FOK!forum / Klaagbaak / Nachtelijke trek !
MYNDmaandag 14 november 2005 @ 21:46
Iedere dag zo rond 11 a 12 uur krijg ik verschrikkelijke trek! Ik weet dat het niet goed is om laat te eten maar met een knorrende maag naar bed gaan is helemaal erg. Dan kom ik dus nooit in slaap en zit ik steeds aan lekkere dingen te denken.
Gisternacht weer! Dus heb ik maar een paar lekkere biefstukje gebraden en mezelf volgevreten voor het slapen gaan. Achteraf denk ik dan van waar ben je mee bezig??

Meer mensen die dit hebben?Die verschrikkelijke trek voor het slapengaan??
alwaysleftmaandag 14 november 2005 @ 21:52
Ja herken het wel, is ook logisch want het avondeten is alweer een paar uur geleden. Niet aan toegeven anders zal je echt moddervet worden, of ben je dat al

[ Bericht 1% gewijzigd door alwaysleft op 14-11-2005 22:03:37 ]
eric_cartmanmaandag 14 november 2005 @ 21:52
Meld
Rattmaandag 14 november 2005 @ 21:54
ik krijg meteen honger

*naar de koelkast rent*
Market_Gardenmaandag 14 november 2005 @ 21:59
Ja meestal is t de frituur dan... niet erg gezond...
alwaysleftmaandag 14 november 2005 @ 22:02
Och op z'n tijd moet het kunnen
Giemmaandag 14 november 2005 @ 22:02
mmmm giem denkt, heb ik nog ergens saucijzenbroodjes liggen... nee shit ben bij vriendin
Miragemaandag 14 november 2005 @ 22:02

Ik heb in de 2e helft van de avond ook verschrikkelijke trek en als ik dan niet eet, dan word ik ontzettend chagerijnig en ik kan niet slapen.

maar in mijn geval kan het ook met de zwangerschap te maken hebben
Market_Gardenmaandag 14 november 2005 @ 22:03
quote:
Op maandag 14 november 2005 21:52 schreef alwaysleft het volgende:
Ja heken het wel, is ook logisch want het avondeten is alweer een paar uur geleden. Niet aan toegeven anders zal je echt moddervet worden, of ben je dat al
Echt moddervet worden zit vooral in de genen... Als je niet buitensporig veel eet zal t bij sommige best mee vallen... Anderen zijn al dik zonder te eten..
alwaysleftmaandag 14 november 2005 @ 22:05
quote:
Op maandag 14 november 2005 22:03 schreef Market_Garden het volgende:

[..]

Echt moddervet worden zit vooral in de genen... Als je niet buitensporig veel eet zal t bij sommige best mee vallen... Anderen zijn al dik zonder te eten..
Is niet waar, heeft vaak te maken met te weinig beweging en te veel eten, natuurlijk heeft iemand er meer aanbouw voor maar dan pas je je stijl van leven er maar op aan.
Giemmaandag 14 november 2005 @ 22:06
quote:
Op maandag 14 november 2005 22:02 schreef Mirage het volgende:

Ik heb in de 2e helft van de avond ook verschrikkelijke trek en als ik dan niet eet, dan word ik ontzettend chagerijnig en ik kan niet slapen.

maar in mijn geval kan het ook met de zwangerschap te maken hebben
Augurken
CasBmaandag 14 november 2005 @ 22:07
*honger-krijg-topic*
Miragemaandag 14 november 2005 @ 22:07
quote:
Op maandag 14 november 2005 22:03 schreef Market_Garden het volgende:

[..]

Echt moddervet worden zit vooral in de genen... Als je niet buitensporig veel eet zal t bij sommige best mee vallen... Anderen zijn al dik zonder te eten..
klopt, het kan ook zijn dat je lichaam het gewoon nodig heeft of aankan.
Ik at een paar jaar terug altijd 's avonds nog wat en ik was (te) dun voor mijn gevoel.

Het ligt deels natuurlijk ook aan de keuze van voedsel dat je maakt.

Mijn regel hier in huis is eigenlijk:
minimaal 2 fatsoenlijke broodmaaltijden ( bruin brood)
1 keer warm eten ( b.v. aardappels/groente/vlees)
fruit
en alles wat je daarnaast nog lust. Eet maar.

(gelukkig zijn de kinderen verzot op appels )
gexxzmaandag 14 november 2005 @ 22:07
quote:
Op maandag 14 november 2005 21:52 schreef eric_cartman het volgende:
Meld
RijstNatiemaandag 14 november 2005 @ 22:08
Heb ik altijd, eet ook echt van alles voor het slapen maar kom geen kilo aan
snoekiesnoekmaandag 14 november 2005 @ 22:08
ik heb het ook, altijd rond 23:00, heb voor vanavond al super tijgernoten en bugles ingekocht en een paar blikken cola light (we denken aan de lijn )...

na 2 jaar dit gedaan te hebben ben ik echter wel 10!!! kg aangekomen en dat moet er weer af. Ach, morgen weer een nieuwe dag, die tijgernoten kan ik niet laten liggen

Mijn vrouw gaat na goede ervaringen van haar collega's nu aan weight watchers meedoen en dan mag ik van haar straks na 20:00 niks meer eten omdat ik anders haar in de verleiding breng
Mirjammaandag 14 november 2005 @ 22:09
quote:
Op maandag 14 november 2005 22:08 schreef snoekiesnoek het volgende:
ik heb het ook, altijd rond 23:00, heb voor vanavond al super tijgernoten en bugles ingekocht en een paar blikken cola light (we denken aan de lijn )...
het mc donalds dieet..
MYNDmaandag 14 november 2005 @ 22:14
Haha leuk om te lezen dat ik niet de enige ben. Het gekke is ik kom ook geen kilo aan wat ik ook eet voor het slapengaan. Ik ben overigens niet dik ofzo gewoon normaal figuur, maar ik sport en werk daarnaast ook
Giemmaandag 14 november 2005 @ 22:14
quote:
Op maandag 14 november 2005 21:52 schreef alwaysleft het volgende:
Ja herken het wel, is ook logisch want het avondeten is alweer een paar uur geleden. Niet aan toegeven anders zal je echt moddervet worden, of ben je dat al
Je kunt ook gezonde dingen eten. Ik wil ook nog wel eens een beschuit met kaas eten of zo, om net even dat gevoel te laten weg gaan.

Of een zure haring... alleen dan wordt de vriendin boos
snoekiesnoekmaandag 14 november 2005 @ 22:16
quote:
Op maandag 14 november 2005 22:14 schreef MYND het volgende:
Haha leuk om te lezen dat ik niet de enige ben. Het gekke is ik kom ook geen kilo aan wat ik ook eet voor het slapengaan. Ik ben overigens niet dik ofzo gewoon normaal figuur, maar ik sport en werk daarnaast ook
Wacht maar tot je de 30 gepasseerd bent...
kippiejmaandag 14 november 2005 @ 22:20
Ja inderdaad ik heb ook tering scheurhonger 's avonds

En het enigste wat er te vreten is hier zijn zouteloze dropjes en koekjes
Giemmaandag 14 november 2005 @ 22:26
quote:
Op maandag 14 november 2005 22:20 schreef kippiej het volgende:
Ja inderdaad ik heb ook tering scheurhonger 's avonds

En het enigste wat er te vreten is hier zijn zouteloze dropjes en koekjes
Das dus niet echt gezond, mijn broertje vreet ook elke avond een zak chips leeg in zijn eentje.. ook heel slecht
XiChicomaandag 14 november 2005 @ 22:27
Ik ga nu 2 tosti's maken
rookiemaandag 14 november 2005 @ 22:33
Ik weet de oplossing: Stap net iets eerder je bedje in dan dat je normaal gesproken trek krijgt. Dan merk je er niets meer van en kun je 's ochtends gewoon gezond stevig ontbijten.
bateendmaandag 14 november 2005 @ 22:34
heb net een broodje met lasagna verwerkt.. lekkerrr
PsygoNmaandag 14 november 2005 @ 22:34
Dat heb ik dus ook, ben dus niet de enige. Sommige mensen denken echt je bent gek je heb net gegeten.

Om een uur of 21:00 krijg ik trek in lekkere tussendoortjes, eigelijk niet goed voor je maar voor de rest eet ik niet ongezond en ik wordt nooit dik dat is wel weer een voordeel.
mstxmaandag 14 november 2005 @ 22:35
Ik eet meestal nog 1 of 2 boterhammen om 22:30 ofzo.
Frankvbrmaandag 14 november 2005 @ 22:51
ik 's avonds rond 11 a 12 nog ff een tosti voor het slapen gaan. Geloof niet zo in dat verhaal dat het ongezond is. En dik wordt ik er al helemaal niet van (nouja kan ook aan leeftijd liggen?) 's ochtends eet ik ook weer wat minder, wat dan ook weer slecht zou moeten zijn. Als mijn spijsvertering later op de dag op gang komt, ja dan kan dat toch. En als je lichaam het gewent is, kan het volgens mij gewoon.
gathering_stormmaandag 14 november 2005 @ 23:00
Check!
*Heeft zojuist chipjes en een stukje Groninger metworst op*

Ik heb gehoord dat het zelfs slecht is om met een lege maag te gaan slapen, het zou beter zijn om nog even iets te eten voordat je je nest induikt om vervolgens 8 uur niet te eten. Immers, 's nachts verbrand je ook vet.
4EverBlackEyedmaandag 14 november 2005 @ 23:01
je krijgt 's avonds honger, omdat je slaaptekort zou kunnen hebben, dit zou bepaalde hormonen stimuleren, waardoor je honger krijgt.
maartenamaandag 14 november 2005 @ 23:10
Yep.... maar je moet gewoon doseren. Neem gewoon een reep snickers of een schaaltje chips of wat blokjes kaas voor het slapen gaan, maar geen complete maaltijden.

Als je zo rond 9 uur ook nog een kleine snack neemt ofzo heb je zelfs kans dat je helemaal geen honger meer hebt zo tegen middernacht.
GrupoBalancamaandag 14 november 2005 @ 23:53
Heb ik ook altijd, maar ik ga dan niet frituren of complete maaltijden klaarmaken, meestal gewoon een snack, of tosti of cornflakes.. * GrupoBalanca gaat naar beneden zoekend naar snacks
hond_in_de_gootmaandag 14 november 2005 @ 23:57
Net langs de mcdrive geweest. Voor de 5e keer in een week dat ik 's avonds een big big mac haal .
de_puta_madredinsdag 15 november 2005 @ 00:43
Ik heb ook erg honger... gelukkig kan ik niks eten want ik ben blut
Toewandinsdag 15 november 2005 @ 00:50
Zo, net effe een broodje frikandel naar binnen gewerkt..
Maisnondinsdag 15 november 2005 @ 00:54
Is er al iemand die slim heeft zitten doen? laat mij het ff zijn

Als je maag leeg is, dan krijg je daar een signaal van. Normaal valt dit zo ongeveer samen met de je ontbijt, lunch en avondeten, maar 's avonds is er dus niks meer.

7:00, 12:00, 17:00, 22:00<-

Duurt meestal 5 uur geloof ik om leeg te raken

En voor het eten slapen is volgens mij heel slecht, maar daar weet ik dan weer niks van
MoChedinsdag 15 november 2005 @ 01:00
niks frituur hier... een lekkere gezonde sandwich maak ik dan
straks weer denk
RijstNatiedinsdag 15 november 2005 @ 01:39
ik ga nu een broodje leverworst eten
zoalshetisdinsdag 15 november 2005 @ 01:40
als ik nachtelijke trek heb ruk ik er ff aan. maar ja dat is ook trek.
Baleogdinsdag 15 november 2005 @ 01:43
frituren is echt een uitkomst 's avonds/'s nachts, heb net al weer een bord patat met heel veel saus naar binnen gewerkt
zoalshetisdinsdag 15 november 2005 @ 01:44
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 01:43 schreef Baleog het volgende:
frituren is echt een uitkomst 's avonds/'s nachts, heb net al weer een bord patat met heel veel saus naar binnen gewerkt
en morgen, hoe ziet de wang er dan uit?
zoalshetisdinsdag 15 november 2005 @ 01:45
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 01:39 schreef RijstNatie het volgende:
ik ga nu een broodje leverworst eten
hitlerjugendworst? ik heb nooit sorry voor die lullige opmerking van je gehoord.
vbmotdinsdag 15 november 2005 @ 01:45
Normaal geen last van maar dit topic werkt erg suggestief. Inmiddels een flinke zak chips appel en twee (kale) pistoletjes weggewerkt.

Ik krijg wel altijd honger na flink te hebben gezopen. Zeker na een paar dagen achter elkaar stappen moet ik bij thuiskomst flink vreten.
Steijndinsdag 15 november 2005 @ 01:48
Een banaan, 2 manderijnen en ik ga nu een ijsje en een boterham met vlees halen. Fijne is dat ik redelijk ongestoord kan eten en toch niet aankom.
MoChedinsdag 15 november 2005 @ 01:58
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 01:00 schreef MoChe het volgende:
niks frituur hier... een lekkere gezonde sandwich maak ik dan
straks weer denk
twas weer eens voortreffelijk
pino.in.disguisedinsdag 15 november 2005 @ 01:58
Men zegt dat 's-nachts je maag niet zo goed kan veteren........biologische klok enzo........en je ingewanden hebben ook rust nodig

Boeiuh.......excuusjes voor dikke mensjes......heb er zelf geen last van
Kom maar op met die minipizza

edit.......ping
RijstNatiedinsdag 15 november 2005 @ 02:07
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 01:45 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

hitlerjugendworst? ik heb nooit sorry voor die lullige opmerking van je gehoord.
ik ben geen nazi
er staat natie ei....
nation? Ring any bells?
zoek maar is op google: Tabaknatie, katoennatie
zoalshetisdinsdag 15 november 2005 @ 02:08
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 02:07 schreef RijstNatie het volgende:

[..]

ik ben geen nazi
er staat natie ei....
nation? Ring any bells?
zoek maar is op google: Tabaknatie, katoennatie
je snapt het niet omdat je geen geheugen hebt anyhow veel plezier met stigmatiseren voortaan.
RijstNatiedinsdag 15 november 2005 @ 02:12
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 02:08 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

je snapt het niet omdat je geen geheugen hebt anyhow veel plezier met stigmatiseren voortaan.
pepersaus zeker
zoalshetisdinsdag 15 november 2005 @ 02:14
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 02:12 schreef RijstNatie het volgende:

[..]

pepersaus zeker
nee een opmerking van jou over mij die je niet aanstond en je meteen mij benoemde als hitlerjugend. maar zo te zien is mijn geheugen beter dan de jouwe.
RijstNatiedinsdag 15 november 2005 @ 02:23
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 02:14 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

nee een opmerking van jou over mij die je niet aanstond en je meteen mij benoemde als hitlerjugend. maar zo te zien is mijn geheugen beter dan de jouwe.
haha dat moet wel lang geleden zijn....
ik kan me er nog wel iets van herinneren
hebje iets tegen buitenlanders dan
zoalshetisdinsdag 15 november 2005 @ 02:38
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 02:23 schreef RijstNatie het volgende:

[..]

haha dat moet wel lang geleden zijn....
ik kan me er nog wel iets van herinneren
hebje iets tegen buitenlanders dan
nee ik heb niks tegen buitenlanders als ze normaal doen. heb jij iets tegen niet-buitenlanders als ze normaal doen?
BlueEyeddinsdag 15 november 2005 @ 02:55
Ik ken het. Standaard tegen n uur of 11 slaat de honger toe

Net dan ook een pak spinazie a la creme paraat gemaakt!
Steijndinsdag 15 november 2005 @ 03:01
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 02:55 schreef BlueEyed het volgende:
Ik ken het. Standaard tegen n uur of 11 slaat de honger toe

Net dan ook een pak spinazie a la creme paraat gemaakt!
Spinazie
pino.in.disguisedinsdag 15 november 2005 @ 03:04
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 02:55 schreef BlueEyed het volgende:
Ik ken het. Standaard tegen n uur of 11 slaat de honger toe

Net dan ook een pak spinazie a la creme paraat gemaakt!
WTF Ga eens een frikandel eten ofzo?
BlueEyeddinsdag 15 november 2005 @ 03:14
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 03:01 schreef Steijn het volgende:

[..]

Spinazie
I know

Maar je moet wat als je honger hebt en voor de rest echt totaal niets meer in huis hebt
DaMookdinsdag 15 november 2005 @ 03:15
Ik heb het soms wel soms niet Meestal heb ik wel wat crackers naast mijn bed die genoeg zijn om de ergste honger te stillen en een flesje water om het weg te spoelen
BlueEyeddinsdag 15 november 2005 @ 03:15
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 03:04 schreef pino.in.disguise het volgende:

[..]

WTF Ga eens een frikandel eten ofzo?
Zie mijn bovenstaande post

En alle snackbar's/ ali's en wu cheng's zijn dicht op dit tijdstip
hond_in_de_gootdinsdag 15 november 2005 @ 03:16
Ik heb maar even tosti's gemaakt .
Baleogdinsdag 15 november 2005 @ 03:19
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 01:44 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

en morgen, hoe ziet de wang er dan uit?


uuh gewoon?
RijstNatiedinsdag 15 november 2005 @ 03:32
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 03:15 schreef DaMook het volgende:
Ik heb het soms wel soms niet Meestal heb ik wel wat crackers naast mijn bed die genoeg zijn om de ergste honger te stillen en een flesje water om het weg te spoelen
jij hebt standaard wat crackers op je nachtkastje
DaMookdinsdag 15 november 2005 @ 03:38
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 03:32 schreef RijstNatie het volgende:

[..]

jij hebt standaard wat crackers op je nachtkastje
D'r onder wel ja Naast de flesjes water
bateendvrijdag 20 januari 2006 @ 01:31
patat...trek in patat...
ChicaneBTvrijdag 20 januari 2006 @ 01:38
Worstenbroodje zou zeker lekker zijn op dit moment .
MREnvrijdag 20 januari 2006 @ 01:45
* MREn trekt vriezer eens open:
mini friet
vlammetjes
nasi schijven
kroketten
frikandellen
carrero's
ribsters
bapao's
hamburgers

Hmm, lastige keus die altijd in het voordeel van de vlammetjes en/of de ribsters uit valt
MREnvrijdag 20 januari 2006 @ 01:47
quote:
Op maandag 14 november 2005 23:00 schreef gathering_storm het volgende:
Check!
*Heeft zojuist chipjes en een stukje Groninger metworst op*
Ik eet mijn Groningers altijd met mayo en zonder worst.
ChicaneBTvrijdag 20 januari 2006 @ 01:51
Bapao's . Man wat zijn die dingen ranzig.
MREnvrijdag 20 januari 2006 @ 01:52
quote:
Op vrijdag 20 januari 2006 01:51 schreef ChicaneBT het volgende:
Bapao's . Man wat zijn die dingen ranzig.
Ligt er aan welke. Ik vind de rundvlees en pittig varken ofzo wel te kanen (de bruine en rode verpakkingen in ieder geval)
ChicaneBTvrijdag 20 januari 2006 @ 01:53
quote:
Op vrijdag 20 januari 2006 01:52 schreef MREn het volgende:

[..]

Ligt er aan welke. Ik vind de rundvlees en pittig varken ofzo wel te kanen (de bruine en rode verpakkingen in ieder geval)
Dat kleffe brood is altijd maar zo, zo. Dan dat vlees je weet nooit met zekerheid wat ze erin hebben gestopt .
Maikuuulvrijdag 20 januari 2006 @ 02:08
Ik heb altijd honger als ik savonds is dus het is niets ernstigs.

Snachts eten dalijk denk ik maar ff een pizza in de magnetron gooien
Flemvrijdag 20 januari 2006 @ 02:11
Heb het elke dag, fix vaak een tosti ofzo. Maar nu is er echt geen ene jood in huis, hoerenzooi.
Flemvrijdag 20 januari 2006 @ 02:12
quote:
Op vrijdag 20 januari 2006 02:08 schreef Maikuuul het volgende:
Snachts eten dalijk denk ik maar ff een pizza in de magnetron gooien
Pizza in de magnetron .
Maikuuulvrijdag 20 januari 2006 @ 02:13
quote:
Op vrijdag 20 januari 2006 02:12 schreef Flem het volgende:

[..]

Pizza in de magnetron .
Alsof ik 7 euro ga betalen voor een gare pizza, en dan hebje ook nog een wat klein is
Flemvrijdag 20 januari 2006 @ 02:17
quote:
Op vrijdag 20 januari 2006 02:13 schreef Maikuuul het volgende:

[..]

Alsof ik 7 euro ga betalen voor een gare pizza, en dan hebje ook nog een wat klein is
Pizza die je zelf in de oven pleurt kost geen 7 euro.
Maikuuulvrijdag 20 januari 2006 @ 02:18
quote:
Op vrijdag 20 januari 2006 02:17 schreef Flem het volgende:

[..]

Pizza die je zelf in de oven pleurt kost geen 7 euro.
Nee maar als je hem besteld wel
Flemvrijdag 20 januari 2006 @ 02:31
Je bestelt toch ook geen - goedkope - pizza die je vervolgens in de magnetron gooit?
Maikuuulvrijdag 20 januari 2006 @ 02:32
quote:
Op vrijdag 20 januari 2006 02:31 schreef Flem het volgende:
Je bestelt toch ook geen - goedkope - pizza die je vervolgens in de magnetron gooit?
Jong, ik heb het er gewoon over dat als je een pizza besteld het tering duur is in vergelijking met een magnetron pizza :/ was dat nou echt zo moeilijk ?
Tha_Flashvrijdag 20 januari 2006 @ 02:32
net lekker tosti's op, alleen jammer dat de sambal op was.
t0yvrijdag 20 januari 2006 @ 02:36
Tering, na 3 joints heb je wel honger gek.

Uit voorzorg haal ik geen vreetkick voedsel in huis, want dat is zonde.
zoalshetisvrijdag 20 januari 2006 @ 02:37
quote:
Op vrijdag 20 januari 2006 02:36 schreef t0y het volgende:
Tering, na 3 joints heb je wel honger gek.

Uit voorzorg haal ik geen vreetkick voedsel in huis, want dat is zonde.
ik vind het juist zonde dat als ik een vreetkick krijg er geen lekkers te vinden is.
t0yvrijdag 20 januari 2006 @ 02:37
quote:
Op vrijdag 20 januari 2006 02:37 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

ik vind het juist zonde dat als ik een vreetkick krijg er geen lekkers te vinden is.
Heb je anorexia dan

Dat je veel wilt aankomen...
DaMookvrijdag 20 januari 2006 @ 02:38
Ik heb zo nog 2 broodjes gehaktstaaf
zoalshetisvrijdag 20 januari 2006 @ 02:40
quote:
Op vrijdag 20 januari 2006 02:37 schreef t0y het volgende:

[..]

Heb je anorexia dan

Dat je veel wilt aankomen...
nee ik heb geen anorexia

ik kom niet zo snel aan en hou wel van die sporadische vreetkicken.
t0yvrijdag 20 januari 2006 @ 02:43
quote:
Op vrijdag 20 januari 2006 02:40 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

nee ik heb geen anorexia

ik kom niet zo snel aan en hou wel van die sporadische vreetkicken.
Ik eigenlijk ook, ik heb vanavond per ongeluk in een uur tijd een heel pak jodenkoeken op
zoalshetisvrijdag 20 januari 2006 @ 02:43
quote:
Op vrijdag 20 januari 2006 02:43 schreef t0y het volgende:

[..]

Ik eigenlijk ook, ik heb vanavond per ongeluk in een uur tijd een heel pak jodenkoeken op
ahh die zijn lekker, met chocolademelk van nutricia.
RemcoW85vrijdag 20 januari 2006 @ 02:44
quote:
Op vrijdag 20 januari 2006 02:43 schreef t0y het volgende:

[..]

Ik eigenlijk ook, ik heb vanavond per ongeluk in een uur tijd een heel pak jodenkoeken op
Daar zeg je me wat, ik dacht dat ik niets meer had, maar zie zo een pak koekjes hier liggen.
Dank U
Oviedeeevrijdag 20 januari 2006 @ 11:25
Ik vreet voor het slapen gaan: een hele bak kwark, 3 a 4 boterhammen/tostis en een 100 gram pindas ofzo. En nog word ik niet dik.
Slickyvrijdag 20 januari 2006 @ 11:29
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 02:12 schreef RijstNatie het volgende:

[..]

pepersaus zeker
paupersees
Syytönvrijdag 20 januari 2006 @ 11:52
Misschien heb je wel last van NS-RED of NES
Cool_Runnervrijdag 20 januari 2006 @ 13:14
gewoon paar plakken ontbijtkoek
bateendzaterdag 11 februari 2006 @ 02:14
Hoppa, kom kornflakes. Blijf nog wel even doorgaan..
bateenddinsdag 28 februari 2006 @ 01:49
loempiaatjes.. ongezond maar lekker
SHEdinsdag 28 februari 2006 @ 01:52
Ik ben er ook gek op, mits drank

daarbuiten probeer ik mezelf altijd te gedragen...al gaat er eigenlijk niets boven een haastig gegrilde, sappige ribeye met een flink glas gedestilleerd.

In mijn vorige leven was ik zeker een jongetje
Dr_Croutondinsdag 28 februari 2006 @ 01:58
Net 2 pakken noodles opgewarmd met wat onbekende dimsum uit de diepvries in de soep gedaan en het smaakte best wel
Litsodinsdag 28 februari 2006 @ 01:59
Ik heb er ook best vaak last van.
Meestal eet ik gewoon een boterham ofzo, genoeg om niet zo te zitten knorren maar ook weer niet zoveel dat ik met een stenen maag op bed lig
maartenadinsdag 28 februari 2006 @ 02:04
Ik vreet meestal wat rond 21:30 ofzo.... dan heb ik om middernacht echt geen honger meer.
Asskicker14dinsdag 28 februari 2006 @ 14:28
Ik heb 's nachts altijd een verschrikkelijke trek in suiker. Alles wat zoet is, snoep etc.
boekenwormdinsdag 28 februari 2006 @ 14:52
Als ik niet kan slapen en honger krijg, drink ik meestal gewoon heel veel water. Want 's avonds en 's nachts eten voor het slapen is niet echt bevordelijk voor de gezondheid.
bateendwoensdag 1 maart 2006 @ 02:46
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 14:52 schreef boekenworm het volgende:
Als ik niet kan slapen en honger krijg, drink ik meestal gewoon heel veel water. Want 's avonds en 's nachts eten voor het slapen is niet echt bevordelijk voor de gezondheid.
Geef mij maar eten, hele nacht opstaan voor kleine boodschappen is pas ongezond

Pizzaatje graag
Soul79woensdag 1 maart 2006 @ 02:50
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 14:52 schreef boekenworm het volgende:
Als ik niet kan slapen en honger krijg, drink ik meestal gewoon heel veel water. Want 's avonds en 's nachts eten voor het slapen is niet echt bevordelijk voor de gezondheid.
Als er iets kut is dan is het wel met een volle blaas in bed liggen.

Moet je er helemaal uit en door de kou naar de plee lopen. Vroeger had ik een wasbak op mijn kamer, dan piste ik daar gewoon in
T1andonlywoensdag 1 maart 2006 @ 02:55
Ik heb lekker stokbrood met knoflooksaus daar kom ik de nacht wel mee door
tonkswoensdag 1 maart 2006 @ 02:56
Ik heb net een pizza op
ikwilookwatzeggenwoensdag 1 maart 2006 @ 02:56
Ik las net iets over een haring. Daar heb ik nu best zin in!
T1andonlywoensdag 1 maart 2006 @ 02:59
quote:
Op woensdag 1 maart 2006 02:56 schreef tonks het volgende:
Ik heb net een pizza op
Pizza's zijn goeie, na m'n broodje doner en m'n stokbrood gaat 'n pizza er nog altijd in
bateendvrijdag 3 maart 2006 @ 01:31
Honingwater : verrijkt het geest en verpest u fatsoenlijke nachtrust
ondeugendvrijdag 3 maart 2006 @ 01:31
Best wel.
iDexvrijdag 3 maart 2006 @ 01:35
straks een lekker wit broodje met kaas
ikwilookwatzeggenvrijdag 3 maart 2006 @ 01:39
Ik ga nu een pizza broodje eten!
De_Ananasvrijdag 3 maart 2006 @ 01:40
Kheb ook wel zin in wat dellekes
teh-Rammievrijdag 3 maart 2006 @ 01:43
Heb net stokbrood met brie achter de kiezen
MUUSvrijdag 3 maart 2006 @ 01:50
Xenniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!
dWc_RuffRydervrijdag 3 maart 2006 @ 01:52
Herkenbaar, ik heb net dan ook worstenbroodjes de mini-oven ingeslingerd .
MUUSvrijdag 3 maart 2006 @ 01:55
Volgens mij heeft het ook wel met verveling te maken. Laat op, tv kijken/boek lezen/forummen en dan... "Gut, laat ik eens kijken wat er nog in de kasten staat."
desubvrijdag 3 maart 2006 @ 01:57
goed plan, fijn die cervelaat!
Aurelianusvrijdag 3 maart 2006 @ 02:08
Ik heb net noodles op.
ondeugendvrijdag 3 maart 2006 @ 02:09
Ik denk dat ik een tosti wil.
Hounietvrijdag 3 maart 2006 @ 02:09
pindakaas


B_BOYvrijdag 3 maart 2006 @ 02:11
wij eten hier alles wat we kunnen vinden.
Dudervrijdag 3 maart 2006 @ 02:35
ik heb net een dikke worst in mijn mond gehad
B_BOYvrijdag 3 maart 2006 @ 02:35
quote:
Op vrijdag 3 maart 2006 02:35 schreef Duder het volgende:
ik heb net een dikke worst in mijn mond gehad
dat telt niet das geen eten. of heb je geslikt?
Brazi_74vrijdag 3 maart 2006 @ 03:06
Ik trek zo vaak, niet alleen 's nachts. Ik zie het probleem niet hoor.
Xebbervrijdag 3 maart 2006 @ 03:23
Ik heb net een hele doos minisnacks gefrituurd en opgegeten!
Dudervrijdag 3 maart 2006 @ 15:11
quote:
Op vrijdag 3 maart 2006 02:35 schreef B_BOY het volgende:

[..]

dat telt niet das geen eten. of heb je geslikt?
alleen de voorhuid afgeknabbelt
Walrikzondag 5 maart 2006 @ 04:06
een tip voor wie niks in huis heeft s avonds.
supermakkelijk te maken: SHORTBREAD.
gewoon suiker, boter en bloem/meel door elkaar mengen, in de oven en klaar. superlekker, hebt niet veel ingredienten nodig. yeehaw!
bateendmaandag 6 maart 2006 @ 01:21
Shortbread klinkt goed

Daar ging een zak chips
RijstNatiemaandag 6 maart 2006 @ 01:44
tering ik heb ook trek...
dWc_RuffRydermaandag 6 maart 2006 @ 01:48
Wääßäáà crackers met kaas en jam .
MiestOrmaandag 6 maart 2006 @ 03:22
uh uh..
ook ik ben verslaafd aan eten voor t slapen gaan :$
bateendmaandag 6 maart 2006 @ 23:55
Pizza hawaï ..heerlijk
Marrukdinsdag 7 maart 2006 @ 00:19
Hmm, ik ga de frituurpan aanzetten. Krijg honger door jullie
Bluurghdinsdag 7 maart 2006 @ 00:20
soep!
-skippybal-dinsdag 7 maart 2006 @ 00:38
Homp gatenkaas afhakken, even op de verwarming leggen ---> überzweterige kaas
SHEdinsdag 7 maart 2006 @ 00:46
Ik heb een hele bak grote griekse groene gevulde pepers met roomkaas weggewerkt.

zo nog een stukje kalkoen en ik kan gaan slapen
Hounietdinsdag 7 maart 2006 @ 00:47
ik krijg ook weer honger
stijgende_sterdinsdag 7 maart 2006 @ 00:47
Ik heb het ook! En ik eet dan meestal ook ongezond. Je zou eigenlijk een appel moeten eten ofzo.
Xenniadinsdag 7 maart 2006 @ 00:48
quote:
Op vrijdag 3 maart 2006 01:50 schreef MUUS het volgende:
Xenniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!
Oh MUUS, ik zou momenteel echt een moord doen voor een gegrilde hamburger met uienringen!
Hounietdinsdag 7 maart 2006 @ 00:49
geroosterd brood met pindakaas staat voor me neus! en een biertje
Xenniadinsdag 7 maart 2006 @ 00:51
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 00:47 schreef stijgende_ster het volgende:
Ik heb het ook! En ik eet dan meestal ook ongezond. Je zou eigenlijk een appel moeten eten ofzo.
Dat helpt toch niet tegen lekkere trek
_Led_dinsdag 7 maart 2006 @ 00:57
HONGERRRR!
Hounietdinsdag 7 maart 2006 @ 01:06
nog steeds honger
EmjaYdinsdag 7 maart 2006 @ 01:10
argh

Check, heb de afgelopen 1,5 uur 6 broodjes lopen wegvreten, 3 jodekoeken en ik denk er dankzij dit topic aan om gewoon even uitgebreid een enorme kipfilet te gaan bakken echt altijd een onstilbare honger laat op de avond
EmjaYdinsdag 7 maart 2006 @ 01:11
en uit zelfbescherming heb ik geen frituurpan in mn huis
BlueEyeddinsdag 7 maart 2006 @ 01:15
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 01:11 schreef EmjaY het volgende:
en uit zelfbescherming heb ik geen frituurpan in mn huis
Om die reden heb ik het vet al een half jaar niet meer vervangen.

Hoewel dat achteraf eigenlijk ook alleen maar als enige voordeel heeft dat de lokale shoarma turk en het 24 uurs tankstation hier om de hoek hun omzet in de nacht drastisch hebben zien stijgen
Hounietdinsdag 7 maart 2006 @ 01:15


doe mij ook maar een kipfilet
bietelboerdinsdag 7 maart 2006 @ 01:20
Frikandellen
Hounietdinsdag 7 maart 2006 @ 01:20
staat iedereen opeens in de keuken ofzo ?
Hounietdinsdag 7 maart 2006 @ 01:20
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 01:20 schreef bietelboer het volgende:
Frikandellen
bietelboerdinsdag 7 maart 2006 @ 01:23
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 00:49 schreef Houniet het volgende:
geroosterd brood met pindakaas staat voor me neus! en een biertje
heb jij bier?
Hounietdinsdag 7 maart 2006 @ 01:24
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 01:23 schreef bietelboer het volgende:

[..]

heb jij bier?


bietelboerdinsdag 7 maart 2006 @ 01:24
ik heb honger ik hoef niet over me nek te gaan
martinlutherkingdinsdag 7 maart 2006 @ 01:25
Ik neem nog een biertje. Staat voor 2 bruine boterhammen.
Hounietdinsdag 7 maart 2006 @ 01:26


bietelboerdinsdag 7 maart 2006 @ 01:27
GERRIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
martinlutherkingdinsdag 7 maart 2006 @ 01:27
Dieren?
Gollemrulezdinsdag 7 maart 2006 @ 01:27
Stokbroodje ham-kaas-tomaat-ananas uit de oven....

en ja ik had honger....
Hounietdinsdag 7 maart 2006 @ 01:28
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 01:27 schreef martinlutherking het volgende:
Dieren?
ja
ik woon er gelukkig niet
martinlutherkingdinsdag 7 maart 2006 @ 01:28
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 01:27 schreef Gollemrulez het volgende:
Stokbroodje ham-kaas-tomaat-ananas uit de oven....

en ja ik had honger....
Hounietdinsdag 7 maart 2006 @ 01:28
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 01:27 schreef Gollemrulez het volgende:
Stokbroodje ham-kaas-tomaat-ananas uit de oven....

en ja ik had honger....
bietelboerdinsdag 7 maart 2006 @ 01:28
NU heb ik nog meer honger!
Gollemrulezdinsdag 7 maart 2006 @ 01:29
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 01:28 schreef bietelboer het volgende:
NU heb ik nog meer honger!
ik niet meer

-biertje erbij -
martinlutherkingdinsdag 7 maart 2006 @ 01:30
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 01:28 schreef bietelboer het volgende:
NU heb ik nog meer honger!
Ik ga haring eten. Als je trek hebt moet je daar iets aan doen.
bietelboerdinsdag 7 maart 2006 @ 01:30
* eten en bier gaat halen
Hounietdinsdag 7 maart 2006 @ 01:32
* Houniet ook wat haalt
bietelboerdinsdag 7 maart 2006 @ 01:34
Zo bier heb ik al
Hounietdinsdag 7 maart 2006 @ 01:35
en geen eten ?

bietelboerdinsdag 7 maart 2006 @ 01:37
niet echt heb snel een stuk braadworst gegeten meer niet
EmjaYdinsdag 7 maart 2006 @ 01:38
2 broodjes pindakaas+hagelslag

Hounietdinsdag 7 maart 2006 @ 01:38



pizzaaaaaa D d!!!!11
bietelboerdinsdag 7 maart 2006 @ 01:38
dan nog liever heineken
Hounietdinsdag 7 maart 2006 @ 01:40


bietelboerdinsdag 7 maart 2006 @ 01:41
Die is al dichtl!
Tommekedinsdag 7 maart 2006 @ 03:24
FEBO! op de Grote Markt, is nog open, net nog gegeten
bietelboerdinsdag 7 maart 2006 @ 03:36
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 03:24 schreef Tommeke het volgende:
FEBO! op de Grote Markt, is nog open, net nog gegeten
Jah maar om daar te komen moet ik auto rijden en dat mag ik niet meer
Tommekedinsdag 7 maart 2006 @ 03:44
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 03:36 schreef bietelboer het volgende:

[..]

Jah maar om daar te komen moet ik auto rijden en dat mag ik niet meer
Ik ook niet, maar ik moest lopend naar huis, door de sneeuw
bateenddinsdag 7 maart 2006 @ 21:03
Lag gister wakker van wraps
Bob.dinsdag 7 maart 2006 @ 21:13
Eten lijkt 's avonds ook gewoon veel lekkerder Overdag heb ik nooit zin om iets te eten maar 's avonds zou ik de hele tijd door kunnen gaan Net kaassouffle's gehad
Frappelsiendinsdag 7 maart 2006 @ 22:12
Jullie zullen vast allemaal lekker slapen..
Met-Yvanadinsdag 7 maart 2006 @ 23:17
OH dus ik ben niet de enige met de behoefte om s'avonds iets te snaaien? Ik heb er al een paar weken een oplossing op ! Poets je tanden ! met een tandpastasmaak in mn mond heb ik gewoon geen trek in iets hartigs.. WEG MET DE CALORIEËN
tonksdinsdag 7 maart 2006 @ 23:18
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 23:17 schreef Met-Yvana het volgende:
OH dus ik ben niet de enige met de behoefte om s'avonds iets te snaaien? Ik heb er al een paar weken een oplossing op ! Poets je tanden ! met een tandpastasmaak in mn mond heb ik gewoon geen trek in iets hartigs.. WEG MET DE CALORIEËN
Tandpasta is dé dikmaker!
Met-Yvanadinsdag 7 maart 2006 @ 23:20
nee toch? IK slik dat spul in ieder geval nooit door
tonksdinsdag 7 maart 2006 @ 23:21
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 23:20 schreef Met-Yvana het volgende:
nee toch? IK slik dat spul in ieder geval nooit door
Dat hoort!
T1andonlydinsdag 7 maart 2006 @ 23:21
Ik ga tosti's maken
bateendwoensdag 8 maart 2006 @ 23:23
Daar gaan we weer. Worstebroodje met sla
bietelboerdonderdag 9 maart 2006 @ 00:32
ga nu toch echt de vetpan maar aan zetten
TheThirdMarkdonderdag 9 maart 2006 @ 00:33
quote:
Op maandag 14 november 2005 22:02 schreef alwaysleft het volgende:
Och op z'n tijd moet het kunnen
Eensch!
bateendwoensdag 12 april 2006 @ 02:36
broodje kaas uien
PrintScreenwoensdag 12 april 2006 @ 02:44
Vietnamese loempia met hete saus

Ow wacht, kwestie van de frituurpan aanzetten
UncleJBwoensdag 12 april 2006 @ 02:49
Droog brood en water
Slappertjewoensdag 12 april 2006 @ 03:34
Tosti's hawaï
bateenddonderdag 13 april 2006 @ 00:40
Mjam. Wortelsoepje
T1andonlydonderdag 13 april 2006 @ 00:49
Stokbrood met kruidenboter, dat gaat helemaal goedkomen vanavond
PrintScreendonderdag 13 april 2006 @ 00:54
Broodje shoarma
Drizzt_DoUrdendonderdag 13 april 2006 @ 01:07
Tosti ham/kaas en broodje gezond
MarkNMGNdonderdag 13 april 2006 @ 01:08
Vreetkick na het blowen
kikoooooodonderdag 13 april 2006 @ 01:55
Honger, nu
Xenniadonderdag 13 april 2006 @ 02:04
Oh, wat heb ik een enorme trek in een pizza met van die grote slierten kaas
Patje1987donderdag 13 april 2006 @ 09:11
ik heb dit elke avond, het is gewoon een aanwensel wat ik altijd doe. meestal is het niet veel, gewoon worstenbrood of tosti, eitje kan ook klekker zijn. Maar het kan ook gewoon een pak koeken of zak chips zijn. De ultime dingen (doe ik dan niet zo vaak hoor) zijn wel een lekker frietje of snack of lekker loempia ofzo.
Xenniawoensdag 19 april 2006 @ 23:55
ijs!
MUUSwoensdag 19 april 2006 @ 23:59
quote:
Op woensdag 19 april 2006 23:55 schreef Xennia het volgende:
ijs!
Ik heb nét vanille en appel/kaneel op!
Xenniadonderdag 20 april 2006 @ 00:00
quote:
Op woensdag 19 april 2006 23:59 schreef MUUS het volgende:

[..]

Ik heb nét vanille en appel/kaneel op!
That's my girl!

Nu heb ik trek in hartig..
Drizzt_DoUrdendonderdag 20 april 2006 @ 00:02
Tijd voor een bammetje kaas
Xenniadonderdag 20 april 2006 @ 00:03
quote:
Op donderdag 20 april 2006 00:02 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Tijd voor een bammetje kaas
Dat is mij te verantwoord
zoalshetisdonderdag 20 april 2006 @ 00:03
quote:
Op donderdag 20 april 2006 00:03 schreef Xennia het volgende:

[..]

Dat is mij te verantwoord
ook als het een tosti is?
R81donderdag 20 april 2006 @ 00:04
Ik ontbijt gewoon goed, lunch en avondeten ook. Maar ik heb toch altijd honger rond 2 uur 's nachts. Dat komt ook wel omdat ik 's avonds werk maar als ik vrij ben heb ik ook gewoon honger. Mijn vriendin heeft dat trouwens ook.. Ik heb net stokbrood met filet americain op
Xenniadonderdag 20 april 2006 @ 00:06
quote:
Op donderdag 20 april 2006 00:03 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

ook als het een tosti is?
Dan is het wel goed, maar dan wel met een beetje kruiden erbij en het liefst chorizo
Maikuuuldonderdag 20 april 2006 @ 01:21
Ik had me daarnet een tosti gemaakt met bruine boterhammen !

Smaakte heerlijk
zoalshetisdonderdag 20 april 2006 @ 01:25
quote:
Op donderdag 20 april 2006 00:06 schreef Xennia het volgende:

[..]

Dan is het wel goed, maar dan wel met een beetje kruiden erbij en het liefst chorizo
het is zo simpel om je boterham te pimpen tot tasty tosti. beetje boter aan beide kanten en in de koekenpan.
ondeugenddonderdag 20 april 2006 @ 01:26
Senseo dark roast met chocoladecake nu.
En ja ik ga daar zo gewoon lekker op slapen.
zoalshetisdonderdag 20 april 2006 @ 01:30
mijn trek op dit moment bestaat uit een jointje en morgen weer fris op.
Pracissordonderdag 20 april 2006 @ 01:31
quote:
Op donderdag 20 april 2006 01:30 schreef zoalshetis het volgende:
mijn trek op dit moment bestaat uit een jointje en morgen weer fris op.
Ik sta altijd ontzettend brak op na een jointje, jij geen problemen mee? Ik zit aan de chips en bier.
zoalshetisdonderdag 20 april 2006 @ 01:35
quote:
Op donderdag 20 april 2006 01:31 schreef Pracissor het volgende:

[..]

Ik sta altijd ontzettend brak op na een jointje, jij geen problemen mee? Ik zit aan de chips en bier.
alleen het eerste uur na opstaan. daarna kom ik in een energie flow die duurt tot ik de puzzel hebt opgelost.
Xenniazaterdag 22 april 2006 @ 01:50
hartige taart
bateenddonderdag 22 juni 2006 @ 01:09
Une petite pain.

croissantje
Maikuuuldonderdag 22 juni 2006 @ 01:10
Ik ga zo maar es wat rofls te eten maken.
Katanadonderdag 22 juni 2006 @ 01:17
quote:
Op donderdag 22 juni 2006 01:10 schreef Maikuuul het volgende:
Ik ga zo maar es wat rofls te eten maken.
watte?
Shapeshifterdonderdag 22 juni 2006 @ 02:18
Damn, op de terugweg van de wc vergeten voedsel mee te nemen.

Nu moet ik nog een keer lopen... *grom*
bateenddinsdag 27 juni 2006 @ 00:40
Hmm..frietje met zou welkom zijn

Toch maar gezond doen met groente
dr-phildinsdag 27 juni 2006 @ 00:53
herken het, zometeen weer wat lekkers maken
timoteetjedinsdag 27 juni 2006 @ 18:04
quote:
Op maandag 14 november 2005 21:46 schreef MYND het volgende:
Iedere dag zo rond 11 a 12 uur krijg ik verschrikkelijke trek! Ik weet dat het niet goed is om laat te eten maar met een knorrende maag naar bed gaan is helemaal erg. Dan kom ik dus nooit in slaap en zit ik steeds aan lekkere dingen te denken.
Gisternacht weer! Dus heb ik maar een paar lekkere biefstukje gebraden en mezelf volgevreten voor het slapen gaan. Achteraf denk ik dan van waar ben je mee bezig??

Meer mensen die dit hebben?Die verschrikkelijke trek voor het slapengaan??
ja... ik heb het ook wel eens, maar I dont care
bateendzondag 23 juli 2006 @ 22:48
Hmmm... om 0400 uit bed gekropen om een broodje kip op te warmen

Komt moeder naar beneden :

'Wat ben je aan het doen?'
'Oh, had een beetje trek.'
'Ah zo, in de koelkast ligt nog gebak.'

MREndonderdag 27 juli 2006 @ 02:13
quote:
Op donderdag 20 april 2006 00:06 schreef Xennia het volgende:

[..]

Dan is het wel goed, maar dan wel met een beetje kruiden erbij en het liefst chorizo
Gewoon een zacht bolletje met kaas en parma (of serrano)ham is ook heerlijk!
Xenniadonderdag 27 juli 2006 @ 02:16
Ik eet overdags nauwelijks de laatste weken en krijg 's nachts ineens trek. Ik ga er niet aan toegeven. Wel heb ik wat heksendrop gegeten om snel misselijk te zijn
MUUSdonderdag 27 juli 2006 @ 02:24
quote:
Op donderdag 27 juli 2006 02:16 schreef Xennia het volgende:
Ik eet overdags nauwelijks de laatste weken en krijg 's nachts ineens trek. Ik ga er niet aan toegeven. Wel heb ik wat heksendrop gegeten om snel misselijk te zijn
Eet dan een paar boterhammen i.p.v. snacken. Je moet toch ergens energie vandaan halen.
bateenddonderdag 3 augustus 2006 @ 00:18
Croissantje, iemand?
bateenddonderdag 3 augustus 2006 @ 02:26
En wat kaasbroodjes
TheDenialTwistdonderdag 3 augustus 2006 @ 02:30
quote:
Op donderdag 3 augustus 2006 02:26 schreef bateend het volgende:
En wat kaasbroodjes
Kaasbroodje! Lekker

Ik heb al 2 festini aardbeienijsjes op
El_Rolandodonderdag 3 augustus 2006 @ 02:30
Net een aantal frikandellen in het vet gegooid.
DaMookdonderdag 3 augustus 2006 @ 07:37
quote:
Op donderdag 3 augustus 2006 00:18 schreef bateend het volgende:
Croissantje, iemand?
quote:
Op donderdag 3 augustus 2006 02:26 schreef bateend het volgende:
En wat kaasbroodjes
Combineer het de volgende keer en pak ham kaas croissants van Bakkerij Bart Die zijn echt heerlijk .
Vinnodonderdag 3 augustus 2006 @ 09:30
Broodje kroket 's avonds
VrijeValdonderdag 3 augustus 2006 @ 10:00
Febo
bateenddonderdag 3 augustus 2006 @ 12:59
quote:
Op donderdag 3 augustus 2006 07:37 schreef DaMook het volgende:

[..]


[..]

Combineer het de volgende keer en pak ham kaas croissants van Bakkerij Bart Die zijn echt heerlijk .
Heb ze van de super de boer,goedkoper en lekkerder
bateendvrijdag 4 augustus 2006 @ 00:06
quote:
Op donderdag 3 augustus 2006 02:30 schreef TheDenialTwist het volgende:

[..]

Kaasbroodje! Lekker

Ik heb al 2 festini aardbeienijsjes op
Ruilen?
bateendvrijdag 4 augustus 2006 @ 00:24
Winegums
Pericovrijdag 4 augustus 2006 @ 00:48
Ik word hyper van winegums
Ik heb naturel chips, kaasblokjes, fudge caramels en kleine Goudse worstjes tegen de trek...
Xebbervrijdag 4 augustus 2006 @ 03:23
Ik heb verdomd veel zin in een bord patat!
bateendvrijdag 4 augustus 2006 @ 22:59
Gebraden kip met wat groente
DaMookvrijdag 4 augustus 2006 @ 23:38
Dalijk een broodje frikadel van mora in de magnetron gooien
Jill-RMCzaterdag 5 augustus 2006 @ 00:45
Heb nog steeds trek in een whopper
_alejandrozaterdag 5 augustus 2006 @ 01:09
broodje werrem sjink van de bufkes!!!
bateendmaandag 7 augustus 2006 @ 22:19
Zwarte bessen
zoalshetismaandag 7 augustus 2006 @ 22:20
broodje unox.
DaMookmaandag 7 augustus 2006 @ 23:55
quote:
Op maandag 7 augustus 2006 22:20 schreef zoalshetis het volgende:
broodje unox.
Jammer dat ik die geen meer heb .
bateenddinsdag 8 augustus 2006 @ 00:19
Kaasbroodje
Maracadinsdag 8 augustus 2006 @ 01:38
quote:
Op maandag 7 augustus 2006 22:20 schreef zoalshetis het volgende:
broodje unox.
Net een broodje knakworst op heerlijk!
Pracissordinsdag 8 augustus 2006 @ 01:43
Pringles en ik twijfel over die kwart pizza, zal ik em toch ff in de oven stoppen?
PsyChadinsdag 8 augustus 2006 @ 01:46
elke avond, maar ben te lui om wat te gaan pakken
Mustard_Mandinsdag 8 augustus 2006 @ 01:47
net een broodje rookworst gegeten

nu heb ik spijt dat ik er niet 2 gepakt heb.
Loontjahdinsdag 8 augustus 2006 @ 02:18
Hmm we hadden alleen appeltaart... ik wil frikandellen
PsyChadinsdag 8 augustus 2006 @ 02:23
quote:
Op dinsdag 8 augustus 2006 02:18 schreef Loontjah het volgende:
Hmm we hadden alleen appeltaart... ik wil frikandellen
geef die taart dan maar aan mij
kep alleen snoepjes
DaMookdinsdag 8 augustus 2006 @ 02:27
quote:
Op dinsdag 8 augustus 2006 02:23 schreef PsyCha het volgende:

[..]

geef die taart dan maar aan mij
kep alleen snoepjes
Kep niets meer Alleen afbak broodjes en amper beleg
spenkydinsdag 8 augustus 2006 @ 02:28
heb nu ook vet honger
Stevedinsdag 8 augustus 2006 @ 02:29
Ja ik heb nu ook honger. . Heb alleen geen zin om daarvoor het hele huis doorheen te lopen. . .
En ik ga dit topic niet doorlezen. .
Nilessdinsdag 8 augustus 2006 @ 03:20
Godverdomme ik mijd deze topique altijd, voor die rare neiging naar de koelkast om iets willekeurigs er uit te pakken en dan op te vreten.

Aanstekelijke dit topic

Heel erg.
aaipoddinsdag 8 augustus 2006 @ 03:24
k heb nu dus honger als een paard he. Kom net uit de stad kon alleen een frikandel trekken omdat ik maar 1 losse euro had en alles is dicht bah. Ff koelkast checke
Peterdinsdag 8 augustus 2006 @ 03:28
ik ben hier nu chocolate-chip koekjes aan het bakken
cerrordinsdag 8 augustus 2006 @ 03:29
quote:
Op dinsdag 8 augustus 2006 03:28 schreef petre86 het volgende:
ik ben hier nu chocolate-chip koekjes aan het bakken
Hoe gay.
Oh wacht...
PsyChadinsdag 8 augustus 2006 @ 03:31
*pakt maar weet een snoepje*
Nilessdinsdag 8 augustus 2006 @ 03:32
Lekker z'n broodje salami.
Peterdinsdag 8 augustus 2006 @ 03:34
quote:
Op dinsdag 8 augustus 2006 03:29 schreef cerror het volgende:

[..]

Hoe gay.
Oh wacht...
er zijn ook nog gehaktballetjes hoor
cerrordinsdag 8 augustus 2006 @ 03:36
quote:
Op dinsdag 8 augustus 2006 03:34 schreef petre86 het volgende:

[..]

er zijn ook nog gehaktballetjes hoor
Beter dan duitse saucijzen.
Catch22-dinsdag 8 augustus 2006 @ 04:01
ik heb zon honger en niets in huis

FFS
Catch22-dinsdag 8 augustus 2006 @ 05:02
had nog eieren liggen, scrambled eggs gemaakt
bateenddonderdag 10 augustus 2006 @ 00:07
- bebakken spekje
- geroosterd eend
- fruit
- winegums

PrintScreendonderdag 10 augustus 2006 @ 00:32
Kipkluifjes liggen nu onder de grill
DaMookdonderdag 10 augustus 2006 @ 00:45
Denk dat ik dalijk maar wat broodjes afbak en er ham en of filet american opdoe
bateenddonderdag 10 augustus 2006 @ 01:53
Kaasbroodje gaat er wel in
bateenddonderdag 10 augustus 2006 @ 23:37
- ommeletje
- komkommersoepje

Maracavrijdag 11 augustus 2006 @ 00:09
quote:
Op donderdag 10 augustus 2006 01:53 schreef bateend het volgende:
Kaasbroodje gaat er wel in
Ik mag jou niet

* Maraca wil nu ook een kaasbroodje
DaMookvrijdag 11 augustus 2006 @ 00:23
Vandaag afbak broodjes met filet american denk ik
bateendvrijdag 11 augustus 2006 @ 00:26
quote:
Op vrijdag 11 augustus 2006 00:09 schreef Maraca het volgende:

[..]

Ik mag jou niet

* Maraca wil nu ook een kaasbroodje
*kaasbroodje serveert*

Bon appetite

Wat zit ik...vol
DFDuovrijdag 11 augustus 2006 @ 01:03
laatmaar
bateendvrijdag 11 augustus 2006 @ 01:35
Dropfruit?
RijstNatievrijdag 11 augustus 2006 @ 02:03
heb net een bossche bol en wat kroepoek op
Slappertjevrijdag 11 augustus 2006 @ 06:25
Spacecake


Werkt wazig met schijffies
bateendzaterdag 12 augustus 2006 @ 00:20
- omeletjemet gamba's
- courgettes
- soep

Maracazaterdag 12 augustus 2006 @ 00:23
Het kaasbroodje gisteren was heerlijk

Heb net mogen genieten van:

- frikandellen
- loempia
- patatjes

frituur
DaMookzaterdag 12 augustus 2006 @ 00:32


[ Bericht 100% gewijzigd door DaMook op 12-08-2006 00:32:23 ]
PrintScreenzaterdag 12 augustus 2006 @ 00:32
Net weer overheerlijke gemarineerde kipkluifjes op
PrintScreenzaterdag 12 augustus 2006 @ 00:33
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 00:32 schreef DaMook het volgende:
Geen afbakbroodjes meer?
renz0rzaterdag 12 augustus 2006 @ 00:41
* renz0r meldt

Zojuist 5 toastjes gesmeerd met pittige vleessalade
Adurothielzaterdag 12 augustus 2006 @ 01:13
Ik heb een hele zak magnetronpopcorn opgegeten, dat was best veel En ik heb nog steeds een beetje trek. Snel slapen en morgen een balansdagje
allsystemshaltzaterdag 12 augustus 2006 @ 01:26
Ik zit uit frustratie (ja m'n racestuur is net stuk gegaan)

Een zak pizzini's leeg te kanen
DaMookzaterdag 12 augustus 2006 @ 01:48
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 00:33 schreef PrintScreen het volgende:

[..]

Geen afbakbroodjes meer?
Gelukkig wel Maar ik postte iets waar ik achter kwam dat ik niet meer had .

Nu worden het idd afbakbroodjes met waarschijnlijk leverworst ofzo .
Gollemrulezzaterdag 12 augustus 2006 @ 01:49
Net een kroketbroodje van de Bakker Bart heropgewarmd... Alleen haalt deze het toch niet bij het reuze frikadelbroodje en de pizzastokbrood van vanmiddag

[ Bericht 30% gewijzigd door Gollemrulez op 12-08-2006 02:02:52 ]
PrintScreenzaterdag 12 augustus 2006 @ 01:53
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 01:48 schreef DaMook het volgende:

[..]

Gelukkig wel Maar ik postte iets waar ik achter kwam dat ik niet meer had .

Nu worden het idd afbakbroodjes met waarschijnlijk leverworst ofzo .
Saksische leverworst?
El_Rolandozaterdag 12 augustus 2006 @ 01:57
Net ff lekker gebuffeld.

Kroketten en zulks.
DaMookzaterdag 12 augustus 2006 @ 02:02
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 01:53 schreef PrintScreen het volgende:

[..]

Saksische leverworst?
Nope ik geloof c1000 leverworst
Ricky_zaterdag 12 augustus 2006 @ 02:03
Net een Indiaas gerecht en 4 boterhammen (met pindakaas ) naar binnen gewerkt. Dit hoort niet in KLB, nachtelijke trek is het leven.
PrintScreenzaterdag 12 augustus 2006 @ 02:09
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 02:02 schreef DaMook het volgende:

[..]

Nope ik geloof c1000 leverworst
Hier hebben we geen C1000

Wel lekkere kipkluifjes van de Supercoop
DaMookzaterdag 12 augustus 2006 @ 02:11
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 02:09 schreef PrintScreen het volgende:

[..]

Hier hebben we geen C1000

Wel lekkere kipkluifjes van de Supercoop
Ik ben nu iig die broodjes af aan het bakken (AH) en doeer zo iets op . Kom na deze post iig ook niet meer op fok .

Truste PS
Pracissorzaterdag 12 augustus 2006 @ 02:11
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 02:09 schreef PrintScreen het volgende:

[..]

Hier hebben we geen C1000

Wel lekkere kipkluifjes van de Supercoop
Jij eet iedere dag(nacht) kippekluifjes?

Ben je een negerin?
PrintScreenzaterdag 12 augustus 2006 @ 02:12
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 02:11 schreef DaMook het volgende:

[..]

Ik ben nu iig die broodjes af aan het bakken (AH) en doeer zo iets op . Kom na deze post iig ook niet meer op fok .

Truste PS
Smakelijk eten en voor zometeen slaap lekker
PrintScreenzaterdag 12 augustus 2006 @ 02:13
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 02:11 schreef Pracissor het volgende:

[..]

Jij eet iedere dag(nacht) kippekluifjes?

Ben je een negerin?
Wel heel vaak ja

Eten alleen negerinnen kipkluifjes?
Pracissorzaterdag 12 augustus 2006 @ 02:17
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 02:13 schreef PrintScreen het volgende:

[..]

Wel heel vaak ja

Eten alleen negerinnen kipkluifjes?
Whehe, neen, maar die eten het wel veel.

Ik haal ze ook vaak bij mijn plaatselijke turkse poelier.
Eet je de helft op, snachts gooi je ze in de oven, worden ze nog knappiger.
MoChezaterdag 12 augustus 2006 @ 02:19
net een broodje op met laagje mayo, kaas, tomaat, slaa, vlees, tomaat, saus, kaas, mayo
Pracissorzaterdag 12 augustus 2006 @ 02:20
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 02:19 schreef MoChe het volgende:
net een broodje op met laagje mayo, kaas, tomaat, slaa, vlees, tomaat, saus, kaas, mayo
Dat worden extra minuten dalijk op de band, vriend.
MoChezaterdag 12 augustus 2006 @ 02:23
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 02:20 schreef Pracissor het volgende:

[..]

Dat worden extra minuten dalijk op de band, vriend.
PrintScreenzaterdag 12 augustus 2006 @ 02:31
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 02:17 schreef Pracissor het volgende:

[..]

Whehe, neen, maar die eten het wel veel.

Ik haal ze ook vaak bij mijn plaatselijke turkse poelier.
Eet je de helft op, snachts gooi je ze in de oven, worden ze nog knappiger.
Juist dat knapperige is idd
Vandaar dus dat ze hier onder de grill gaan
Walrikzaterdag 12 augustus 2006 @ 08:53
quote:
Op maandag 14 november 2005 21:46 schreef MYND het volgende:
Iedere dag zo rond 11 a 12 uur krijg ik verschrikkelijke trek! Ik weet dat het niet goed is om laat te eten maar met een knorrende maag naar bed gaan is helemaal erg. Dan kom ik dus nooit in slaap en zit ik steeds aan lekkere dingen te denken.
Gisternacht weer! Dus heb ik maar een paar lekkere biefstukje gebraden en mezelf volgevreten voor het slapen gaan. Achteraf denk ik dan van waar ben je mee bezig??

Meer mensen die dit hebben?Die verschrikkelijke trek voor het slapengaan??
Oplossing is best simpel: drink van die slaapverwekkende thee met een dikke lepel honing: t vult EN je krijgt slaap. Van eten word je alleen wakkerder
bateendzondag 20 augustus 2006 @ 00:22
spercieboontjes met kip
T1andonlyzondag 20 augustus 2006 @ 02:48
Pizzabrood ben ik warm aan het maken en daarna ga ik eens rustig op de bank liggen