Iets zegt mij dat jij mij aanziet voor een man. Of een jongen. Zeg eens eerlijk: hoe groot schat jij de kans dat ik géén meisje ben?quote:Op zaterdag 26 november 2005 01:02 schreef cioran63 het volgende:
Ja man,
Dat hangt af van je antwoord op vraag 1.quote:leuk, dan gaan we trouwen onder de palmen.
Ongeacht het antwoord blijft trouwen een optie (in Nederland).quote:Op zaterdag 26 november 2005 01:18 schreef Nadine26 het volgende:
[..]
Dat hangt af van je antwoord op vraag 1.![]()
Het was mijn eerste indruk, een maand of wat geleden, dat je niet was wie je was of bent wie je zegt te zijn. Inmiddels vind ik dat steeds moeilijker te geloven, omdat je verhaal eigenlijk wel heel coherent is. Maar helemaal kan ik me inderdaad nog niet los maken van het idee dat je een heel goede schrijver bent, een man misschien wel, of een oude vrouw, in elk geval niet een meisjesvrouw van 26, een doorgewinterde schrijver die hier wat vingeroefeningen doet met het oog op een romanpersonage van 26 dat moet verschijnen of moet worden opgeroepen.quote:Op zaterdag 26 november 2005 01:18 schreef Nadine26 het volgende:
[..]
Iets zegt mij dat jij mij aanziet voor een man. Of een jongen. Zeg eens eerlijk: hoe groot schat jij de kans dat ik géén meisje ben?
[..]
Bedankt voor de tip ... heerlijke nostalgische film ... eindigend met il n'y a pas d'amour heureux.quote:Op vrijdag 25 november 2005 20:39 schreef dvr het volgende:
... kun je om 0:10 op Ned.3 nog naar de film Huite Femmes kijken, ...
Godverdomme. 1300 euro. Godverdomme.quote:Op zaterdag 26 november 2005 02:14 schreef cioran63 het volgende:
Het zijn een geweldig lijstjes. Ik ken mensen die kopen ze erom. Meteen als ze thuiskomen gooien ze die tekening eruit.
Ja, niks aan toe te voegen...quote:Op zaterdag 26 november 2005 01:44 schreef cioran63 het volgende:
Het was mijn eerste indruk, een maand of wat geleden, dat je niet was wie je was of bent wie je zegt te zijn. Inmiddels vind ik dat steeds moeilijker te geloven, omdat je verhaal eigenlijk wel heel coherent is. Maar helemaal kan ik me inderdaad nog niet los maken van het idee dat je een heel goede schrijver bent, een man misschien wel, of een oude vrouw, in elk geval niet een meisjesvrouw van 26, een doorgewinterde schrijver die hier wat vingeroefeningen doet met het oog op een romanpersonage van 26 dat moet verschijnen of moet worden opgeroepen.
Waarom ik dat soms een beetje blijf geloven is omdat ik uiteindelijk natuurlijk gelijk wil hebben, en wil kunnen zeggen, kijk, ik zei het al, ik had het al gezien, ik heb er verstand van.
En je zou een bijzonder goede schrijver zijn.
Maar als het wel waar is wat je schrijft, en ja, we stelden het al vast, er is geen bewijs, internet blijft een rare plek waar iedereen een hond is, of zoiets, hoe ging dat gezegde, als het wel waar is, is het ook heel goed en afstandelijk geschreven, zo heet van de naald, ook dat stelden we al vast.
Kortom (On the internet everybody knows you're a dog, was het niet zoiets? Tenminste, Google zegt zulke dingen. Al betekent dat misschien iets heel anders, eigenlijk denk ik dat het zoiets betekent. Of misschien wel niet) er is dus niets van te zeggen, omdat het internet altijd achterdochtig maakt. Misschien is het mijn aard. Maar één ding kan ik wel: zien dat iets (wat dan ook, het lulligste liedje, een vaas, whatever) goed is.
Ja, daar heb je gelijk in, maar welke soort vrijheid bedoel je precies? Vrijheid in het 'maken' en sturen van de werkelijkheid op papier? Of vrijheid je leven zo in te kunnen richten zoals je dat zelf wilt? Ik bedoel, waar bevindt zich die vrijheid: op het papier (als een soort hobby, een eigen modelspoorbaan, het afreageren na een vervelende dag op kantoor) of vrijheid in het echt (door onder meer financiële onafhankelijkheid)?quote:Op zaterdag 26 november 2005 02:24 schreef Nadine26 het volgende:
[..]
. Maar het is een vlucht, of, om het met een mooi woord te zeggen: escapisme. Dit is nou escapisme. Niet hoeven nadenken. Niet hoeven voelen. Nou... ik voel wel, natuurlijk voel ik wel, maar het is een soort 'voelen' dat ik kan sturen. Ik sta aan het roer.
Wat ik altijd heb gewild, waarnaar ik altijd heb verlangd, is de totale vrijheid. Met niemand iets te maken hebben. Door niemand worden afgeremd, of bijgestuurd, of ingedamd - gewoon: zélf bepalen hoe ik het wil. En dat doe ik hier. Ja, echt! Voor mij is dit totale vrijheid. Of grenzeloosheid, of hoe je het wilt noemen.
Jij bent zelf tekenaar. Jij moet dat dus herkennen. Het gaat om één ding: totale vrijheid. Heb ik daar gelijk in?
quote:Op zaterdag 26 november 2005 02:35 schreef JAM het volgende:[/b]
Ik zeg dat, om je te helpen.
Nee, okay... dat snap ik. Maar wat is er nutteloos aan seks 'om het klaarkomen'? Dat moet je me eens uitleggen, JAM. Ik bedoel dus het verschil tussen nutteloze seks (om het klaarkomen) en zinvolle & misschien zelfs zingevende seks om het... ja, eh... dát dus. Leg dát nou eens helder en duidelijk uit.quote:Ik mis de seks in je proza, Nadine, de nutteloze seks om het klaarkomen. Niet eens om de seks. Het neuken met elkaar omdat je niet eens zin hebt om te rukken. De 'nou, zullen we dan maar neuken?'-seks. Daar wil ik je kennis mee laten maken.
Die slag is aan jou, Nadine. Dus, morgen, half vijf voor de ingang van het Krasnapolsky? Ik neem wel een roosje mee, Nadine.quote:Op zaterdag 26 november 2005 02:42 schreef Nadine26 het volgende:
[..]
![]()
Eén ding is zeker: ik houd van mannen die me willen 'helpen'. (Wie niet..?)
[..]
Nee, okay... dat snap ik. Maar wat is er nutteloos aan seks 'om het klaarkomen'? Dat moet je me eens uitleggen, JAM. Ik bedoel dus het verschil tussen nutteloze seks (om het klaarkomen) en zinvolle & misschien zelfs zingevende seks om het... ja, eh... dát dus. Leg dát nou eens helder en duidelijk uit.
Allebei.quote:Op zaterdag 26 november 2005 02:41 schreef cioran63 het volgende:
Ja, daar heb je gelijk in, maar welke soort vrijheid bedoel je precies? Vrijheid in het 'maken' en sturen van de werkelijkheid op papier? Of vrijheid je leven zo in te kunnen richten zoals je dat zelf wilt? Ik bedoel, waar bevindt zich die vrijheid: op het papier (als een soort hobby, een eigen modelspoorbaan, het afreageren na een vervelende dag op kantoor) of vrijheid in het echt (door onder meer financiële onafhankelijkheid)?
Je slaat een belangrijke stap over, JAM.quote:Op zaterdag 26 november 2005 02:43 schreef JAM het volgende:
Die slag is aan jou, Nadine. Dus, morgen, half vijf voor de ingang van het Krasnapolsky? Ik neem wel een roosje mee, Nadine.
Mon plaisir - ik vreesde even voor musicalachtige taferelen maar het bleek een prachtige film. Jammer alleen dat dat Il n'y a pas d'amour heureux niet als duet werd gezongen. Maar wat een leuke film! Suzon en la bonne Louise deden me beide aan Nadine denken.quote:Bedankt voor de tip ... heerlijke nostalgische film ... eindigend met il n'y a pas d'amour heureux.
Om misverstanden te voorkomen: ik bedoel dus het verschil tussen nutteloze seks en zingevende seks, seks waar je een beter mens van wordt, een 'rijker persoon'. Dát verschil, daar wil ik wel eens iets over horen.quote:Op zaterdag 26 november 2005 02:58 schreef Nadine26 het volgende:
Ik wil het eerst horen. Overtuigend, graag. (Inclusief de gory details).
En nou heb ik hem niet gezien...quote:Op zaterdag 26 november 2005 02:59 schreef dvr het volgende:
Maar wat een leuke film! Suzon en la bonne Louise deden me beide aan Nadine denken.
Moi aussi ... met name Louise die de positie van Madame ambiëerde.quote:Op zaterdag 26 november 2005 02:59 schreef dvr het volgende:
... Suzon en la bonne Louise deden me beide aan Nadine denken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |