FOK!forum / Seksualiteit Archief / Meeting voor Fok!knapen ? Met z' n allen naar de Wallen!
Djeezdonderdag 13 juli 2000 @ 20:53
Zeg es, Fokknapen!

Met Fok!knapen bedoel ik onder andere Herald, Krojo, Harley en alle andere mannelijke Fokkers die er nog nooit zijn op geweest.
Ik had het plan opgevat om es met alle Fok!knapen naar bijvoorbeeld Amsterdam te gaan. Eerst gewoon ff lekker de stad te bekijken, de kroeg in en dan gaat het gebeuren!

Wij gaan als Fok!knapies met zijn allen naar de Wallen! Eerst ff eerlijk tossen wie als eerste naar binnen mag cq moet, en dan gaan we meemaken waar we allemaal van dromen.
Lekker rampetampen dus! En dat we dan allemaal es knaap af zijn!

* Djeez tekent ervoor, wie nog meer ?.

Plaats je reacties hieronder!

PS: Dit is serieus! Bij de M&G 'hop hop, d'rop!' word het fototoestel thuisgelaten! Dit ivm latere wraakacties op het forum. * Djeez hoopt op veel reacties!.
Wie komt ?

Svart Rosedonderdag 13 juli 2000 @ 21:01
iemand: "Hoi, hoe was jou eerste keer?"
jij: "...."

Nee.. zie ik niet zitten.. daarom niet en voor m'n geweten niet. Het is 3x niks. Dan kan je beter naar Pinkpop gaan ofzo... dan is het ook zo gefixt.

De eerste keer is moet iets bijzonders zijn. En wij hebben de mogelijkhied daar iets moois van te maken! Ik denk dat je er spijt van krijgt...

RazorBladedonderdag 13 juli 2000 @ 22:45
Sorry hoor... maar ik vind dat je dan _echt_ helemaal geen respect voor jezelf hebt, als je je laat ontmaagden door een hoer

De eerste keer hoort speciaal te zijn. En ik vond mijn eerste keer _best_ speciaal

Om nou later te zeggen : 'ik ben ontmaagd door een hoer' lijkt me nix

Isje1vrijdag 14 juli 2000 @ 08:41
quote:
Op 13 juli 2000 20:53 schreef Djeez het volgende:
Wie komt ?

Jij iig

Gellarboyvrijdag 14 juli 2000 @ 09:20
Ik wil je wel ontmaagden hoor, Djeez!
Gratis en voor niks...


Whoehahahahaha
Sorry, geintje, kon het echt niet laten....

Žaminsjovvrijdag 14 juli 2000 @ 09:26
BAH gellar

Dan nog maar liever hoeren denk ik, toch Djeez?

SunChaservrijdag 14 juli 2000 @ 10:06
ik vind het wel lief aangeboden van gellerboy. Ik denk dat hij Djeez namelijk best kan 'ontvangen'. Zet je wel de webcam aan dan?
linebearvrijdag 14 juli 2000 @ 16:03
hoe triest ben je dan zeg
twivrijdag 14 juli 2000 @ 16:05
quote:
Op 14 juli 2000 16:03 schreef linebear het volgende:
hoe triest ben je dan zeg

Hoe Djeez ben je dan zeg

Weezlevrijdag 14 juli 2000 @ 16:24
Djeez, ik dacht dat jij de eerste keer speciaal wilde meemakenen enzo, en dat je allle aanbiedingen van vader, vrienden en collega's afsloeg?
Heraldvrijdag 14 juli 2000 @ 16:52
quote:
Op 14 juli 2000 16:03 schreef linebear het volgende:
hoe triest ben je dan zeg


Wat is triester, hoerelopers of hoeren zelf?

harleyvrijdag 14 juli 2000 @ 17:01
Inderdaad Ik vind het ook maar nix
djeez je gaat maar lekker alleen !
Dannyvrijdag 14 juli 2000 @ 17:26
Okee, ik geloof dat het animo voor Djeez' actie het absolute nulpunt wel heeft bereikt

Veel constructiefs zal er verder niet worden bijgedragen dus sluit ik, als zijnde zaakwaarnemer voor Knorretje, dit topic.