abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_32528805
Gister ging ik naar de bioscoop, om 17:00 naar harry potter dus.
Dus ik kom daar zie ik opeens allemaal mensen met heksenhoeden en van die harry potter brilletjes op.. dus ik denk van "is het weer zo ver " ik dacht meteen aan een kinderfeestje dus.
Kom ik dichterbij lopen.. zie ik opeens dat ze allemaal in een rolstoel zitten en dat er een tvploeg bij was.
Toen ik ging ik me afvragen waarom die mensen daar stonden. (het waren er echt een stuk of 30).
Ze stonden allemaal voor de deur dus ik kon de bioscoop amper in ! toen was ik al kwaad dus, en toen deelde ze een flyer ofzo uit waarop stond dat ze er niet in mochten.
Stond er zo dat ze er niet in mochten omdat ze in een rolstoel zaten, dus ik dacht van.. dat is nogal gemeen. liep ik verder in bios, waren er alleen maar trappen naar de zalen toe!
Godverdomme, logisch dat je er dan niet in mag.. verwacht je dat die werknemers je op de trap gaan dragen ofzo.. tyf toch op ! en verpest niet iedereens plezier door voor de deur te staan met je stomme autotjes en tvploeg .

Oja er was ook een meisje in een rolstoel die ging wel naar de zaal, maar dat was nogal een faker want die kon gewoon lopen.. luie mensen .
pi_32528826
en waarom denk je dat je een deel 2 mag openen
Nee dus !
Je gaat je eerst maar eens leren gedragen voor de schermen
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')