it's just you and me, babe!quote:Op maandag 28 november 2005 10:03 schreef ChantalC het volgende:
Gaat er nog genomineerd worden? Of moet ik die Bommie op mijn shortlist zetten (tegen mijn zin)...![]()
Ok doe dan je schaatsmuts maar af!quote:Op maandag 28 november 2005 10:42 schreef versabommie het volgende:
it's just you and me, babe!
Ik snap deze post niet.quote:Op maandag 28 november 2005 09:54 schreef M-en-A het volgende:
[..]
Vandaag is het weer een dag dat de bewoners elkaar moeten NOMINEREN
Regels:
Om de dag nomineren de virtuele bewoners elkaar, vanaf 00.00 uur tot 23.30 uur, de andere dag mogen alle mensen van de laatste lijst, inclusief de bewoners en ex-bewoners stemmen op de bewoners die op de bank zitten.
Nominatielijst
Vul achter de pijl achter je naam degene in die je wil nomineren. Onderaan je motivatie!
Gert (Nathalie)------------------------>
Snaptnix (Lieske)-------------------->
Day--------------------------------------->
PC eend-------------------------------->
Versabommie (Roel)---------------> PC eend
Cuall------------------------------------->
Demins (Dido)------------------------>
Motivatie:
Bommie wilde PC Eend nomineren, maar zette zijn (Bommie's) naam achter die van PC Eend. Nou ja, niet direct natuurlijk, de pijl stond er nog tussen...quote:
LOL, zag het nu pas nu je het zei....zat gewoon bijna zelfmoord te plegenquote:Op maandag 28 november 2005 12:42 schreef demins het volgende:
[..]
Bommie wilde PC Eend nomineren, maar zette zijn (Bommie's) naam achter die van PC Eend. Nou ja, niet direct natuurlijk, de pijl stond er nog tussen...
Gezellig he? Ben dit psycho-technisch-dynamo-kinetisch al helemaal uit aan het vlooien!quote:Op maandag 28 november 2005 12:54 schreef versabommie het volgende:
[..]
LOL, zag het nu pas nu je het zei....zat gewoon bijna zelfmoord te plegen![]()
Hier zit inderdaad meer achter, Demins!quote:Op maandag 28 november 2005 12:58 schreef demins het volgende:
[..]
Gezellig he? Ben dit psycho-technisch-dynamo-kinetisch al helemaal uit aan het vlooien!
quote:Op maandag 28 november 2005 12:58 schreef demins het volgende:
Gezellig he? Ben dit psycho-technisch-dynamo-kinetisch al helemaal uit aan het vlooien!
Schaats!!! Muts!...quote:
quote:Op maandag 28 november 2005 13:28 schreef Gert het volgende:
[..]
Hier zit inderdaad meer achter, Demins!
Dit was pure opzet. Op de een of andere manier probeerde hij niet alleen PC Eend maar ons allemaal er in te luizen.![]()
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Muts!quote:Op maandag 28 november 2005 13:34 schreef demins het volgende:
Schaats! Muts!...
Ik zou maar achter een boekenkast wegkruipen, ik zie het feministisch front de straat al in stormen... MUTS!quote:Op maandag 28 november 2005 13:45 schreef ChantalC het volgende:
[..]
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Muts!![]()
MUTS is afkorting voor Mooi Uiterlijk Toch Slim
Who cares?quote:Op maandag 28 november 2005 14:06 schreef demins het volgende:
Ik zou maar achter een boekenkast wegkruipen, ik zie het feministisch front de straat al in stormen... MUTS!
Welnee joh... je bent alleen maar fanclublid...quote:
Wie heeft ONS verlaten? Hoe durf je!! Ik zal je met liefde door een uitzinnige groep Utregsupporters met stadionverbod in al je geheime openingen laten uitraggen, om je vervolgens door een welgemikte nominatie het huis uit te keilen!quote:Op maandag 28 november 2005 14:15 schreef Day het volgende:
Ik ben weer terug van mijn geheime missie! En ik zit nog in het huis, zie ik?
Wie heeft ons verlaten? APK?
Goh, je lijkt Roel wel nu. Kan je het niet alleen, jochie? Moet je je 'broertjes' erbij halen?quote:Op maandag 28 november 2005 14:43 schreef demins het volgende:
[..]
Wie heeft ONS verlaten? Hoe durf je!! Ik zal je met liefde door een uitzinnige groep Utregsupporters met stadionverbod in al je geheime openingen laten uitraggen, om je vervolgens door een welgemikte nominatie het huis uit te keilen!
“Wie heeft ons verlaten? Was er zelluf ff niet…”. Guts heb je wel, dat moet ik zeggen. Je zal dan ook geen kik geven als ik je vleugeltjes langzaam uittrek!
Als voorzitter van de vereniging “TBS-ers met proefverlof” heb ik nog wel wat leden achter de hand om het karwei af te maken. De subwerkgroep ‘Kalm aan, dan breekt het stropje niet…’ staat al te trappelen van ongeduld!
En fanclubleden hebben geen gevoelens...quote:Op maandag 28 november 2005 14:22 schreef ChantalC het volgende:
[..]
Welnee joh... je bent alleen maar fanclublid...![]()
quote:Op maandag 28 november 2005 14:42 schreef cuall het volgende:
Snaptnix is mijn maatje, we levelen goed en het is heerlijk om met een vrouw
nog eventjes de dag door te nemen 's avonds voor het slapen gaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |