Jij bent vast een "Turk" van de 3e generatie. Je (groot)ouders kwamen hier om arbeid te verrichten vlak na de Tweede Wereldoorlog, waarvoor hulde. Echter, mag ik je eraan herinneren dat jij waarschijnlijk in Nederland geboren bent en daarom ook zelf een "kaaskop" bent?quote:
RACIST!!!quote:Op vrijdag 25 november 2005 11:52 schreef Dirktator het volgende:
[..]
Jij bent vast een "Turk" van de 3e generatie. Je (groot)ouders kwamen hier om arbeid te verrichten vlak na de Tweede Wereldoorlog, waarvoor hulde. Echter, mag ik je eraan herinneren dat jij waarschijnlijk in Nederland geboren bent en daarom ook zelf een "kaaskop" bent?
Onder de Nederlandse waarden en normen valt het respect voor elkander. Mensen die een dodelijke ziekte hebben zoals kanker moeten daarom met respect worden behandeld. Kwetsende uitlatingen worden door de Neerlandsche moraal niet geaccepteerd en zeker niet gewaardeerd.
Het gebruik van "Wolla" is iets wat je zelf moet weten. Identificatie met je "roots" vind ik okee, zolang dit niet in het gedrang komt met de Nederlandse normen en waarden. Types als Thijs Bosma hebben in het verleden bewezen dat dit laatste geen fabeltje is. Daarom pleit ik voor het behoud van de Nederlandse cultuur als het gaat om essentiele zaken als wat goed en fout is, maar is er ook ruimte voor nieuwe uitingen van andere culturen, nogmaals, mits ze niet in het gedrang komen met de Nederlandse normen en waarden.
Met vriendelijke groet,
Dirktator![]()
calimeroquote:
Foutief gebruik van het woordquote:
Kun je me aanwijzen wat hier racistisch aan is? Ik pleit juist voor broederschap onder de Neerlandsche multiculturele samenleving. Ik geef alleen aan dat iedereen zich dient te houden aan de normen en waarden van dit lapje grond gelegen naast Belgie en Duitsland. Diegenen die dat niet doen, mogen van mijn part direct het land uitgezet worden.quote:
zoek eerst eens op wat het woord betekent voordat je het bezigt...quote:
Net zoals Nederlanders die voor de kleinste dingen het woord kanker plaatsen, die zinnen niet met een hoofdletter beginnen en 'ik wordt' schrijvenquote:Op vrijdag 25 november 2005 09:59 schreef Kevin_VS_Ps3 het volgende:
weet ik. maar die turken zeggen dat in elke zin . word en kankergek van. soms zeggen ze ook van wolla bilja ofzo. dat betekent ik zweer op god. :S
siktela zo goed dan:quote:Op vrijdag 25 november 2005 12:14 schreef buzzer het volgende:
[..]
zoek eerst eens op wat het woord betekent voordat je het bezigt...
brrrr, mijn nekharen gaan recht overeind staan van figuren als jij die bij ieder beetje tegengas gelijk racist roepen...
Maar ga eerst eens kijken in het woordenboek wat racist betekend.quote:
my two cents...quote:Op vrijdag 25 november 2005 12:24 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Maar ga eerst eens kijken in het woordenboek wat racist betekend.
swa
Die jae-zône strekt zich uit tot Zwolle e.o. hoorquote:Op vrijdag 25 november 2005 11:06 schreef Devlinsect het volgende:
Nederlanders uit Assen en omgeving zeggen vooral JA achter iedere zin, ja.
iemand is een racist of niet, wat jij vind doet er niet toe.quote:Op vrijdag 25 november 2005 12:21 schreef turkdale het volgende:
[..]
siktela zo goed dan:
ik vind jou racist
vrijheid van meningsuiting![]()
swa
chemotherapie is het enige wat kan helpenquote:Op vrijdag 25 november 2005 09:59 schreef Kevin_VS_Ps3 het volgende:
weet ik. maar die turken zeggen dat in elke zin . word en kankergek van.
En als ik jou een Marokkaan vind, ben je dat dan ook?quote:Op vrijdag 25 november 2005 12:21 schreef turkdale het volgende:
[..]
siktela zo goed dan:
ik vind jou racist
vrijheid van meningsuiting![]()
swa
quote:Op vrijdag 25 november 2005 12:44 schreef BennyNL het volgende:
[..]
chemotherapie is het enige wat kan helpen
KANKERkneus
quote:Op vrijdag 25 november 2005 13:27 schreef Rufus-Seal het volgende:
Hahhaha, pas geleden op school hoorde ik zo'n echte nederlander Wolla zeggen![]()
Terwijl hij 2 jaar geleden nog racistisch was.
quote:Op vrijdag 25 november 2005 12:27 schreef ikwilookwatzeggen het volgende:
Wollah hier Wollah daar Wollah is uw hulp in huis!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |