Ja maar dat is dus Lieske: stoer doen om bij de groep te horen. Ik denk dat ze het wel meende wat ze zei, maar dat het er heel ongenuanceerd uitkwam. Tel daarbij de frustraties op, omdat ze niet bij de baby mag (wat ze heel graag wil) en de fuckings etc. vliegen je om de oren.quote:Op maandag 24 oktober 2005 22:01 schreef cuall het volgende:
[..]
Nou echt eerlijk is Lieske niet hoor, ik vind het wel heel tof dat ze Tanja heeft aangesproken, maar ze was nu heel meegaand naar Tanja toe, dit in tegenstelling wat ze eerder aangaf in de groep dat ze haar manier van doen niks vond en de desinterresse Focking storend vond.
Moet je luisteren, ik moet er ook niet aan denken om met Tanja in dat huis opgesloten te zitten. Ben ook geen fan van haar. Maar ik vind ook niet dat ze altijd redelijk en 'normaal' wordt behandeld door de anderen. Serieus niet. En ik vond Ingrid redelijk agressief in haar benadering. Sorry, maar dat vind ik echt. En dan kun je nog zo'n hekel hebben aan Tanja...quote:Op maandag 24 oktober 2005 22:06 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Straks de herhaling van de uitzending bekijken en dan nog een keer dit zeggen![]()
Ze hebben allemaal een gemiddelde tot boven gemiddelde intelligentie. Ik ben echt stomverbaasd.quote:Op maandag 24 oktober 2005 22:07 schreef Rica het volgende:
Omdat deze mensen niet naar anderen kunnen luisteren, zijn ze gewoon niet toe in staat.
Zij vinden dat ze overal recht op hebben en zijn hoogst verontwaardigd als er eisen aan hun gesteld worden.
Korte versie: strontverwend.
terwijl de eerste group (menno rob nathalie dido) bezig waren met de verkeerde bonen in te pakken ( de gele) kreeg de 2de groep in de dagboekkamer te horen dat hun verkeerd ebzig waren en ze het niet tegen hun mochten zeggen.quote:Op maandag 24 oktober 2005 22:09 schreef Peter6000 het volgende:
Mogen de groepen niet met elkaar communiceren ofzo![]()
Hoor ze af en toe praten in de trend van: misschien hebben ze dat gedaan omdat/ als wij nu dit doen denken zij dat ... etc
Ja kunst Tanja is nauwelijks meer aanwezig, nogal onbenaderbaar, dus dan is het niet makkelik om het juiste moment te vinden om zo'n onmogelijk mens te benaderenquote:Op maandag 24 oktober 2005 22:06 schreef Snaptnix het volgende:
[..]
Tja, soms werkt een aardige manier nu eenmaal beter als een verwijtende toon. Hoe moeilijk het bij bepaalde personen ook is. Dus ik geef haar maar het voordeel van de twijfel, dat ze het inzicht heeft Tanja beter op die manier aan te pakken, dan op andere manier. Het is iig de enige die Tanja erop heeft aangesproken.
Idd, ik word hier ook echt pissed om. Die andere groep gaat gewoon GELE MAIS sorteren terwijl ze 3 soorten BONEN moeten sorteren.. Zoooo dom.. En dan gaan ze dus ook nog eens eten. Geen wonder dat die gele "bonen" het lekkerst warenquote:Op maandag 24 oktober 2005 22:02 schreef versabommie het volgende:
[..]
ze hebben totaal schijt aan de regels en zijn te lui en dom om uit hun ogen te kijken.
Ik meen het echt, eerst was het vermakelijk de laatste opdrachten irritant maar nu begin ik gewoon zelfs boos te worden ...
Hoe kunnen ze nou bonen gaan vreten terwijl er gewoon keihard in de envelop stond dat er niet gegeten, gedronken of gerookt mag worden ???/
DEBIELEN ZIJN HET!
Hmmm waar concludeer je dat uit?quote:Op maandag 24 oktober 2005 22:10 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ze hebben allemaal een gemiddelde tot boven gemiddelde intelligentie.
Ik ben het bijna helemaal met je eens, maar ik begrijp Ingrid's reactie heel goed. Ik denk dat haar frustratieniveau he-le-maal overschreden is en dan vind ik nog dat het lang geduurd heeft.quote:Op maandag 24 oktober 2005 22:10 schreef Jane het volgende:
Moet je luisteren, ik moet er ook niet aan denken om met Tanja in dat huis opgesloten te zitten. Ben ook geen fan van haar. Maar ik vind ook niet dat ze altijd redelijk en 'normaal' wordt behandeld door de anderen. Serieus niet. En ik vond Ingrid redelijk agressief in haar benadering. Sorry, maar dat vind ik echt. En dan kun je nog zo'n hekel hebben aan Tanja...
Lieske heeft Tanja anders twee dagen lang zweerbepalend genoemd en vond dat ze uit dat kamertje getrokken moest worden en nog wat stoere woorden.quote:Op maandag 24 oktober 2005 22:09 schreef Day het volgende:
[..]
Ja maar dat is dus Lieske: stoer doen om bij de groep te horen. Ik denk dat ze het wel meende wat ze zei, maar dat het er heel ongenuanceerd uitkwam. Tel daarbij de frustraties op, omdat ze niet bij de baby mag (wat ze heel graag wil) en de fuckings etc. vliegen je om de oren.
Maar Lieske mag Tanja wel (en dat is wederzijds) en nu ze dus haar frustraties om normale manier uit, krijgt ze dus ook antwoorden op de vragen die ze had en dan is het voor haar ook goed.
vind ik ook maar sommige kunnen alleen maar boos en agresief overkomenquote:Op maandag 24 oktober 2005 22:10 schreef Jane het volgende:
[..]
Moet je luisteren, ik moet er ook niet aan denken om met Tanja in dat huis opgesloten te zitten. Ben ook geen fan van haar. Maar ik vind ook niet dat ze altijd redelijk en 'normaal' wordt behandeld door de anderen. Serieus niet. En ik vond Ingrid redelijk agressief in haar benadering. Sorry, maar dat vind ik echt. En dan kun je nog zo'n hekel hebben aan Tanja...
Erg komisch vind ik ditquote:Op maandag 24 oktober 2005 22:10 schreef Ferdii het volgende:
terwijl de eerste group (menno rob nathalie dido) bezig waren met de verkeerde bonen in te pakken ( de gele) kreeg de 2de groep in de dagboekkamer te horen dat hun verkeerd ebzig waren en ze het niet tegen hun mochten zeggen.
De manier waarop je iemand benadert, heeft toch niks te maken met hoe vaak iemand aanwezig is?quote:Op maandag 24 oktober 2005 22:10 schreef cuall het volgende:
[..]
Ja kunst Tanja is nauwelijks meer aanwezig, nogal onbenaderbaar, dus dan ik het niet makkelik om het juiste moment te vinden om zo'n onmogelijk mens te benaderen
quote:Op maandag 24 oktober 2005 22:12 schreef Peter6000 het volgende:
Ik moest vanavond weg (een hond verzorgen), en wilde snel ff BB programmeren op de video.
Bleek dat ik Talpa nog niet eens had voorgeprogrammeerd
quote:Op maandag 24 oktober 2005 22:13 schreef Utwodublin het volgende:
[..]
Lieske heeft Tanja anders twee dagen lang zweersfeerbepalend genoemd en vond dat ze uit dat kamertje getrokken moest worden en nog wat stoere woorden.
Okk erg waar ja. Snel sigaretje... en *ZOEF* weer verdwenen. Vraagt je zelfs bij de streams wel eens af, huh, Tanja was toch net naar buiten gelopen waar hang ze nu uit dan. Is ze allang weer terug naar de babykamer. Over obsessie gesproken.quote:Op maandag 24 oktober 2005 22:10 schreef cuall het volgende:
[..]
Ja kunst Tanja is nauwelijks meer aanwezig, nogal onbenaderbaar, dus dan ik het niet makkelik om het juiste moment te vinden om zo'n onmogelijk mens te benaderen
Met uitzondering van BB heb je die zender ook helemaal niet nodigquote:Op maandag 24 oktober 2005 22:12 schreef Peter6000 het volgende:
Ik moest vanavond weg (een hond verzorgen), en wilde snel ff BB programmeren op de video.
Bleek dat ik Talpa nog niet eens had voorgeprogrammeerd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |