Had die plee een vrouw ondergescheten? Revenge of the loo.quote:Op donderdag 10 november 2005 12:14 schreef skiczukie het volgende:
[..]
Gister nog een plee gezien die een 'vrouw' helemaal had ondergescheten, maar wél schijnheilig een brief op de deur plakken met het verzoek om de wc-borstel te gebruiken.
Foto's?quote:Op woensdag 9 november 2005 22:26 schreef skiczukie het volgende:
Ik moet tegenwoordig 's avonds. Terwijl ik eerst altijd 's ochtends moest. Nu zijn mijn koffiefilters op en drink ik geen koffie meer 's ochtends, wat fukking laxerend werkte. Nu drink ik koffie op school. 'S avonds is het geheim.
Wat is jouw tijd om te gaan?
Ik snap dat niet he..quote:Op donderdag 10 november 2005 17:26 schreef boekenworm het volgende:
Eumh, ik hoef maar eens in de anderhalf á twee maanden. En dan meestal 's avonds.
You wish!quote:
Als alles er gewoon gemakkelijk uitkomt dan vind ik een lekker harde lange drol uitschijten helemaal niet verkeerd.quote:Op donderdag 10 november 2005 18:42 schreef boekenworm het volgende:
Er is een ding dat ik eraan snap, en dat is dat het niet prettig is.
Eens in de drie dagen!?quote:Op donderdag 10 november 2005 18:47 schreef P8 het volgende:
ik ga 1 keer in de drie dagen flink schijten. meestal 's avonds.
meestal keer ik ook nog een keer of 2 terug naar het wc om meer te poepen in de paar uren die daarop volgen.
de mooiste drollen vind ik overigens de drollen die blijven drijven![]()
ik noem ze de rebellen, want voorafgaand heb je meestal last van veel gas, en uiteindelijk zijn ze moeilijk door te spoelen.
Het is maar wat je prettig vind. Persoonlijk vind ik het vreselijk pijnlijk, gewoon altijd buikpijn. Maar goed, ruilen?quote:Op donderdag 10 november 2005 18:43 schreef 2L0w4Zer0 het volgende:
[..]
Als alles er gewoon gemakkelijk uitkomt dan vind ik een lekker harde lange drol uitschijten helemaal niet verkeerd.![]()
Dat is niet normaal, poepen hoort makkelijk, soepel, zonder kracht te zetten en pijnloos te verlopen, ALTIJD!quote:Op donderdag 10 november 2005 19:00 schreef boekenworm het volgende:
[..]
Het is maar wat je prettig vind. Persoonlijk vind ik het vreselijk pijnlijk, gewoon altijd buikpijn. Maar goed, ruilen?
heb ik ook hoor, lees maar stukje naar boven. maar.. ik ga naar de wc wanneer ik moet. En dat is 1x in de 3/4 dagen. Dan geeft m'n lichaam dat aan, dan zal het wel goed zijn neem ik aanquote:Op donderdag 10 november 2005 18:52 schreef BrauN het volgende:
[..]
Eens in de drie dagen!?
Kerel, da's niet gezond.
ik ken iemand die schijt 1 keer per week. niet overdreven.quote:Op donderdag 10 november 2005 18:52 schreef BrauN het volgende:
[..]
Eens in de drie dagen!?
Kerel, da's niet gezond.
quote:Op donderdag 10 november 2005 19:53 schreef bloempjuh het volgende:
Voor iedereen die 'te weinig' poept: word vegetariër!ga een pakje shag per dag roken en drink VEEL zwarte koffie, bij voorkeur van een b-merk. Vervolgens eet je elke avond even een pakje Smint leeg, want een frisse adem moet uiteraard
Een flink potje scheiten hoort inderdaad fijn te zijn..quote:Op donderdag 10 november 2005 19:02 schreef 2L0w4Zer0 het volgende:
[..]
Dat is niet normaal, poepen hoort makkelijk, soepel, zonder kracht te zetten en pijnloos te verlopen, ALTIJD!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |