groningen is windy and rainyquote:Op donderdag 24 november 2005 16:18 schreef Flyingdutchman het volgende:
[afbeelding]
Het gaat al best lekker...boven Friesland en Groningen.
Hier nog een met beeld van europa
https://afweather.afwa.af.mil/public_images/MEURRR006.gif
Duidelijk frontje boven de Noordzee![]()
hoe kan ik dat ruikenquote:Op donderdag 24 november 2005 16:45 schreef Sterke_Yerke het volgende:
[..]
Friesland natuurlijk![]()
(maar het was maar heel even hoor)
Nee, alleen dat je goed moet opletten.quote:Op donderdag 24 november 2005 17:08 schreef Coelho het volgende:
Wat houdt weeralarm in? Alleen dat het KNMI zegt dat het slecht wordt, of wordt je ook aangeraden niet de weg op te gaan? Moet morgen van Apeldoorn naar Leiden vanwege werk, kan ik thuisblijven vanwege weeralarm?
quote:DE BILT - In de loop van komende nacht en vrijdagochtend kunnen bij hagel en natte sneeuw zeer zware windstoten voorkomen tot 110 kilometer per uur. Het KNMI gaf deze waarschuwing donderdag. Later in de middag hoogden de weerkundigen de waarschuwing op tot een weeralarm.
De weerwakers in De Bilt verwachten dat het winterse karakter van de buien en de westerstorm tot overlast leiden. Aan de kust loopt de windkracht op naar 9, meer landwinwaarts is de windkracht minder hoog. Maar daar zijn de windstoten extra verraderlijk.
Door de zeer zware windstoten is grote schade mogelijk, waarschuwt het KNMI: gevaar van rondvliegende objecten en zeer gevaarlijk voor het verkeer. Vooral fietsers, bromfietsers, motorrijders, vrachtauto's en auto's met een aanhanger of caravan lopen risico.
Het instituut geeft gemiddeld drie tot vier keer per jaar een zogenoemd weeralarm.
Het verkeer in de vrijdagochtendspits zal door heel het land last hebben van de combinatie van windstoten met hagel en natte sneeuw.
Als hier morgen een ijsbeer voorbijkomt (lopend of gewaaidt),quote:Op donderdag 24 november 2005 18:02 schreef Keromane het volgende:
De laatste prognoses zijn besproken op meteoforums. Kans op pittig weer is groot, wat (serieuze) sneeuw betreft is het echt een dubbeltje op z'n kant. Erop of eronder. Wordt het sneeuw en begint dit vroeg dan is in principe plaatselijk een halve meter mogelijk, of zelfs meer op termijn. Blijft het kwakkelen dan ga je hooguit tijdelijk wat natte troep zien. Natuurlijk gelden de sneeuwkansen vooral voor het zuiden en oosten.
Even afwachten wat het Polar Low gaat doen en hoe de zaken zich verder ontwikkelen.
Begint het daar al ?quote:Op donderdag 24 november 2005 18:31 schreef BretsiG het volgende:
Sneeuw in omgeving Maastricht, dikke vlokken en temperatuur snel dalend van 3 naar 1 graad, whoohooo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |