FOK!forum / Lifestyle / Bang voor de tandarts
DonVincenzozaterdag 29 oktober 2005 @ 19:00
Binnenkort moet ik weer naar de tandarts. Normaal gesproken nooit een probleem geweest, maar nu ben ik opeens een beetje bang geworden.

Ben een beetje verkoude geworden, vooral snotterige neus. Nu kreeg ik opeens visioenen dat ik daar in die stoel lig, en ik opeens geen lucht meer krijg. M'n neus zit dicht en die boor zit in m'n bek.

Zijn jullie wel eens naar de tandarts geweest terwijl je verkouden was? Hoe ging dat?
DonVincenzozaterdag 29 oktober 2005 @ 19:02
Oeps, mag deze naar lifestyle?
veldmuiszaterdag 29 oktober 2005 @ 19:02
Die leeft dus niet meer he! .
MouseOverzaterdag 29 oktober 2005 @ 19:07
Gewoon door je mond ademen.. hoe dik denk je dat zo'n boor is
D1zaterdag 29 oktober 2005 @ 19:07
quote:
Op zaterdag 29 oktober 2005 19:06 schreef Herald het volgende:

[..]

die was niet verkouden maar had een geperforeerde long vanwege een driveby shooting.
Maar toen had ie vast ook een snotneus
DonVincenzozaterdag 29 oktober 2005 @ 19:16
quote:
Op zaterdag 29 oktober 2005 19:07 schreef MouseOver het volgende:
Gewoon door je mond ademen.. hoe dik denk je dat zo'n boor is
Ik kan dan niet goed slikken, met zo'n boor en een hand in m'n bek. Dus dan loopt het vol speeksel.
Lidiazaterdag 29 oktober 2005 @ 19:21
quote:
Op zaterdag 29 oktober 2005 19:16 schreef DonVincenzo het volgende:

[..]

Ik kan dan niet goed slikken, met zo'n boor en een hand in m'n bek. Dus dan loopt het vol speeksel.
Als het goed is, zuigt die assistente wel een beetje goed af, zodat niet je hele bek vol met speeksel zit
TrenTszaterdag 29 oktober 2005 @ 19:35
quote:
Op zaterdag 29 oktober 2005 19:21 schreef Lidia het volgende:

[..]

Als het goed is, zuigt die assistente wel een beetje goed af, zodat niet je hele bek vol met speeksel zit
Laatst was ik er weer maar deze assistente hoefde dat toch echt niet te doen.
erikhzaterdag 29 oktober 2005 @ 20:32
Ben zo vaak verkouden bij de tandarts geweest, hij let er echt wel op hoor, maar voor de zekerheid kun je even aangeven dat je niet door je neus kunt ademen.
Chuvazaterdag 29 oktober 2005 @ 20:49
Inderdaad gewoon ff aangeven. Stikken zal je echt niet
Maar als je er zo mee zit, dan kan je de afspraak toch gewoon verzetten?
euh..zaterdag 29 oktober 2005 @ 21:46
Afspraak verzetten.
DonVincenzozondag 30 oktober 2005 @ 18:37
Ja ik zal het van te voren maar ff aangeven, hij zal er wel rekening mee houden dan.
DonVincenzomaandag 31 oktober 2005 @ 17:05
Ging goed.
euh..maandag 31 oktober 2005 @ 17:18
Wat ging goed? Het afzuigen? Het boren? Wat?
-pinguin-maandag 31 oktober 2005 @ 17:41
ik heb vanochtend 2 kleine gaatjes laten vullen, dus gelukkig met dat witte spul en geen verdoving maar ik heb wel regelmatig gaatjes
al jaren lang, volgens mij zijn mn kiezen echt gatenkaas
MoreMinimaandag 31 oktober 2005 @ 19:56
Na boren en een wortelkanaalbehandeling zonder verdoving ben ik ook bang voor de tandarts. Arrrgh, het doet zo'n pijn!
Maar goed, nu hebben we een nieuwe en die is tof!
erikhmaandag 31 oktober 2005 @ 20:40
En ik mag fijn volgende week terwijl die al 4 jaar tegen me zegt dat mijn verstandskiezen eruit moeten
_Arual_woensdag 16 november 2005 @ 11:52
quote:
Op maandag 31 oktober 2005 20:40 schreef erikh het volgende:
En ik mag fijn volgende week terwijl die al 4 jaar tegen me zegt dat mijn verstandskiezen eruit moeten
Die van mij gilde dat ook 4 jaar. Totdat ze twee weken terug zei dat het toch niet hoefde. Verdomme, ieder half jaar met angst en beven naar de tandarts geweest daardoor.

Ze hoeven er neit uit. Maar wel zat er een gaatje in een van de verstandskiezen. En dat gaat ze vanmiddag voelen. Ik verheug me al op die boor die ik 3 dagen later nog kan voelen resoneren. Ben ik dan werkelijk de enige die zelfs met verdoving de pijn van het boren voelt?
BaraCudawoensdag 16 november 2005 @ 12:01
Ik stik ook altijd half als ik in die stoel zit, maar meestal heeft de tandarts het op tijd in de gaten en stopt ie die zuiger in me strot om al het kwijl weg te zuigen

En afgelopen 6x heb ik nooit een verdoving genomen eigenlijk Ik heb meer angst voor die prik dan de boor