abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_32304460
quote:
Op woensdag 16 november 2005 01:10 schreef Dutch_Courage het volgende:
Ik denk dat er niet echt één oorzaak voor aan te wijzen is. Het zal, zoals bijna altijd, een samenloop van omstandigheden zijn. Sinds de euro zijn de vaste lasten echt wel omhoog gegaan. Ook luxe dingen zoals uitgaan, uit eten gaan, vakanties etc. zijn duurder geworden. Aan de andere kant hebben mensen niet het vermogen om zich aan te passen en dus wat zuiniger met geld om te gaan. Dus niet als je al zwaar in de schulden zit een nieuwe auto kopen of iets dergelijks. Dat gebeurt echt wel en dat zijn meestal ook de mensen waar Frisia en Becam en noem ze maar op (allemaal dsb, dus eigenlijk één en hetzelfde bedrijf) lekker door binnenlopen.
Vergeet maar dat al die mensen teveel uitgeven! En niet zuinig kunnen leven.
Er is ook nog zoiets als levensonderhoud, en er zijn al velen die niet meer een normaal leven kunnen hebben met al die intens hoge kosten die ons opgedrongen worden door dit kabinet, die hier dus mee akkoord gaat!
Aanpassen aan wat? Geen geld is geen geld, lijkt me heel simpel.
Op is op en dat handjevol dat zo nodig moet lenen voor een nieuwe auto, ik denk niet dat dit de issue is hier.
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
pi_32305457
quote:
Op dinsdag 15 november 2005 20:17 schreef freud het volgende:
Meer reclame om te lenen, mensen zijn dom en lenen voor dingen die ze niet nodig hebben en mensen denken niet vooruit.

Ik heb met het merendeel van de mensen met een schuld ABSOLUUT geen medelijden. Eigen schuld, dikke bult.
Helemaal mee eens . Ik ben er zelf van overtuigd dat schulden hebben totaal niet nodig is (met uitzondering van hypotheek). Het ligt volledig aan jezelf. Laatst hoorde ik iemand zeggen dat ie geld had geleend om op vakantie te kunnen .
pi_32310574
quote:
Op woensdag 16 november 2005 01:44 schreef zhe-devilll het volgende:

[..]

Vergeet maar dat al die mensen teveel uitgeven! En niet zuinig kunnen leven.
Er is ook nog zoiets als levensonderhoud, en er zijn al velen die niet meer een normaal leven kunnen hebben met al die intens hoge kosten die ons opgedrongen worden door dit kabinet, die hier dus mee akkoord gaat!
Aanpassen aan wat? Geen geld is geen geld, lijkt me heel simpel.
Op is op en dat handjevol dat zo nodig moet lenen voor een nieuwe auto, ik denk niet dat dit de issue is hier.
Ik zeg toch ook dat de kosten voor normaal levenonderhoud gestegen zijn de laatste jaren? Je zult mij nooit horen beweren dat het alleen maar komt doordat mensen geen maat kunnen houden. Lees mijn reactie nog eens door zou ik zeggen.

Dat betekent echter niet dat iedereen alleen daardoor in de problemen komt. Mensen passen zich niet aan en lenen dingen om de domste redenen. Gastjes van 18 die bijvoorbeeld geld lenen om een auto te kopen... tja. Of, zoals hierboven al staat, geld lenen om op vakantie te kunnen. Hoe onverantwoordelijk ben je dan?! Geloof me, die mensen bestaan echt. Ze maken het zichzelf onmogelijk terwijl ze best rond zouden kunnen komen als ze niet op een te grote voet zouden leven.
2007: Kuala Lumpur, Perhentian Islands, Kreta, Luxemburg, Rome
2008: Gerlos, Bern, Valencia, Ibiza, Madrid, Boekarest, Dublin, Londen
2009: Hamburg, Riga, Praag, Ibiza, Krakau, Budapest, Bratislava
pi_32310862
Klopt, en niet zo'n beetje ook momenteel.

Maargoed, de magische 1000 euro-grens is nog niet bereikt maar veel scheelt het niet.

Binnenkort stufi en loon
I'm celebrating my love for you, with a pint of beer and a new tattoo
pi_32335009
quote:
Meeste Nederlanders geen besef van stijging energiekosten

De meeste Nederlanders hebben geen besef van de explosieve toename van energiekosten. Slechts 1 procent van de Nederlanders weet dat de energieprijs de afgelopen vijf jaar met ongeveer de helft gestegen is.
Ongeveer 95 procent denkt dat de stijging een stuk lager ligt. Verder beseffen drie op de vier Nederlanders niet dat ook komend jaar de energiekosten met honderden euro’s zullen toenemen.. Dit blijkt uit een onderzoek van SenterNovem, een energieadviseur die verbonden is aan het ministerie van economische zaken.

Volgens SenterNovem is het slecht gesteld met de 'energiekennis' van de meeste Nederlanders. Zo blijkt dat slechts één op de vijf Nederlanders weet hoeveel 1 kWh elektriciteit kost (nu 0,20 euro), en dat meer dan 85 procent niet weet wat de gemiddelde prijs is van 1 kubieke meter gas (nu 0,53 euro).

Ook over het eigen energieverbruik is de Nederlander onwetend: twee op de drie ondervraagden kan niet vertellen wat zij het afgelopen jaar aan energie verbruikt hebben.
Bron: AD
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')