abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 7 november 2005 @ 03:03:33 #61
73730 God_de_Vader
Die hard Toyota driver
pi_32046330
Confirmatie zonet op RTBF inderdaad 5 voertuigen uitgebrand in Sint Gillis. Een perstoestpraak volgt later in de ochtend... 2 zijn geconfirmeerd aangestoken.

[ Bericht 12% gewijzigd door God_de_Vader op 07-11-2005 03:11:57 ]
-.,.-°--> MultiBox Your software and solutions partner. <--°-.,.-
-.,.-°--> Young and Safe on the Road <--°-.,.-
pi_32046390
Spannend, ik merk t wel als t richting veldwezelt gaat....Overigens, in maastricht hebben ze een lijk gevonden afgelopen nacht, misschien zijn ze al hier? (relschoppers bedoel ik uiteraard)
Op dinsdag 22 november 2011 @ 18:21 schreef Jigzoz het volgende:
Vrije mensen dien je te redden van beestachtige regimes.
  maandag 7 november 2005 @ 03:15:13 #63
73730 God_de_Vader
Die hard Toyota driver
pi_32046402
aha veldwezelt LOL daar zal t zo rap niet komen :-) das ver t hol van pluto he (ik ben geboren en getogen in Loanake)
-.,.-°--> MultiBox Your software and solutions partner. <--°-.,.-
-.,.-°--> Young and Safe on the Road <--°-.,.-
pi_32047684
Brusselse polidiensten vreesden zaterdag dat ook bij ons ,,Franse'' rellen zouden uitbreken, maar die zijn gelukkig uitgebleven.

Bij de ordediensten groeide zaterdag de vrees dat twee incidenten tussen jongeren en de politie oproerkraaiers zouden kunnen aansporen om naar Frans model amok te maken in onze hoofdstad. 's Ochtends had een agent immers een jongeman tijdens een controle in een metrostation neergeschoten en kort daarop kwam het tot onrust in Schaarbeek toen politiemannen een plassende jongen wilden verplichten de wagen te reinigen die hij had besmeurd. Verscheidene keren hadden jongeren gedreigd om hierop met Franse rellen te zullen antwoorden. In de late namiddag besloten verscheidene politiediensten versterking op te trommelen. Gedacht werd dat de bekendmaking van de incidenten op de tv-journaals de hel zouden kunnen doen losbarsten. Maar daar is niets van in huis gekomen. (THB/YB)
Voor vrede en rechtvaardigheid - Tegen alle soorten vormen van geweld.
pi_32047686
07/11 Twee voertuigen in brand gestoken in Sint-Gillis
Twee voertuigen zijn opzettelijk in brand gestoken in de buurt van het Brusselse Zuidstation in Sint-Gillis tijdens de nacht van zondag op maandag.
Dat meldt de brandweer van Brussel.

De brandweer heeft het over beperkte incidenten en wenst liever geen extra informatie te verschaffen om geen ruchtbaarheid te geven aan deze gewelddaden. De politie van de zone Brussel-Zuid heeft de informatie niet willen bevestigen. Van rellen zou alleszins geen sprake zijn.
Voor vrede en rechtvaardigheid - Tegen alle soorten vormen van geweld.
pi_32051579
Ook in Duitse en Belgische voorsteden branden auto's
quote:
Ook in voorsteden van de Duitse hoofdstad Berlijn en de Belgische hoofdstad Brussel zijn in de nacht van zondag op maandag auto's in brand gestoken. In beide gevallen was er geen sprake van rellen of ongeregeldheden, zoals in de Franse voorsteden de afgelopen twee weken het geval was. De politie onderzoekt wel of er verband is met de Franse rellen.

In de Brusselse voorstad St Gillis, een wijk met veel migranten rondom het station Brussel Zuid, gingen zondagnacht vijf auto's in vlammen op. Niemand werd aangehouden en er was alleen materiėle schade. De federale politie meldde desgevraagd dat ze geen extra mensen achter de hand houdt voor het geval ook rond Brussel ongeregeldheden uitbreken.


In de migrantenbuurt Moabit bij Berlijn brandden eveneens vijf auto's uit. De arme buurt ligt op enkele kilometers van de buurt waarin de regeringsgebouwen zijn gevestigd.
Onrust neemt duidelijk toe dus..
pi_32052592
Amai zeg he! Da kan toch allemaal nie he?

*is eigenlijk tvptje
pi_32053446
quote:
Op maandag 7 november 2005 01:04 schreef HenriOsewoudt het volgende:

[..]

ok sorry maar aan de reacties te lezen hier kunnen een hoop mensen gewoon niet wachten tot het naar Nederland 'overslaat'
Tja, sommige mensen vinden het nou eenmaal leuk om mee te rellen...
Stem VVD voor een sterke toekomst en een beleid wat niet pretendeert sociaal te zijn maar het echt is.
pi_32053478
quote:
Op maandag 7 november 2005 11:40 schreef indahnesia.com het volgende:
Ook in Duitse en Belgische voorsteden branden auto's

[..]

Onrust neemt duidelijk toe dus..
Ook in Rijsel en Bremen zijn er wat relletjes geweest, in Bremen werden 2 dagen geleden al wat auto's en een gebouw in de fik gezet.
Stem VVD voor een sterke toekomst en een beleid wat niet pretendeert sociaal te zijn maar het echt is.
  maandag 7 november 2005 @ 13:45:56 #71
107125 dancemacabre
is niet zo heel erg
pi_32055502
Molenbeekse politieagenten geacht worden de moslimvoorschriften op te volgen: tijdens de ramadan geldt op last van de socialistische burgemeester Moreau het verbod om op straat te eten, te drinken of zelfs te kauwen.

Respect.
pi_32056981
quote:
Op maandag 7 november 2005 01:11 schreef aierwin het volgende:
Met dit kabinet worden de rijken rijker en de armen armer, dit kan niet langer doorgaan. Neem een voorbeeld aan frankrijk, en doe het hier beter over!

Het wordt tijd dat er hier in nederland een Grote Linkse Leider opstaat, die de woede van het kansloze volk in de achterstandswijken hier in nederland weet aan te spreken.

De boel opstoken, en zo al rellend op weg naar Den Haag om het kabinet omver te werpen.

Vive La Revolution!
Meen je dit nou serieus ?
In certain extreme situations, the law is inadequate.
In order to shame it's inadequacy,it is necessary to act outside the law to pursue natural justice.
pi_32057157
Het is wel weer geweldige reclame voor de Marokkaanse gemeenschap zeg... - Als er een moslim een terroristische aanslag pleegt, roepen ze met z'n allen dat diegene geen moslim is (ontkenningsfase). Eens kijken wat ze straks over deze reljongeren gaan zeggen: 'Dit zijn geen Marokkanen' zeker....

Hopelijk heeft Nederland in elk geval z'n lesje geleerd van de situatie in Frankrijk en Brussel. Mocht het geweld naar Nederland overwaaien, dan moet de politie dat gelijk de kop indrukken met ongekend hard optreden. Dat is namelijk het enige dat echt werkt.
pi_32064733
quote:
Op maandag 7 november 2005 14:46 schreef dVTB het volgende:
Het is wel weer geweldige reclame voor de Marokkaanse gemeenschap zeg... - Als er een moslim een terroristische aanslag pleegt, roepen ze met z'n allen dat diegene geen moslim is (ontkenningsfase). Eens kijken wat ze straks over deze reljongeren gaan zeggen: 'Dit zijn geen Marokkanen' zeker....

Hopelijk heeft Nederland in elk geval z'n lesje geleerd van de situatie in Frankrijk en Brussel. Mocht het geweld naar Nederland overwaaien, dan moet de politie dat gelijk de kop indrukken met ongekend hard optreden. Dat is namelijk het enige dat echt werkt.
Van wat ik weet is Marseille klein Algerije, hier zullen ook vast Marokkanen bezig zijn. En nu? De Nederlandse situatie is trouwens totaal NIET te vergelijken met de Franse.
Allah Al Watan Al Malik
  maandag 7 november 2005 @ 19:06:43 #75
121830 Kadesh
The Protectors of the Garden
pi_32064848
quote:
Op zondag 6 november 2005 16:58 schreef JohnDope het volgende:

Aan de ene kant maakt het ook niet zo heel veel uit als het her en der uit de klauwen gaat lopen, veel slechter dan dat het nu gaat kan het bijna niet meer gaan.
Eens, laat het maar eens een keer "gebeuren"
For thirteen generations we have protected it from the unclean
pi_32064857
In het Frankrijk topic laat Floripas weten dat er iets gaande is in de wijk Marollen. Naar buiten mag niet van de politie.
pi_32065029
Waarom komen die moslims toch altijd negatief in het nieuws, en als ze niet tevreden zijn waarom gaan ze niet terug?. Waarschijnlijk zijn ze hierheen (europa) gekomen met gouden bergen in het vooruitzicht en nu dat niet haalbaar is gaan ze niet terug wegens gezichtsverlies.
Maar daarom hoef je toch geen auto's en bedrijven in de fik te steken, dat is gewoon vandalisme.
Dit bericht is goedgekeurd door de NSA en de NVD en andere opsporingsdiensten.
pi_32065293
Gelukkig is friesland nog een heel eind weg. Want hier in friesland bepaald de autochtone bevolking wat er in de fik gaat
De status 'bagger-user' voorbij
  maandag 7 november 2005 @ 19:26:13 #79
78498 classpc
I don't like change
pi_32065439
quote:
Op maandag 7 november 2005 19:21 schreef Sterke_Yerke het volgende:
Gelukkig is friesland nog een heel eind weg. Want hier in friesland bepaald de autochtone bevolking wat er in de fik gaat
Dat klopt wel ongeveer ja
Op zoek naar een nieuwe printer? Kies voor een Brother laser printer. Uiterst betrouwbaar en economisch!
  maandag 7 november 2005 @ 20:02:47 #80
133785 Demophon
Exactemundo!
pi_32066599
quote:
Op zondag 6 november 2005 16:54 schreef placebeau het volgende:
zo ver komt het niet in Belgie, hoe graag sommigen (lees extreem rechtse politici) dat ook zouden willen.
Het verschil tussen Frankrijk en Belgiė is dat als je in Belgiė geen werk hebt, je toch nog geld hebt om onderdak en eten te kopen.
Natuurlijk niet, in Belgiė zal het niet gebeuren (zit nog in ontkenningsfase...)
"All great truths begin as blasphemies" - George Bernard Shaw, Ierse vrijdenker (1856 - 1950)
"Religion is regarded by common people as true, by the wise as false, and by rulers as useful" - Lucius Annaeus Seneca, Romeinse filosoof (4 BC - 65 AD)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')