Overtuigingskracht heb je ook al niet. Alle factoren die je opnoemt zijn ofwel relatief ofwel niet relevant. Van belang zijn bij sport: de vorm van de dag, eventuele spanningen en hoe men daarmee omgaat (grotendeels bepaald door karakter). Je zou kunnen zeggen dat het knap is dat deze jongeman zijn zenuwen in bedwang kan houden, in tegenstelling tot Van Barneveld, die bij het minste geringste al zenuwachtig wordt en erg gaat zweten. Dit is normaliter geen onderscheidende eigenschap, ware het niet dat het bij darts doorslaggevend kan zijn. Vergelijk het met de spanning bij het nemen van strafschoppen. Hij heeft waarschijnlijk gewoon uren aaneen geoefend en daarmee dit succes behaald. Woorden als 'debutant', 'qualifier' 'jongste ooit' en zijn leeftijd zeggen mij totaal niets. Ze zijn namelijk niet relevant en worden puur gebruikt om het allemaal wat aan te dikken. Mensen als jij trappen hier in.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 20:46 schreef matthijst het volgende:
[..]
Nope, ik reageerde op jouw "snelle jelle", wat ik debiel vind klinken, dus maar "Jelle" van gemaakt.
[..]
een 21-jarige Nederlandse debutant die via de qualifiers binnen is gekomen wint het, als jongste ooit, van de viervoudig winnaar en favoriet.... Jahaaa, dat zullen we de komende jaren ongetwijfeld nog vaaaaak tegen gaan komen
![]()
Dat ze jou niks zeggen geeft alleen maar aan dat jij moeite hebt om verbanden te zien; ze zijn allemaal relevant, aangezien die punten deze overwinning uniek maakten; waarom denk je trouwens dat het ondertussen bijna 23 jaar geleden is dat een qualifier won? Juist: omdat het praktisch onmogelijk is. Of denk je werkelijk dat de jeugd vroeger niet graag de hoofdprijs van The Embassy wilde winnen? Is dat voorbehouden aan de Nederlandse jeugd ofzo? Darts bestaat al wat langer dan Jelle Klaasen.....quote:Op dinsdag 24 januari 2006 22:13 schreef Boomlaars het volgende:
Overtuigingskracht heb je ook al niet. Alle factoren die je opnoemt zijn ofwel relatief ofwel niet relevant.
Denk er nog maar eens over na als je oud en wijs genoeg bent
Vanaf de kwartfinale kijk ik elke wedstrijd. Natuurlijk heb ik een ander gevoel als Nederland speelt, maar toch omdat ik het mooi vind om te zien kijk ik dan elke wedstrijd. Waarom daarvoor dan niet, zul je denken? Omdat het dan een stuk of 40 wedstrijden zijn, en dat vind ik wat te gortig.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 23:19 schreef matthijst het volgende:
[..]
Dat ze jou niks zeggen geeft alleen maar aan dat jij moeite hebt om verbanden te zien; ze zijn allemaal relevant, aangezien die punten deze overwinning uniek maakten; waarom denk je trouwens dat het ondertussen bijna 23 jaar geleden is dat een qualifier won? Juist: omdat het praktisch onmogelijk is. Of denk je werkelijk dat de jeugd vroeger niet graag de hoofdprijs van The Embassy wilde winnen? Is dat voorbehouden aan de Nederlandse jeugd ofzo? Darts bestaat al wat langer dan Jelle Klaasen.....
Als het een 21-jarige Engelse debutant was geweest had het mij en de rest van Nederland weinig kunnen boeien, dus wel degelijk relevant dat ie Nederlander is... of blijf jij ook thuis voor een wedstrijd van Duitsland, tijdens je Robbie Williams concert? Nee, dat dacht ik al: het gaat je inderdaad, om de Nederlanders.... Vage shit: want dat was toch niet relevant?
Moeilijk, of niet, je uit je eigen bullshitverhaaltjes proberen te draaien met interessantdoenerij? Kom je misschien op je universiteitje ver mee, maar in het dagelijkse leven prikken mensen door die onzin van je heen![]()
En ouder en wijzer? Tsja, ben al wijs zat.... en, goh, ook al ouder![]()
Succes ermee verder! Hoop voor je dat NL eerste in de poule wordt....
Ontopic maar weer?
Ontopic maar weer?
Ontopic maar weer?
Hiermee geef je je niveau al aan.. enkel omdat het een Nederlander is vind je het prachtig en heb je ernaar gekeken. Als er dadelijk een Nederlander komt die kampioen wordt met kleiduivenschieten vindt je dat dan ook prachtig?quote:Als het een 21-jarige Engelse debutant was geweest had het mij en de rest van Nederland weinig kunnen boeien, dus wel degelijk relevant dat ie Nederlander is...
Wow, twee bladzijden verder ondertussen en we zijn waar ik begon: de 8e finales zijn niet spannend genoeg...quote:Op woensdag 25 januari 2006 12:54 schreef Boomlaars het volgende:
Vanaf de kwartfinale kijk ik elke wedstrijd. Natuurlijk heb ik een ander gevoel als Nederland speelt, maar toch omdat ik het mooi vind om te zien kijk ik dan elke wedstrijd. Waarom daarvoor dan niet, zul je denken? Omdat het dan een stuk of 40 wedstrijden zijn, en dat vind ik wat te gortig.
Jij haalt echt alles erbijquote:Als er dadelijk een Nederlander komt die kampioen wordt met kleiduivenschieten vindt je dat dan ook prachtig?Triest gedoe.
jij juicht bij de olympische spelen zeker ook voor de Nederlandse schaatskampioenen. Ik geef een rationele en onderbouwde verklaring voor deze jonge winnaar. Het is absoluut zo dat darts nu op grotere schaal wordt gespeeld vergeleken met vroeger. Van oudsher is het een cafesport, dat zag je in voorgaande jaren (en nu nog) aan de deelnemers. Tegenwoordig ziet men in (ook de 2e maal dat ik dit benadruk) dat er veel geld mee valt te verdienen, bijv. met sponsoring. Als je dat niet wilt inzien.. tsja..
Speel Robbie geen darts dan?quote:Op woensdag 25 januari 2006 13:56 schreef schaap001 het volgende:
Zeg, ik wil jullie niet storen in een goede discussie, maar je zou aan de topictitel bijna kunnen denken dat het hier over Robbie Williams zou gaan... maar nee: het gaat hier over darten![]()
![]()
quote:Robbie Williams' World Cup priority
Jan 13, 2006, 13:54 GMT
Robbie Williams is so obsessed with football he's organised his European tour around the World Cup.
The pop heartthrob was so scared he'd miss the key matches of the tournament he has scheduled concerts around the games he wants to see.
He is quoted in Britain's The Sun newspaper as saying: 'I love football!
'She's my wife and my mistress. She has never let me down.'
Last year, it was reported the singer was so determined to become a better footballer he enlisted the help of friend David Beckham.
The star was said to have approached the England captain, who will lead the team out at this summer's World Cup in Germany, backstage at the Live 8 charity concert, in London, and persuaded him to teach him some of his skills.
One of Beckham's friends revealed at the time: 'David and Robbie got chatting backstage after the Live 8 show.
'Becks invited Robbie to Spain, where he's promised to give him a tour of his club, Real Madrid's training ground, as well as teaching him a few skills.'
The source added: 'Robbie's already quite good at football but he's keen to learn from the expert.'
Copyright 2006 BANG Media International
Niet op Lakeside, nee: de laatste keer in ieder geval niet, voor zover ik weet....quote:Op woensdag 25 januari 2006 14:01 schreef matthijst het volgende:
[..]
Speel Robbie geen darts dan?
Topic is bijna vol...
http://www.marktplaats.nlquote:Op zaterdag 4 maart 2006 02:03 schreef moemoe het volgende:
Post dit topic eens snel vol. Het staat in mijn active topics, hoe pijnlijk.![]()
Ik wil ooohoooook!
Nog een jongen die gaatquote:Op zaterdag 4 maart 2006 02:45 schreef Hare het volgende:
[..]
http://www.marktplaats.nl
Wat let je? Nog genoeg kaartjes, en met een beetje zoeken hoef je echt niet meer dan 110 euro te betalen! Vind ik nog best een redelijke prijs als je bedenkt dat de kaartjes voor 70 euro officieel werden verkocht (veldkaarten natuurlijk) Is het echt wel waard!!!!!
Heb er net zo'n zin in trouwens!! Wordt mijn 3e Robbie concert.
Eerste was in Perth (sing when you're winning tour) en die viel me wat tegen. Kwam vooral doordat ik zitplaatsen had op plaatsen zo ver mogelijk van het podium en daarnaast was ik ook nog eens in mijn eentje.
Maar wist wel dat ik nog eens moet, dus 3 jaartjes geleden met mijn broers geweest en was echt helemaal goed. Die vent is echt geweldig! Voorprogramma met Skin was trouwens ook zo goed! Baal er echt van dat die ene Engelse softie nu komt (of is dat toch nog niet helemaal zeker?)
Dit jaar met z'n 8en. 's Middags lekker terrasje in Amsterdam, dan concert, dan stappen, dan hotelletje. Op en top genieten!!
We gaan trouwens op de laatste dag. Iemand ervaring met meerdaagse concerten? Is de laatste leuker of minder leuk dan de andere dagen? Of boeit het allemaal niks bij Robbie en gaat ie er sowieso wel helemaal voor![]()
Jaaaaaaaaaaaaaaa! Ik mail je.quote:Op zaterdag 4 maart 2006 02:46 schreef deejaylethal het volgende:
Ik heb nog kaarten voor Brussel, twee. Als iemand wil, laat even weten. Ik kan namelijk niet op die dag, dus doe ze graag aan iemand anders voor een redelijke prijs!
HIj het het zo ongeveer niet beter kunnen uitkiezen. Als hij dit in Europa doet ben ik zeer tevreden.quote:Op woensdag 12 april 2006 11:42 schreef Vicky het volgende:
--------------------------------------------------------------------------------
Dit is de setlist van Robbie´s eerste show, gisteravond in Durban, Zuid Afrika:
Radio
Rock DJ
Tripping
Monsoon
Sin Sin Sin
Supreme
The Trouble With Me
Millennium
Back For Good
No Regrets
Advertising Space
Ghosts
Come Undone
Feel
A Place To Crash
Kids
Make Me Pure
ENCORES
Let Me Entertain You
Strong
Angels
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |