Misschien na m'n examens.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 21:22 schreef purplerose het volgende:
Improviseer es een rockende dingie song!?![]()
![]()
Gaaf man ton, je eigen muziektopicquote:Op maandag 21 mei 2007 08:39 schreef nipeng het volgende:
Openingspost aangepast.
Topic toegevoegd aan Overzicht Bands & Artiesten
Nieuw Nummer Eén heeft een relax psychedelisch tintje, trippy shit, vet relaxquote:Op zaterdag 19 mei 2007 21:33 schreef Big_Boss_Man het volgende:
[..]
Wow, gaaf. Misschien wel een beetje verwarrend. Zou het mogelijk zijn om een overzichtje van alle mp3tjes in de OP te plaatsen?
Zoiets:
- Nieuw Nummer Eén Oktober 2005
- Gaaf Ik Ga Slapen November 2006
- Examen Improvisatie Mei 2007
1: soort van meat beat manifesto toen ze nog niet bestonden?quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 00:43 schreef Big_Boss_Man het volgende:
- Nieuw Nummer Eén Oktober 2005
- Gaaf Ik Ga Slapen November 2006
- Examen Improvisatie Mei 2007
hij speelt alleen gitaar, binnenkort krijgt mijn zusje een elektrisch drumstel, kan ik lekker gaan rammenquote:Op zaterdag 9 juni 2007 19:34 schreef mighty_myte het volgende:
[..]
1: soort van meat beat manifesto toen ze nog niet bestonden?
2: aardig stukje blues
3: beetje rauw stukje gitaar
2 is mijn favo.
doe anders wat drums van halverwegen nummer 1 bij gitaar van nr 3 ofzo.
Als ik nu naar Nieuw Nummer Eén luister ben ik er eerlijk gezegd niet zo tevreden over. Ik speelde toen pas anderhalf jaar gitaar en ik maakte toen nog meer gebruik van geluidsbewerking dan van mijn gitaarspel. Nu probeer ik dat juist andersom te doen. Tof dat je het leuk vindtquote:Op vrijdag 27 juli 2007 14:02 schreef Batsnek het volgende:
Ik vind nieuw nummer 1 een erg goed nummer. T ontbreekt nog wel aan een beetje houvast; ik zou zelf wle graag iets van een refrein of terugkerende melodie willen zien. En zang! Het moet nog iets meer body hebben.
Ken je underworld - born slippy, daar deed t me een beetje aan denken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |