Die latere nummers hebben een nogal hoog Love-radio gehalte inderdaad, nummers als Avalon, Angel Eyes en Dance Awayquote:Op dinsdag 22 november 2005 14:11 schreef webfreak het volgende:
Heb 't nooit echt weten te waarderen, Roxy Music.
Ik heb een tijdje geprobeerd om ernaar te luisteren (om erachter te komen wat mensen er nou zo geweldig aan vinden), maar toen ik de cover van "Jealous Guy" hoorde ben ik daar acuut mee gestopt
Same hair, new teethquote:Op zaterdag 16 december 2006 10:29 schreef Elusive het volgende:
*SCHOP*
bryan ferry staat 27 maart in de heineken bier hal!
kaartjes zijn zojuist in de voorverkoop gegaan![]()
In dit topic toch wel, denk ikquote:Op zaterdag 16 december 2006 10:32 schreef Bep het volgende:
Ik heb alle lp's van Roxy Music, kennen de meeste hier niet meer denk ik , Lp's![]()
Hoe was dat?quote:Op zondag 17 december 2006 01:03 schreef Coldplaya het volgende:
[..]
Same hair, new teeth![]()
Ik ga zeker langs![]()
Ieder zijn smaak, maar door dat gladde werk heb ik altijd over dat oude werk heen gekeken en pas kort geleden ontdekt. Beter laat dan nooit zullen we maar zeggen, wat een heerlijke muziek.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 21:40 schreef Modus het volgende:
*schop*
Laatste tijd draai ik veel 'recente' Roxy Music. Same old scene, Avalon, More than this, Oh Yeah, die periode zeg maar. De hele vroege RM kan me maar niet bekoren, Do the strand, Virginia Plain, dat soort nummers, het lijkt wel een compleet andere band. Love is the drug is wel goed te doen.
Nou weet ik ook dat de fans uit die tijd juist niks van de gladdere periode moesten hebben. Bij mij is het dus eik net andersom.
[Ah, okee]
quote:Op zaterdag 16 december 2006 10:32 schreef Bep het volgende:
Ik heb alle lp's van Roxy Music, kennen de meeste hier niet meer denk ik , Lp's![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |