quote:Tijdens Speed & Design 2005 vindt een heel bijzonder evenement plaats. Speed & Design is de sportiefste Auto & Motorbeurs van Nederland en vindt dit jaar plaats van 10 t/m 13 november plaats in de Jaarbeurs in Utrecht.Pitbox Race Events zal tijdens deze beurs een uniek kunstwerk tot stand laten komen met de titel: Nederlanders & Formule 1.
De Grand Prix Formule 1 2005 is nog maar net achter de rug en iedereen heeft de debutanten Christijan Albers en Robert Doornbos nog vers in het geheugen. Dit Double Dutch team heeft de nodige publiciteit weten te behalen zowel tijdens de races als in de gebeurtenissen daar om heen. Je zou bijna vergeten dat Nederland nog veel meer coureurs in de Formule 1 heeft gehad.
Nederlanders & Formule 1 is dan ook een ode aan alle Nederlandse coureurs die vanaf het begin van de Grand Prix in de Formule 1 hebben mogen meerijden. Wat gaat er gebeuren? Tijdens Speed & Design zal een blanco Formule 1 auto worden geplaatst die gedurende de beurs zal veranderen in een kunstwerk met de titel Nederlanders & Formule 1.
De bekende airbrush kunstenaar Johan Pluister zal op elke beursdag live aan het werk te zien zijn als hij alle Nederlandse Formule 1 coureurs zal vastleggen op de bolide. Wie herinnert zich nog Carel Godin de Beaufort of Ben Pon, Gijs van Lennep, Roelof Wunderink? En uit een recenter verleden Jan Lammers, Huub Rothengatter en Jos Verstappen. Natuurlijk mogen Albers en Doornbos ook niet ontbreken.
Al deze illustere coureurs zullen vereeuwigd worden op deze unieke Formule 1 wagen en zo een historisch object vormen met de even simpele als veelzeggende titel Nederlanders & Formule 1.
statistiek gezien heeft Jos het met 107 F1 starts het 't best gedaan.quote:Op zaterdag 12 november 2005 14:56 schreef Alexxxxx het volgende:Carel Godin de Beaufort
Beste aller tijden, als je het mij vraagt
ik vind 30 keer (of zo) in een brandbom op wielen, zonder kooiconstructie, zonder kreukelzone, een stuk grotere prestatie als 107 keer in een supervlugge veiligheidswagen..quote:Op zaterdag 12 november 2005 15:24 schreef Googolplexian het volgende:
[..]
statistiek gezien heeft Jos het met 107 F1 starts het 't best gedaan.
Jan Lammers scoort hoog op mijn persoonlijk fav-lijstje... Doornbos ook
De prestatie was ongetwijfeld vele malen gewaagder (en knapper?)... maar de andere coureurs reden in vergelijkbaar materiaal evenals toen met Jos Verstappen. Toch is het Jos gelukt om 107 keer aan de start te verschijnen. Een prestatie op zich.quote:Op zaterdag 12 november 2005 15:29 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
ik vind 30 keer (of zo) in een brandbom op wielen, zonder kooiconstructie, zonder kreukelzone, een stuk grotere prestatie als 107 keer in een supervlugge veiligheidswagen..
Kajquote:Op zaterdag 12 november 2005 17:50 schreef Kaj_A het volgende:
Ik heb net een stukje op tv gezien, leuk idee.
Ik dacht trouwens dat er andere ideeën waren met de auto, maar die zijn schijnbaar niet doorgegaan Googol?
Gasoquote:Op zaterdag 12 november 2005 19:20 schreef Gasolinejunkie het volgende:
yo kaj,
ik ben de initiatiefnemer voor dit project , kun jij me vertellen wat je op tv hebt gezien en welke zender/programma
bij voorbaat dank
Actief jaquote:Op zaterdag 12 november 2005 19:54 schreef Kaj_A het volgende:
Het was het programma van de broertjes coronel.
Ik zag die jongen die stage loopt bij race events (Sander heet ie geloof ik, ook actief hier) nog ff snel in beeld verschijnen en ze zag dat Johan Pluister bezig was met het beplakken. Ik zette net het programma er op en ze waren al bezig, dus wat er precies in gezegd is weet ik niet.
quote:Op zaterdag 12 november 2005 20:31 schreef Impreza_STI het volgende:
[..]
Actief ja![]()
Morgu ff herhaling kijke
![]()
gaaf hoorquote:Op zaterdag 12 november 2005 20:36 schreef Beach het volgende:
[..]
ik heb tenminste nog een praatje met tom gemaakt en op de foto gekregen samen met mij voor mn stand
mooie postquote:Op zaterdag 12 november 2005 21:41 schreef Fulcrum_X het volgende:
Paar aktie-pics dan maar
...knip...
Heeft ie die crash overleefd dan? Hij heeft 1 GP gereden en ik zag die foto staan...quote:Op zaterdag 12 november 2005 23:14 schreef Alexxxxx het volgende:
Ben Pon is een genie.. die heeft de hedendaagse bestelbus ontworpen
geen idee, maar de VW Bus is toch al van voor 1962?quote:Op zaterdag 12 november 2005 23:24 schreef Fulcrum_X het volgende:
[..]
Heeft ie die crash overleefd dan? Hij heeft 1 GP gereden en ik zag die foto staan...![]()
Oh.. ook goed. Ik weet niet want ik ken die man verder nietquote:Op zaterdag 12 november 2005 23:25 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
geen idee, maar de VW Bus is toch al van voor 1962?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |