Bijna elke travestiet/ gay zingt iets van Cher...
Ik vind Gracie wel simpatiek!
Gracia:
Een beetje doof
“Wat zeg je? Ik hoor je niet zo goed”. De 31-jarige Gracia uit Amsterdam heeft een lange weg afgelegd om in het Mercure Hotel in Dordrecht auditie te doen. “Ik heb net tien uur in een vliegtuig gezeten vanuit Miami. Daardoor ben ik nu een beetje doof. En ik ben ontzettend moe, want ik heb niet echt veel kunnen slapen onderweg."
In Miami heeft Gracia een klein beetje van het sterrendom kunnen proeven toen ze aanwezig was bij de uitreiking van de MTV Video Music Awards. Deze prijzen worden uitgereikt in verschillende categorieën aan de makers van videoclips.
Award
“Het was ge-wel-dig”, kirt ze. “Ik heb zoveel beroemdheden gezien. Nu weet ik het zeker! Ooit wil ik een award winnen bij de VMA’s!” Dat Gracia veel heeft gefeest in de zonovergoten bestemming is duidelijk te horen aan haar schorre stem. Haar grote zonnebril moet haar dikbewalde ogen verhullen.
Ster
“Ik doe mee aan Idols omdat ik graag beroemd wil worden”, zegt zij. “En ik vind het hele gedoe er omheen leuk. Je waant je hier eventjes in een andere wereld. Ik voel me al bijna een echte ster”. De auditie bij Idols is niet de eerste keer dat Gracia haar stem laat horen. Ze heeft regelmatig opgetreden bij travestietenshows en -cabaret.
Ordinair
“Maar ik wil meer!” meent de flamboyante verschijning die geen blad voor de mond neemt als het gaat over popidolen van dit moment. “Veel artiesten zijn tegenwoordig zo ordinair. Kijk bijvoorbeeld naar een Britney Spears of Jennifer Lopez. Echt, dat kan ik beter!” Met het lied ‘Strong enough’ van Cher hoopt Gracia voor de jury de start te maken van een glansrijke carrière in de muziek. Helaas denken Henkjan, Eric en Jerney daar heel… anders over.
http://www.rtl.nl/(/shows(...)ia_Brkic_denhaag.xml![]()