ja dat snap ik maar je moet je ww geven maar die herkent ie nietquote:Op zaterdag 17 december 2005 13:00 schreef stefmans het volgende:
[..]
moet je even op vrouwelijk klikken of mannelijk uit klikken.![]()
totdat je erachter komt dat er een maximaal aantal codes is wat je kan registreren...quote:Op zaterdag 7 januari 2006 22:14 schreef maestro1980 het volgende:
[...]
Friends code: 240 581 123 178
[...]
Zal ook al jullie codes toevoegen (wel een heel werk)
alles uitzetten.quote:Op donderdag 23 februari 2006 16:50 schreef lelibel het volgende:
Mijn friend code: 107440-021325
Game: Mario Kart DS
(Animal Crossing in bestelling)
Ik zit alleen nog te kloten met de wifi connectie door firewalls en antivirus dus als iemand tips heeft welke te gebruiken?
Alleen voor het moment dat je online bent? Ik neem toch aan dat je je pc ergens tegen moet beschermenquote:
anders heb je grote kans dat je gaat legge, of dat je er niet doorkomt.quote:Op donderdag 23 februari 2006 18:22 schreef lelibel het volgende:
[..]
Alleen voor het moment dat je online bent? Ik neem toch aan dat je je pc ergens tegen moet beschermen.
mijn wifi doet het goed met kaspersky scanner aan, maar ik zet mijn firewalls altijd uit.quote:Op donderdag 23 februari 2006 18:31 schreef lelibel het volgende:
Ja maar jij zet het dus gewoon uit als je online gaat? Ik heb namelijk mijn hele scan eraf gehaald omdat me dat werd aangeraden maar dat vind ik toch ook vrij apart :S.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |