dido is toch gek op kinderen nou joost is af en toe net een klein kindquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 19:52 schreef Utwodublin het volgende:
En Menno denkt, dat mag ik niet eens bij Dido, wat Joost nu doet, op schoot zitten dus.
Was te duur om een weekje te hurenquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 19:53 schreef MissX het volgende:
[..]
Die fiets die ze bij de eerste opdracht hadden, zag er veel beter uit. Waarom hebben ze die niet neergezet.
quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 19:53 schreef lovebear het volgende:
[..]
dido is toch gek op kinderen nou joost is af en toe net een klein kind
quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 20:07 schreef MissX het volgende:
wat een vaag gelul over kilo's
Ik ook nietquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 20:07 schreef MissX het volgende:
wat een vaag gelul over kilo's
nee bb heeft ze vandaag gewogenquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 20:10 schreef cuall het volgende:
[..]
snap er ook niks van, ik val er net in, is het een opdracht of iets?
vielen ze maaraf... die Rob en Joostquote:Op vrijdag 28 oktober 2005 20:14 schreef cuall het volgende:
Joost en Rob zijn dus de enige die zijn afgevallen
Daar gaat ze flink van in de stress schieten! Nathalie is doodsbang om aan te komen.quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 20:16 schreef MissX het volgende:
Ik zie niet dat nathalie 7 kilo is aangekomen
Met hoe dun zij is, zou je denken dat je dat toch een stuk meer zou zien. Ze is wel iets aangekomen, maar 7 kilo zou ik echt niet zeggen.
quote:Op vrijdag 28 oktober 2005 20:16 schreef APK het volgende:
Bleurgh.
Die vieze vette puskop van een Joost weegt nadat hij afgevallen is ongeveer net zoveel als Roel, die een kop groter is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |