Hij vertelde het me laatst inderdaad, ik stond er wel even van te kijken. Het is wel goed spul natuurlijk, maar persoonlijk zou ik er nooit op trainen. Net als mijn Yezzz stokken, prima stokken (gister stiekem een paar blokjes gerold) maar wedstrijden zal ik voorlopig nog niet mee aandurven.
Het extreme rolskien neemt ook steeds radicalere vormen aan. Moet je de offpiste-skies van deze man eens bekijken!
![]()
Onze rollerbabe, Aurelie Jaegy, heeft trouwens ook aan de winterspelen meegedaan. Ze blijkt ook te langlaufen. Wat een sportvrouw is het toch!
Die Scheiße bleibt gleich, nur die Fliegen ändern sich
| Kurt Cobain sagte mir, Ich soll kommen wie ich binen de kikker zei: "Je moet me nog kussen!" en ik stak de kikker terug in mijn binnenzak en zei: "Nee, ik heb veel liever een babbelende kikker!"