Ik heb echt meedelijden met die kleine.
Ze is vernoemd naar dat meisje, Savanna dat door haar moeder is doodgemarteld.
Saillant detail, de moeder van Savanna heeft haar jongste dochtertje Rowena genoemd, je weet wel, naar het meisje van Nulde die ook doodgeslagen is.
Ze noemde haar Rowena omdat ze vond dat er ook een Rowena wel gelukkig moest worden en martelde ondertussen haar zusje dood.
Zwaar ziek kan ik je vertellen.
Tanja vernoemd nu om dezelfde reden haar dochtertje naar Savanna, alleen speld ze de naam ook nog verkeerd.
En er zijn meer overeenkomsten ; Tanja is zwaar labiel, roept dat ze met die kleine het liefst meteen naar huis gaat, ze word genomineerd door Ingrid en het huis is te klein!!!!!!
Wat meent die crackhoer wel niet, eerst alleen maar rekening houden met haar omdat ze zwanger is en nu mag niemand haar nomineren omdat ze die kleine heeft.
Der uit met dat klotenwijf en ze moet onder toezicht komen te staan van de kinderbescherming.
Ik durf te wedden dat dit helemaal fout afloopt voor die kleine,
een kind kan namelijk nooit een kind opvoeden........