abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_32284316
Hoi,

Ik zit een beetje met een dilemma. Ik heb als vervolgopleiding HBO-Rechten (Utrecht) gekozen, ben nu eerstejaars. 't Spreekt me nog steeds erg aan, maar het probleem is dat ik door ziekte en wat andere rotdingen nog helemaal niets heb kunnen volgen. Ik heb dus al heel periode A gemist (dat zijn ongeveer 9 weken... ). Paar gesprekken gehad met studiebegeleiders en zij zeiden dat ik wel door kon gaan (uitstel van bindend studie-advies aanvragen), maar dat ik de achterstand die ik nu al heb altijd zal blijven merken. Daar heb ik dus niet echt zin in en ik zit er sterk aan te denken om te stoppen en me meteen in te schrijven voor volgend jaar, zodat ik dan gewoon vanaf het begin mee kan draaien. Ik weet het gewoon ff niet meer.

Wat moet ik doen, stoppen of doorgaan? Heb ik teveel gemist? Heeft er iemand misschien ervaring / advies / andere opties? Alvast dank!
Slokkie bier
  Moderator dinsdag 15 november 2005 @ 13:26:16 #2
72712 crew  Rene
Dabadee dabadaa
pi_32284417
Wat je hebt gemist gewoon een beetje zelf proberen door te nemen, je kan het altjd nog zien aan het einde van het jaar.
ik bedoel, dit jaar is in op alle vlakken verklooit (niet totaal)
maar als je nu stopt of aan het eind van het jaar dat je er dán achter komt dat het je niet lukt.
Beste beentje voor.
Misschien is hier iemand van HBO-rechten die weet hoe belangrijk periode 1 was?
 | ❤ | Triquester... | ツ Met een accént aigu
pi_32284442
Pfff als je op het HBO 9 weken mist en je doet een beetje je best kun je het nog best inhalen.
pi_32284525
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 13:27 schreef Roellio het volgende:
Pfff als je op het HBO 9 weken mist en je doet een beetje je best kun je het nog best inhalen.
Dacht ik ook, maar de begeleiders zeggen dat het nogal rottig is, bijv. met projecten (1 project gemist, veel punten) enz..
Slokkie bier
pi_32284563
Welnee. Probeer gewoon een puntje of 50 te halen en pak die resterende 10 volgend jaar.
  Moderator dinsdag 15 november 2005 @ 13:32:00 #6
72712 crew  Rene
Dabadee dabadaa
pi_32284573
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 13:29 schreef Silentium het volgende:

[..]

Dacht ik ook, maar de begeleiders zeggen dat het nogal rottig is, bijv. met projecten (1 project gemist, veel punten) enz..
Lever je 'm later in dan kom je dr wel, word gezien als herkansing (mijn ervaring)
Valt dus alsnog wel mee, als je 'm maar goed maakt.
 | ❤ | Triquester... | ツ Met een accént aigu
pi_32284678
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 13:32 schreef Renesite het volgende:

[..]

Lever je 'm later in dan kom je dr wel, word gezien als herkansing (mijn ervaring)
Valt dus alsnog wel mee, als je 'm maar goed maakt.
Het was een groepsproject, nogal groot en omdat de samenwerking belangrijk is mag het niet individueel. Ik heb ook geen flauw idee of er een alternatief project is wat je wel in je eentje doen mag. Even navragen.
Slokkie bier
pi_32284879
Als school levert stoppende eerste jaars heel veel geld op, ik hoop dat die begeleiders het beste met je voor hebben...
Steun Elkaar, Kopieer Nederlands Waar!
Hadîs (An-Nawawi): "Niemand van jullie gelooft (werkelijk) totdat hij voor zijn broeder wenst wat hij voor zichzelf wenst."
pi_32285419
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 13:35 schreef Silentium het volgende:

[..]

Het was een groepsproject, nogal groot en omdat de samenwerking belangrijk is mag het niet individueel. Ik heb ook geen flauw idee of er een alternatief project is wat je wel in je eentje doen mag. Even navragen.
Joh, volgend jaar gewoon in het 1e kwartaal 2 projecten tegelijk doen, dat is op het HBO echt wel te doen. Zeker als je niets van stages hebt. Gewoon duidelijk met de verschillende groepen bespreken.

Ik zal me inderdaad ook afvragen of je beleiders wel integer zijn...
Een HBO krijgt namelijk geld als: een leerling zich aanmeldt, zijn propedeuse haalt en als hij/zij afstudeert.
wie het kleine niet eert is ambitieus
pi_32314728
heeft HBO rechten in utrecht geen februari-instroom? de juridische hogeschool tilburg bijvoorbeeld, heeft dat wel namelijk. Dan hoef je iig niet te wachten tot september...
[b]Op dinsdag 10 februari 2004 14:36 schreef Malawi het volgende:[/b]
Het in den oren stoppen van kiwi's is dus een probaat tijgeraanvalafweermiddel
  donderdag 17 november 2005 @ 22:56:50 #11
39128 S_
Shame on you
pi_32358551
Ik heb HBO SJD gedaan en ik denk dat je het nog wel in kan halen.Projecten etc. kun je ook nog volgend jaar doen. Ik denk dat je in de eerste periode vooral over de basisbeginselen van het Recht hebt gehad. Het is wel belangrijk om dit te leren. Anders weet je een aantal begrippen niet de volgende periode.
  donderdag 17 november 2005 @ 23:43:56 #12
86710 -Splash-
Ride the world!
pi_32360110
Vergeet die "Dan begin ik volgend jaar opnieuw mentaliteit".
Volgend jaar heb je namelijk die BSA al te pakken en als die negatief is mag je niet nog een jaar doen aan de zelfde opleiding binnen dezelfde instelling.
"Things can't get any worse than this", the pessimist yelled. "Ofcourse they can", the optimist replied
  vrijdag 18 november 2005 @ 00:12:24 #13
42940 Kang-He
Sklansky $$$ Millionaire
pi_32360874
Als je voor een bepaalde datum stopt krijg je geen BSA en waarschijnlijk een deel collegegeld terug.
  vrijdag 18 november 2005 @ 00:42:13 #14
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_32361656
bij 9 weken achterstand al stoppen?
pi_32367312
Doorgaan! je zit op het hbo, niet op de middelbare school... Ik heb een tijdens mijn vorige studie zo'n rare serie vrijstellingen gekregen dat ik vakken deed uit de jaren 1,2,3,4 en 5 en dan is 9 weken achterstand eigenlijk zo erg nog niet.
pi_32368215
- Prive gegevens op verzoek van de poster weggehaald. -

[ Bericht 87% gewijzigd door Sander op 17-05-2011 15:48:06 ]
Zerg schreef:
1/1 is 1. 2/2 is 2. Basisschool breuken.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')