T fietsen hok gezelliequote:Op maandag 14 november 2005 22:02 schreef Snaptnix het volgende:
[..]
Kom maar naar dat fietsenhok dan, zal je wel wat tips influisteren![]()
Ga lekker de anusster lezen !quote:Op maandag 14 november 2005 22:21 schreef Jappie het volgende:
[..]
Nehneh..nehnehnehneh.....you ain't got no Icecream...cause youre mother is in the wellfare..![]()
![]()
Oe 1-1quote:Op maandag 14 november 2005 22:23 schreef versabommie het volgende:
[..]
Ga lekker de anusster lezen !![]()
Ja..? was ie kruidig ?quote:
Ja lekker zoute popcornquote:Op maandag 14 november 2005 22:29 schreef Jappie het volgende:
[..]
Ja..? was ie kruidig ?![]()
Ik heb zelf namelijk geen flauw idee...geen flauw idee waar de man het over heeft![]()
![]()
f-side me reet, je bent een Teletextneus heb ik door :pquote:Op maandag 14 november 2005 22:29 schreef Jappie het volgende:
[..]
Ja..? was ie kruidig ?![]()
Ik heb zelf namelijk geen flauw idee...geen flauw idee waar de man het over heeft![]()
![]()
1-2 voor Bommiequote:Op maandag 14 november 2005 22:32 schreef versabommie het volgende:
[..]
f-side me reet, je bent een Teletextneus heb ik door :p
Nee Sanne ga maarquote:Op maandag 14 november 2005 22:33 schreef Sanne het volgende:
Is er al iemand aan het stemmen?
Ja jij toch? tenminste ik neem aan dat jij nu in je oneindige wijsheid gaat beslissen dat Bommie gewoon veel te laag staat. Alleen al zijn adhdtechniek qua posten verdient bijna een beloning!quote:Op maandag 14 november 2005 22:33 schreef Sanne het volgende:
Is er al iemand aan het stemmen?
quote:Op maandag 14 november 2005 18:26 schreef PC eend het volgende:
[..]
Ik zal heel behulpzaam je even een heel kort lijstje geven![]()
PC eend.
Ik moet toegeven dat het inmiddels al een tijdje geleden is...zo ben ik slechts 1 keer in de arena geweest...desalniettemin ben ik toch benieuwd wat je met anusster bedoeld ? Die term is nieuw voor me...de lading misschien na uitleg nietquote:Op maandag 14 november 2005 22:32 schreef versabommie het volgende:
[..]
f-side me reet, je bent een Teletextneus heb ik door :p
je bent grappig Jappiequote:Op maandag 14 november 2005 22:39 schreef Jappie het volgende:
[..]
Ik moet toegeven dat het inmiddels al een tijdje geleden is...zo ben ik slechts 1 keer in de arena geweest...desalniettemin ben ik toch benieuwd wat je met anusster bedoeld ? Die term is nieuw voor me...de lading misschien na uitleg niet![]()
Als je ff wacht Sanne komt zo met de lijstquote:Op maandag 14 november 2005 22:42 schreef Day het volgende:
HEY, kunnen jullie a.u.b ergens anders gaan discussiëren?![]()
Ik zoek me helemaal suf naar de lijst, man!![]()
(en heb me aldoende suf gelachen, maar dat ter zijde)
Ik ben sinds 10 mei 1998 niet meer in de arena geweest. Toen won Utreg glorieus van @j@x sinds 20 jaar op vijandelijk territorium. Heb na de wedstrijd gezworen nooit meer 1 stap in die snelkookpan te doen ...wat een schoften zijn het daar!quote:Op maandag 14 november 2005 22:39 schreef Jappie het volgende:
[..]
Ik moet toegeven dat het inmiddels al een tijdje gelezeden is...zo ben ik slechts 1 keer in de arena geweest...desalniettemin ben ik toch benieuwd wat je met anusster bedoeld ? Die term is nieuw voor me...de lading misschien na uitleg niet![]()
quote:Op maandag 14 november 2005 22:35 schreef versabommie het volgende:
[..]
Ja jij toch? tenminste ik neem aan dat jij nu in je oneindige wijsheid gaat beslissen dat Bommie gewoon veel te laag staat. Alleen al zijn adhdtechniek qua posten verdient bijna een beloning!
En bovendien is Bommie een newbie en zou het oudgedienden zoals you sieren als ze de newbies ook eens feeden om te laten zien dat ze welkom zijn op dit forum
zow...mooi verhaal ...:)
Nee...:D ...maar op mijn 14de had ik wel voor het laatst een seizoenkaartquote:Op maandag 14 november 2005 22:44 schreef versabommie het volgende:
Beetje vaag dat jij daar niet van op de hoogte bent...vanaf je 13e een scc en je kent het niet ...zou bijna gaan denken dat je 14 bent![]()
Misschien ook wel terecht. Ik bedoel: Ik probeer echt vanuit de goedheid van mijn hart mijn medefokkers te beschermen tegen het grote gevaar vanaf internet. Ik hou van jullie allemaal en wil daarom niet dat jullie plots offline vliegen door een paar snodaards op het inet.quote:Op maandag 14 november 2005 22:44 schreef cuall het volgende:
[..]
het begint al te werken hoor Bommie
![]()
* *toch een beetje medelijden krijgt
Voetbal ...doei...doe ze de groetenquote:Op maandag 14 november 2005 22:45 schreef teamlead het volgende:
is er niet ook ergens een voetbal-topic voor Jappie en Versa
EY! vpoetbal ligt ten grondslag aan de minpunten die ik kreeg van Jappie. Ook Gert werd dik genaaid door dit soort fratsen!quote:Op maandag 14 november 2005 22:45 schreef teamlead het volgende:
is er niet ook ergens een voetbal-topic voor Jappie en Versa
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |