Laten we het niet op de persoonlijke tour gooienquote:Op zondag 8 januari 2006 00:37 schreef kikoooooo het volgende:
Wat een ontzettende loser is dat ventje zeg... ik heb niet snel een hekel aan iemand als ik hem zie, maar voor hem maak ik een uitzondering
echt zo'n mieterige uitstraling, en dan ook nog dat belachelijke haar... echt een nono voor t leven
Tuurlijk kan dat. Als het zo is, moet ie dat dan verborgen houden of breken met zn geloof.quote:Op maandag 9 januari 2006 02:21 schreef SpaRood het volgende:
[..]
Hij is streng Christelijk gelovig, dus dat kan niet.Overigens vind ik hem wel een loser en een anti-idool. Een idol moet geliefd zijn, popular, charisma hebben...en als het kan ook een beetje kunnen zingen. Aaron heeft alleen zijn kapsel.
Populair issie volgens mij al, charisma heeft ie, mede dankzij zijn haar inderdaad en hij kan wel degelijk goed zingen. Zijn enige nadeel is (denk ik) zijn leeftijd, alhoewel hij er ouder uitziet dan de 17 jaar die hij oud is.quote:Op maandag 9 januari 2006 02:21 schreef SpaRood het volgende:
[..]
Hij is streng Christelijk gelovig, dus dat kan niet.Overigens vind ik hem wel een loser en een anti-idool. Een idol moet geliefd zijn, popular, charisma hebben...en als het kan ook een beetje kunnen zingen. Aaron heeft alleen zijn kapsel.
eigenlijk kan ie gewoon totaal niet dansen maar hij beweegt dan weer zo apart dat ze bijna op goeie moves beginnen te lijkenquote:
Idd, ik lig altijd helemaal dubbel als ze dat zeggenquote:Op woensdag 11 januari 2006 19:42 schreef faberic het volgende:
Ze noemen hem toch, meer dan eens, Haar-ron?
En dat moet hij speciaal voor jou doen, vind je?quote:Op zaterdag 7 januari 2006 17:46 schreef amaranta het volgende:
Hij moet echt iets aan zn haar doen. En zeker die baard eraf scheren.. Die is echt lelijk....
Ik vind dat echt zo'nquote:Op woensdag 11 januari 2006 19:42 schreef faberic het volgende:
Ze noemen hem toch, meer dan eens, Haar-ron?
Hij zei het zo lompquote:Op zondag 15 januari 2006 00:22 schreef Marble het volgende:
Hij houdt van Lemar. Weer een pluspunt.
Eigenlijk is dit ook wel een flauw Martijn-woordgrapje.quote:Op zondag 15 januari 2006 02:28 schreef WithMe het volgende:
Aäfro gaat me steeds meer tegenvallen.
Mij ook...quote:Op zondag 15 januari 2006 02:28 schreef WithMe het volgende:
[afbeelding]
Aäfro gaat me steeds meer tegenvallen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |