FOK!forum / Onzin voor je leven! / Waarom sjonnies matjes hebben..........
Choumacherdonderdag 27 oktober 2005 @ 20:22
Nou ik heb me dus al een hele tijd afgevraagd waarom die sjonnies nou matjes dragen, dus heb ik research gedaan naar het ontstaan daarvan. Omdat ik vermoed dat velen met mij nieuwsgierig zijn heb ik besloten het geheim met jullie te delen.

Ik ben begonnen om het een sjonnie gewoon te vragen want dat leek me wel het meest makkelijk. Het was moeilijker dan ik dacht een sjonnie te vinden. Dagenlang heb ik bij een Opel Manta gepost, toen ik eindelijk de bijbehorende sjonnie zag aankomen. Al gauw bleek dat het dragen van een matje een lang bewaard sjonnie-geheim was die ze nooit openbaar zouden maken uit angst om het unieke van een sjonnie te verliezen en in de grijze massa op te gaan.

Eindelijk na maanden intensief zoeken, op straat en op internet, had ik een sjonnie gevonden die was overgelopen. Door een interne machtstrijd was hij geroyeerd als lid en is als kluizenaar gaan leven in de bossen. Omdat ook zijn Opel Manta was afgenomen was hij jarenlang niet meer in de bewoonde wereld geweest. Ja, als sjonnie moet je trouw zweren aan de Opel Manta en dat is het enige voertuig waarin een sjonnie zich mag vervoeren.

Toen ik hem, ver van de bewoonde wereld, had gevonden heb ik hem proberen te overtuigen mij het geheim te vertellen maar dat was niet gemakkelijk. Ook de sjonnies hebben hebben een "Omerta" (zwijgplicht) op straffe van liquidatie. Maar omdat zijn matje was geknipt en nooit meer was aangegroeid, vond hij dat hij nergens meer voor had te leven en was uiteindelijk bereid mij het geheim te vertellen.

Het is puur toeval dat sjonnies matjes dragen. Het is ontstaan op een zonnige dag toen de koning van de sjonnies, Sjonnie Manta uit Mattendam, met een vriend een kapperszaak binnenliep. Het was namelijk aleen tijdje geleden dat hij in de spiegel van de kapper had gekeken. Precies op het moment dat de kapper hem had gevraagd hoe hij het wilde hebben zag hij vanuit zijn ooghoek een aantal skinheads (vijanden van de sjonnies) langslopen. Hij keek zijn vriend aan en zei "Dat wordt MATTEN" en de kapper ging aan de slag. Omdat de uber-sjonnie bang was durfde hij zich niet te bewegen. Gelukkig voor de sjonnies hadden de skinheads andere prioriteiten en liepen ze door.

Het gevolg was dat toen de super-sjonnie bij zijn vrienden aankwam ze hun lachen bijna niet konden inhouden. Uiteraard durfden ze hem niet te vertellen hoe belachelijk hij er uit zag. In plaats daarvan kreeg hij alle complimenten. Sjonnie die wilden slijmen namen ook zon kapsel aan en de rest is geschiedenis.

Willen jullie dit geheim wel voor jullie houden want ik heb de afvallige sjonnie beloofd het geheim voor me te houden.
dadydonderdag 27 oktober 2005 @ 20:29
Het is een Duitse Herder, kenkerlastig.
P8donderdag 27 oktober 2005 @ 20:32
nice research!

ga je het ook nog publiceren in Nature?
Choumacherdonderdag 27 oktober 2005 @ 20:34
quote:
Op donderdag 27 oktober 2005 20:32 schreef P8 het volgende:
nice research!

ga je het ook nog publiceren in Nature?
Ik dacht meer aan "Science" daar dit toch wel wetenschappelijk onderbouwd is.
Bupatihdonderdag 27 oktober 2005 @ 20:37
Baanbrekend onderzoek
Bupatihdonderdag 27 oktober 2005 @ 20:38
quote:
Op donderdag 27 oktober 2005 20:37 schreef Bupatih het volgende:
Baanbrekend onderzoek
Of beenbrekend, als ik het door vertel aan de sjonnie's.
dadydonderdag 27 oktober 2005 @ 20:41
Wie/wat was er eerder. De Sjonnie, of de mat?
Johnny_Footballherodonderdag 27 oktober 2005 @ 20:43
Hij kan 't maar niet met rust laten
Bopmorndonderdag 27 oktober 2005 @ 20:44
Dat lijkt me makkelijk de mat natuurlijk, zonder mat geen sjonnie

Beter wat was eerst manta of sjonnie?
Choumacherdonderdag 27 oktober 2005 @ 20:46
quote:
Op donderdag 27 oktober 2005 20:41 schreef dady het volgende:
Wie/wat was er eerder. De Sjonnie, of de mat?
Dat is de Mat. Eeuwenlang lag hij in een slaaptoestand, totdat hij ruw werd gewekt door de Uber-Sjonnie. Sindsdien is hij ontwaakt en teistert hij de niet-sjonnies, terwijl hij de sjonnies met rust laat en zelfs helpt. Wetenschappers proberen al decennialang matjes chemisch te extracheren maar het is zon complex goedje dat het voorlopig niet na te maken is. De enige manier om de kracht van een sjonnie te vpelen is om een echte matje te nemen.
dadydonderdag 27 oktober 2005 @ 20:48
Hoe kon het ei warm worden gemaakt dan, zonder kippen?
Choumacherdonderdag 27 oktober 2005 @ 20:51
quote:
Op donderdag 27 oktober 2005 20:44 schreef Bopmorn het volgende:
Dat lijkt me makkelijk de mat natuurlijk, zonder mat geen sjonnie

Beter wat was eerst manta of sjonnie?
Bullseye. Jouw vraag is wat moeilijker. De Opel Manta is oorsponkelijk de "Apal Muenta", zon elektrisch karretje voor moeilijk bewegenden, die is uitgebouwd door een sjonnie. Omdat hij stoer wilde doen tegenover zijn vrienden plakte hij er een Opel-embleem erop. Dit werd een rage en Opel rook de commercie. Uiteindelijk hebben ze het ontwerp gekopieerd en de Opel Manta genoemd.

De rest is geschiedenis.
Choumacherdonderdag 27 oktober 2005 @ 20:52
quote:
Op donderdag 27 oktober 2005 20:43 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
Hij kan 't maar niet met rust laten
Als je het over de duivel hebt, de Super-Sjonnie hee jij kan mijn verhaal bevestigen he
tho_Omasvrijdag 28 oktober 2005 @ 00:19
Gaat dit nog steeds over die boze Chinezen?
minkuukelvrijdag 28 oktober 2005 @ 00:20
quote:
Op vrijdag 28 oktober 2005 00:19 schreef tho_Omas het volgende:
Gaat dit nog steeds over die boze Chinezen?
Wist je al dat die stinken.
Choumachervrijdag 28 oktober 2005 @ 06:17
quote:
Op vrijdag 28 oktober 2005 00:19 schreef tho_Omas het volgende:
Gaat dit nog steeds over die boze Chinezen?
What the Fok heb je het over man Marlon-Brando-On-Cack??
Wat nou boze Chinezen. Heb je weer eens uit het medicijnkastje van je oma gesnoept ofzo?
Choumachervrijdag 28 oktober 2005 @ 06:18
quote:
Op vrijdag 28 oktober 2005 00:20 schreef minkuukel het volgende:

[..]

Wist je al dat die stinken.
Volgens mij ruik je je bovenlip
Nembrionicvrijdag 28 oktober 2005 @ 06:19
Jammer dat je met deze capaciteiten in ONZ post
Choumachervrijdag 28 oktober 2005 @ 06:21
quote:
Op vrijdag 28 oktober 2005 06:19 schreef Nembrionic het volgende:
Jammer dat je met deze capaciteiten in ONZ post
Hee wat is er mis met ONZ en waar zou ik anders moeten posten??
Nembrionicvrijdag 28 oktober 2005 @ 06:23
quote:
Op vrijdag 28 oktober 2005 06:21 schreef Choumacher het volgende:

[..]

Hee wat is er mis met ONZ en waar zou ik anders moeten posten??
Gezien je levendige fantasie kun je dat vast nuttig gebruiken. Wordt journalist of pornoredacteur
tho_Omasvrijdag 28 oktober 2005 @ 08:51
quote:
Op vrijdag 28 oktober 2005 06:17 schreef Choumacher het volgende:

[..]

What the Fok heb je het over man Marlon-Brando-On-Cack??
Wat nou boze Chinezen. Heb je weer eens uit het medicijnkastje van je oma gesnoept ofzo?
Nee
AnthonyZeusvrijdag 28 oktober 2005 @ 09:33
Fucking Mullets...
nyny83vrijdag 28 oktober 2005 @ 09:37
Ghehe niiiiiice
Choumachervrijdag 28 oktober 2005 @ 10:51
quote:
Op vrijdag 28 oktober 2005 08:51 schreef tho_Omas het volgende:

[..]

Nee
Je moeder dan tijdens haar zwangerschap?
GoLLeMvrijdag 28 oktober 2005 @ 10:56
Goed topic! Dit heb ik altijd al willen weten
Intxaurragavrijdag 28 oktober 2005 @ 11:08
Interessant onderzoek. Nu zou ik alleen wel eens willen weten waarom ze altijd een oorbel dragen.
AnthonyZeusvrijdag 28 oktober 2005 @ 11:49
quote:
Op vrijdag 28 oktober 2005 11:08 schreef Intxaurraga het volgende:
Interessant onderzoek. Nu zou ik alleen wel eens willen weten waarom ze altijd een oorbel dragen.
Interessante vraag, ik heb zelf getracht dit naar mijn eigen mullet kennis op te lossen...De mat hangt meestal een kant op, dat betekent dat het gewicht van die mat de ene kant op streeft, als je dan een oorbel aan de andere kant draagt, compenseer je het gewicht, en zit je in een perfecte balans...Althans, naar hun zeggen, je hebt natuurlijk nooit een perfecte balans in je leven met zo'n vuige mat.
Mercy_symbolvrijdag 28 oktober 2005 @ 11:59
ze hebben bij Opel ook een studie gemaakt van een 1 persoons Manta zodat de Sjonnie niet met 1 maar met 2 armen uit het raam kon rijden

het is niets geworden omdat ze bij Opel geen mogelijkheid hadden gevonden om een KENWOOD sticker op die auto te plakken dus dan zou ie nooit aanslaan bij de Sjonnies
Coencordiavrijdag 28 oktober 2005 @ 12:14
Dan hadden ze dat toch toe kunnen passen bij de Opel Kolibri?
Dos37vrijdag 28 oktober 2005 @ 12:21
hahah
AnthonyZeusvrijdag 28 oktober 2005 @ 12:53
quote:
Op vrijdag 28 oktober 2005 12:14 schreef Coencordia het volgende:
Dan hadden ze dat toch toe kunnen passen bij de Opel Kolibri?
Het probleem daarbij is, dat als de sjonnies met 2 armen uit de auto hangen, met hun knieën sturen en met hun voeten vol gas geven...ze dan opstijgen, wat weer illegaal is omdat sjonnies met een mat, langer als 5,23 cm niet mogen vliegen..Dat zijn de luchtregels...
tho_Omasvrijdag 28 oktober 2005 @ 12:53
quote:
Op vrijdag 28 oktober 2005 10:51 schreef Choumacher het volgende:

[..]

Je moeder dan tijdens haar zwangerschap?
Ach gut, het zit je wel dwars he?
Choumachervrijdag 28 oktober 2005 @ 16:00
quote:
Op vrijdag 28 oktober 2005 12:53 schreef tho_Omas het volgende:

[..]

Ach gut, het zit je wel dwars he?
Tuurlijk zit het me dwars, ik ben erg begaan met het lot van gehandicapten
Choumachervrijdag 28 oktober 2005 @ 16:23
quote:
Op vrijdag 28 oktober 2005 11:59 schreef Mercy_symbol het volgende:
ze hebben bij Opel ook een studie gemaakt van een 1 persoons Manta zodat de Sjonnie niet met 1 maar met 2 armen uit het raam kon rijden

het is niets geworden omdat ze bij Opel geen mogelijkheid hadden gevonden om een KENWOOD sticker op die auto te plakken dus dan zou ie nooit aanslaan bij de Sjonnies
Ook het sturen met de neus gaf problemen
GSivrijdag 28 oktober 2005 @ 16:59
quote:
Op vrijdag 28 oktober 2005 11:59 schreef Mercy_symbol het volgende:
ze hebben bij Opel ook een studie gemaakt van een 1 persoons Manta zodat de Sjonnie niet met 1 maar met 2 armen uit het raam kon rijden

het is niets geworden omdat ze bij Opel geen mogelijkheid hadden gevonden om een KENWOOD sticker op die auto te plakken dus dan zou ie nooit aanslaan bij de Sjonnies
Oh, hahaha.. vertel jij even een mop van 30 jaar oud

Komt die met die handschoen ook nog? Of die met die spoiler?
Rainbowwvrijdag 28 oktober 2005 @ 17:16
quote:
Op donderdag 27 oktober 2005 20:22 schreef Choumacher het volgende:
[...]
Ja, als sjonnie moet je trouw zweren aan de Opel Manta en dat is het enige voertuig waarin een sjonnie zich mag vervoeren.
[...]
Sjonnies mogen ook in Amerikaanse aftandse Cadillac's rijden hoor :

Choumachervrijdag 28 oktober 2005 @ 17:36
quote:
Op vrijdag 28 oktober 2005 17:16 schreef Rainboww het volgende:

[..]

Sjonnies mogen ook in Amerikaanse aftandse Cadillac's rijden hoor :
[afbeelding]
[afbeelding]
Dan moet ik je uit de droom helpen want wat jij daar laat zien is een acteur met een pruik. Alleen echte sjonnies mogen matjes dragen zoals vastgelegd in de Europese Wetgeving Ten Aanzien Van Het Auteursrecht in lid c.4
Mercy_symbolvrijdag 28 oktober 2005 @ 17:47
quote:
Op vrijdag 28 oktober 2005 16:59 schreef GSi het volgende:

[..]

Oh, hahaha.. vertel jij even een mop van 30 jaar oud

Komt die met die handschoen ook nog? Of die met die spoiler?
laat me raden jij had al een 1 persoons Manta besteld
GSivrijdag 28 oktober 2005 @ 17:50
quote:
Op vrijdag 28 oktober 2005 17:47 schreef Mercy_symbol het volgende:

[..]

laat me raden jij had al een 1 persoons Manta besteld
Nee, wel een handschoen met magneet zodat ik bij 200 alsnog mijn hand op het dak kan doen.. en rij zonder Heckspoiler omdat ik bang ben dat dat door mijn hoofd schiet als ik crash.
Maikuuulvrijdag 28 oktober 2005 @ 19:22
Omdat ik een tijger aan mijn ketting heb hangen
Blue_MnMvrijdag 28 oktober 2005 @ 19:23
Hoe verklaar je dit ? Of komt hij juist je Manta maken met z'n zakmes ?
dadyvrijdag 28 oktober 2005 @ 19:25
quote:
Op vrijdag 28 oktober 2005 19:22 schreef Maikuuul het volgende:
Omdat ik een tijger aan mijn ketting heb hangen
Dat is zo fucking fout.
Maikuuulvrijdag 28 oktober 2005 @ 19:32
quote:
Op vrijdag 28 oktober 2005 19:25 schreef dady het volgende:

[..]

Dat is zo fucking fout.
Dat is zo fucking sjiek om de kakkers bang te maken
Bopmornvrijdag 28 oktober 2005 @ 19:39
Sjiek man die tijger hendig, dan nog zo'n slip erbij: LOLLEROMFG
dadyzaterdag 29 oktober 2005 @ 11:04
quote:
Op vrijdag 28 oktober 2005 19:32 schreef Maikuuul het volgende:

[..]

Dat is zo fucking sjiek om de kakkers bang te maken
Euh? Ik snap de link niet, de sjonnies zien mij ook als kakker, maar ik heb totaal geen moeite om er een te slaan als ze lastig zijn. Maar, praat zon lelijk ding toch lekker goed man
Choumacherzaterdag 29 oktober 2005 @ 13:01
quote:
Op vrijdag 28 oktober 2005 19:23 schreef Blue_MnM het volgende:
Hoe verklaar je dit ? Of komt hij juist je Manta maken met z'n zakmes ?
[afbeelding]
Mensen mensen jullie moeten een onderscheid maken tussen sjonnie-sjonnies en acteur-sjonnies. De acteur-sjonnies worden dik betaald om zon sjonnie-pruik op te zetten. Reken maar dat ze hem diect weer af gooien als ze thuis zijn
Bloody_Helldonderdag 3 november 2005 @ 11:44
Ah, nog een topic waaruit blijt dat Choumacher ze niet allemaal op een rijtje heeft.
TrenTsdonderdag 3 november 2005 @ 13:40
quote:
Op donderdag 3 november 2005 11:44 schreef Bloody_Hell het volgende:
Ah, nog een topic waaruit blijt dat Choumacher ze niet allemaal op een rijtje heeft.
Leuk topic.
jp84donderdag 3 november 2005 @ 19:46


Sabbathdonderdag 3 november 2005 @ 20:58