Een neppe idd.quote:Op woensdag 1 februari 2006 23:15 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Maar die heeft natuurlijk wel een heule greute piem0l.
Een neppe?quote:Op woensdag 1 februari 2006 23:17 schreef FuifDuif het volgende:
Een neppe idd.
Practice makes perfect.quote:Op woensdag 1 februari 2006 23:16 schreef speknek het volgende:
Voor mij dan. En ik durf te wedden 95% van de mannelijke bevolking.
Hehe, hij doet mij denken van Mario (van Super Mario enz.). Maar met alle respect, de meeste heerschappen in de porno-industrie zijn helemaal niet zo hunkerig als dat je zou verwachten.quote:Op woensdag 1 februari 2006 23:21 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Een neppe?Nee hoor, die is helemaal echt. Anders kom je met zo'n uiterlijk echt niet de pr0nbizz in.
[afbeelding]
Ron Jeremy is wel het toppunt van non-hunkerigheid. Maar ik zou liever met hem tussen de lakens duiken dan met zo'n Ken lookalike. Ron is wel heel liev namelijk.quote:Op woensdag 1 februari 2006 23:23 schreef FuifDuif het volgende:
Hehe, hij doet mij denken van Mario (van Super Mario enz.). Maar met alle respect, de meeste heerschappen in de porno-industrie zijn helemaal niet zo hunkerig als dat je zou verwachten.
Au! Je zou bijna denken dat die foto gesoept is...quote:Op woensdag 1 februari 2006 23:26 schreef DemonRage het volgende:
Sommige vrouwen kunnen er ook wel bij... maar dan heet het weer autocunnilingus.
Zoals deze dame:
[afbeelding]
Is ie vermoedelijk ook.quote:Op woensdag 1 februari 2006 23:27 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Au! Je zou bijna denken dat die foto gesoept is...
Maar blijkbaar wel interessant genoeg om dit topic op te zoeken en weer uit het stof te halen.quote:
Idd Lol betraptquote:Op zondag 5 februari 2006 00:32 schreef Mister1977 het volgende:
[..]
Maar blijkbaar wel interessant genoeg om dit topic op te zoeken en weer uit het stof te halen.
oud topic, ff kicke, maar wou toch ff zeggen, dat kan ik wel, aan me elleboog likken.quote:Op maandag 14 november 2005 01:02 schreef Camplo het volgende:
Bullshit is fysiek onmogelijk, net als aan je elleboog likken. Nice try though.
nee... wel een hoop gedoequote:Op zaterdag 12 november 2005 01:44 schreef zoalshetis het volgende:
men gaat op zijn rug liggen, slaat zijn benen naar achter en stopt zo ff die dop in zijn bek. is dat nou allemaal zo moeilijk?
quote:
nee dank jequote:Op zaterdag 10 mei 2008 14:22 schreef Double-Helix het volgende:
daar zijn vrouwen voor uitgevonden dus nee bedankt...
Het zit er dik in dat dat soort reacties uit frustratie ontstaan.quote:Op zaterdag 10 mei 2008 16:18 schreef Prego het volgende:
[..]
nee dank je![]()
iemand hierboven zei: ziek
hoezo ziek?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |