en Perfect Dark.quote:Op donderdag 22 december 2005 13:15 schreef MrX1982 het volgende:
Met welk spel test je het scherm nu of gewoon op het dashboard?
PGR3 schijnt beter te zijn op 1080i.quote:Op donderdag 22 december 2005 13:15 schreef Fillipe het volgende:
PGR3, en Perfect Dark.
Tijdje terug gevonden op een Audio Visueel forum. http://www.avforums.com/quote:My 40" M51 arrived today. Let me say that initially the 360 looked awful compared to my EDTV Plasma. Poor colours, games jaggerific etc. However, I spent around an hour tweaking the bloody thing and now it looks simply incredible! Far better than my old plasma. What I realised was that even the slightest changes in picture settings can make huge differences. Anyway for those who have been unhappy with their picture for the 360, try my settings which I'm positive can be optimised even further:
Contrast = 80
Brightness = 80
Sharpness = 15
Colour = 65
Tint = Middle (default)
Colour Tone = Warm1
And turn Dynamic Contrast off! And on PDZ go to the options menu and change the brightness to 6.
Let me know what you think with the new settings guys!
UPDATE: PGR3 looks better in 1080i. All others are best in 720p.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |