Ze zit in het Zwarte Schaap en ik ben wel nieuwsgierig naar de context van de uitzending. Het zijn zo los gequote hele domme uitspraken en in de context vast ook nog maar ik vermoed dat ze weer heeft zitten tieren als reactie op provocaties van haar tegenstandres. Dan kan ze volstrekt manisch worden.quote:Op donderdag 10 november 2005 15:06 schreef sp3c het volgende:
waar komt die nu weer opeens vandaan?
het is hoe dan ook onzin, zolang die joden een Nederlands paspoort bezitten hebben ze dezelfde rechten als de rest van Nederland
ach dat is nou eenmaal het recht in nederland nederland. liever de keel doorsnijden, nee toch?quote:Op donderdag 10 november 2005 15:49 schreef SCH het volgende:
Bovendien vind ik het een pavlov/reactie uit joodse hoek om het in de sfeer van een strafklacht te zoeken.
quote:Op donderdag 10 november 2005 14:08 schreef Demophon het volgende:
'Ze moeten niet denken dat ze Amsterdam kunnen annexeren, net als de Westoever.'
Zoals ieder weldenkend mens.quote:In het programma wordt Duisenberg bijgestaan door oud-premier Dries van Agt, die net als Duisenberg begrip toont voor Palestijnse zelfmoordaanslagen.
Maar het is ook een recht om dat niet prettig te vinden toch.quote:Op donderdag 10 november 2005 15:51 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ach dat is nou eenmaal het recht in nederland
Joden die dat doen zijn geen echte joden.quote:Op donderdag 10 november 2005 15:19 schreef Demophon het volgende:
[..]
Men zegt altijd: 'de' moslim bestaat niet! Nou dan zeg ik 'de' jood bestaat niet![]()
quote:Op donderdag 10 november 2005 15:49 schreef SCH het volgende:
[..]
Ze zit in het Zwarte Schaap en ik ben wel nieuwsgierig naar de context van de uitzending. Het zijn zo los gequote hele domme uitspraken en in de context vast ook nog maar ik vermoed dat ze weer heeft zitten tieren als reactie op provocaties van haar tegenstandres. Dan kan ze volstrekt manisch worden.
Die opmerkingen over annexatie slaan nergens op. Maar ik kan me wel voorstellen dat ze veel negatieve reacties uit joodse hoek krijgt en daardoor een beetje overgevoelig is.
Bovendien vind ik het een pavlov/reactie uit joodse hoek om het in de sfeer van een strafklacht te zoeken.
ik denk dat de matigende invloed die er geweest kon zijn van hem bij haar nu wel definitief weg isquote:Op donderdag 10 november 2005 15:24 schreef Drugshond het volgende:
Maf nems... Hoe kun je daar als W.D. in godsnaam op verliefd worden.
gezien haar uitspraken vind ik het wel logisch dat joden hierop ageren door middel van de wetten die ons land biedt. eigenlijk heel logisch. maar zoals je aangaf ben ik inderdaad benieuwd naar de context.quote:Op donderdag 10 november 2005 15:51 schreef SCH het volgende:
[..]
Maar het is ook een recht om dat niet prettig te vinden toch.
Iemand voor smaad aanklagen is bijvoorbeeld ook zo'n rechtsmiddel wat je hebt in Nederland...quote:Op donderdag 10 november 2005 15:49 schreef zoalshetis het volgende:
haar anti-semitische kruistocht.
maar dat lijkt me gezien mijn opmerking en haar gedrag niet echt haalbaar in de rechtbankquote:Op donderdag 10 november 2005 16:00 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Iemand voor smaad aanklagen is bijvoorbeeld ook zo'n rechtsmiddel wat je hebt in Nederland...
we zullen het horen in het zwarte schaapquote:Op donderdag 10 november 2005 16:06 schreef Posdnous het volgende:
Ik snap niet echt wat Amsterdam met de 'annexatie' van israel te maken heeft.
Maar vind je dat ook van de moslims die een proces tegen Pastors beginnen, meestal toon je daar minder begrip voor.quote:Op donderdag 10 november 2005 15:55 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
gezien haar uitspraken vind ik het wel logisch dat joden hierop ageren door middel van de wetten die ons land biedt. eigenlijk heel logisch.
Bespeur ik nou enige vorm van sarcasme??quote:
Begrip is nogal wat anders dan het ermee eens zijn, lijkt me.quote:Op donderdag 10 november 2005 16:13 schreef Irrem het volgende:
Ik snap niet dat er ook maar iemand is die begrip opbrengt voor zo'n laffe actie als een zelfmoordaanslag.
quote:Op donderdag 10 november 2005 16:10 schreef Frances het volgende:
Ze is gewoon zoooo gefrustreerd dat ze onlangs weer, zonder pardon en na grondige lichamelijke inspectie(haha,lol) linea recta retour werd gezonden naar Nederland toen ze de Staat Israel wilde betreden.
We hoeven niet bang te zijn van deze opvolgster van Rost van Tonningen alleen moet je uitkijken dat je als man niet te dicht bij haar in de buurt komt want die vallen daarna met bosjes tegelijk dood neer.
Ik vind haar overigens wel heeeeel eng met dat zwart geverfde haar maar dat terzijde.
ik heb me nog niet in die discussie gemeld. onrecht mijn waarde, is voor mij altijd een doorn in het oog. en de rechtsgang kan ik altijd waarderen.quote:Op donderdag 10 november 2005 16:12 schreef SCH het volgende:
[..]
Maar vind je dat ook van de moslims die een proces tegen Pastors beginnen, meestal toon je daar minder begrip voor.
Als ze ziet hoe de israeli's met die mensen zijn omgegaan en nog steeds doen heb ik geen enkele moeite om te begrijpen dat iemand verzet wil plegen en wraak wil nemen. Zelfs wanneer ze dat met hun eigen dood moeten bekopen.quote:Op donderdag 10 november 2005 16:13 schreef Irrem het volgende:
[..]
Bespeur ik nou enige vorm van sarcasme??
Ik snap niet dat er ook maar iemand is die begrip opbrengt voor zo'n laffe actie als een zelfmoordaanslag.
ja en dat is allemaal eenzijdig en geen reactie op een actie. je moet misschien wat minder tekenfilms gaan kijken?quote:Op donderdag 10 november 2005 16:21 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Als ze ziet hoe de israeli's met die mensen zijn omgegaan en nog steeds doen heb ik geen enkele moeite om te begrijpen dat iemand verzet wil plegen en wraak wil nemen. Zelfs wanneer ze dat met hun eigen dood moeten bekopen.
Dan ken je de situatie niet. Ga eens naar de film Paradise Now.quote:Op donderdag 10 november 2005 16:13 schreef Irrem het volgende:
[..]
Bespeur ik nou enige vorm van sarcasme??
Ik snap niet dat er ook maar iemand is die begrip opbrengt voor zo'n laffe actie als een zelfmoordaanslag.
Opvolgster van Rost van Tonningenquote:Op donderdag 10 november 2005 16:10 schreef Frances het volgende:
Ze is gewoon zoooo gefrustreerd dat ze onlangs weer, zonder pardon en na grondige lichamelijke inspectie(haha,lol) linea recta retour werd gezonden naar Nederland toen ze de Staat Israel wilde betreden.
We hoeven niet bang te zijn van deze opvolgster van Rost van Tonningen alleen moet je uitkijken dat je als man niet te dicht bij haar in de buurt komt want die vallen daarna met bosjes tegelijk dood neer.
Ik vind haar overigens wel heeeeel eng met dat zwart geverfde haar maar dat terzijde.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |