Hee, dankje ouwe.quote:Op donderdag 17 november 2005 21:57 schreef Mauro het volgende:
Hé skik,
Die ouwe heeft een linkje voor je: http://home.worldonline.nl/~tiger/helmplicht.htm
Helm op als je een brommer bestuurd. Let op: er naast lopen duwen en het stuur vasthouden is ook besturen..quote:Op donderdag 17 november 2005 21:58 schreef Repeat het volgende:
op een snor (oranje plaatje, max 25km/u) hoeft het niet. Op een brommer (geel plaatje, max 45km/u) moet het wel
Die mini autootjes die maar 45 km/u mogen rijden en voor al die file's zorgen.quote:Op donderdag 17 november 2005 21:59 schreef skiczukie het volgende:
[..]
Hee, dankje ouwe.
Waar slaat dit op?
1. De bestuurder en de passagiers van bromfietsen, motorfietsen en driewielige motorvoertuigen moeten een goed passende helm dragen, die door middel van een sluiting op deugdelijke wijze op het hoofd is bevestigd en die is voorzien van een goedkeuringsmerk als bedoeld in artikel 22, vierde lid, van de wet.
2. Het eerste lid geldt niet voor:
d. de bestuurder en de passagiers van een brommobiel met een gesloten carrosserie;
Bij het niet dragen van een helm zullen ze eerder geneigd zijn je te bekeurenquote:Op donderdag 17 november 2005 23:14 schreef skiczukie het volgende:
En stel, je komt politie tegen als je op een Puch Maxi zit zonder helm op. Krijg je meteen een boete of laten ze je eerder lopen. Ik bedoel, ik fietste laats een politieauto tegenmoet zonder licht, en ze reden gewoon voorbij. Is het te vergelijken?
Ik denk dat ze dan omdraaien om je een boete te geven.quote:Op donderdag 17 november 2005 23:14 schreef skiczukie het volgende:
En stel, je komt politie tegen als je op een Puch Maxi zit zonder helm op. Krijg je meteen een boete of laten ze je eerder lopen. Ik bedoel, ik fietste laats een politieauto tegenmoet zonder licht, en ze reden gewoon voorbij. Is het te vergelijken?
Je weet dat je dit niet nodig hebt als je al een rijbewijs hebt?quote:Op donderdag 17 november 2005 23:18 schreef skiczukie het volgende:
Ik vraag dit omdat ik er serieus (op 23-jarige leeftijd) over nadenk om nog een brommercertificaat te gaan halen. Lijkt me best tof om eens in een vakantie een beetje Nederland rond te touren. Maar zo'n helm lijkt me maar kut.
Mag je muziek luisteren tijdens het rijden?quote:Op donderdag 17 november 2005 23:21 schreef Repeat het volgende:
tja dan moet je een snor kopen, dan hoeft het ook niet, maarja dan kan je ook maar max 25km/u (mits standaard en legaal enz) en dat is leuk voor naar de supermarkt, maar meer ook niet...
Ja, dat wist ik.quote:Op donderdag 17 november 2005 23:21 schreef BlueEyed het volgende:
[..]
Je weet dat je dit niet nodig hebt als je al een rijbewijs hebt?
Waarschuwing voor wat ?quote:
Uh.quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:19 schreef Steve-O het volgende:
[..]
Waarschuwing voor wat ?
Hij vraagt wat een dichte brommobiel is ik illustreer het met de eerste hit in google , Lijkt me niets meer dan een normale post .
@Skic
Helemaal geen rijbewijs (brommer,auto,vliegtuig,enz)
Ik heb een verblijfsvergunning?quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:19 schreef Steve-O het volgende:
[..]
Helemaal geen rijbewijs (brommer,auto,vliegtuig,enz)
Je neemt het te letterlijkquote:
Ik neem aan dat dat een nee is ?quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:21 schreef skiczukie het volgende:
[..]
Ik heb een verblijfsvergunning?
Klopt.quote:Op vrijdag 18 november 2005 00:23 schreef Steve-O het volgende:
[..]
Je neemt het te letterlijk
[..]
Ik neem aan dat dat een nee is ?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |