Ja ook toen ze hoorden, dat Tanja kreunde en au riep zag je dat Ingrid het ook moeilijk had, kon het moeilijk verdragen dat ze zoveel pijn had en die angst dat er iets fout gaat...quote:Op woensdag 19 oktober 2005 01:49 schreef snakelady het volgende:
[..]
ik denk wel dat er zeker ook angst meespeelde, er kan natuurlijk vanalles mis gaan tijdens een bevalling.
Ze deed ze daarvoor al aan hoor.quote:Op woensdag 19 oktober 2005 01:52 schreef snakelady het volgende:
[..]
Omdat een kruik gloeiend heet is, heb er zelf een keer mijn vingers aan verbrand.
Nogmaals... niet om de motieven van Dido in twijfel te trekken ofzo... maar dat had ik ook gezegd als ik haar wasquote:Op woensdag 19 oktober 2005 01:52 schreef Day het volgende:
Volgens mij heeft Tanja het ook aan d'r gevraagd, of ze mee wil hebben.
Vind het ook een logische keuze, ze is de enige professionele verzorger in dat huis.
En ze vond het ook leuk om te doen.
Als je voor je werk 5 dagen van de 7 verzorgend bezig bent, al jaren dat werk doet en er gebeurd iets, dan schiet je te hulp, dat zit er dan wel ingebakken hoor.quote:Op woensdag 19 oktober 2005 01:52 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Klopt. Maar ik denk niet dat ze in het BB huisis gegaan om weer lekker te gaan 'verzorgen'. En een lekker hechte band met Tanja had zeook niet. Ik heb dus wel mijn twijfels... ook omdat ik weet dat dit op tv enorm gaat scoren.
daarom inderdaad, mij lijkt dat ook enorm eng om zo in die onzekerheid te zitten als iemand die je best dierbaar is (wat dat is ze denk ik wel ondertussen) pijn heeft.quote:Op woensdag 19 oktober 2005 01:52 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Ja ook toen ze hoorden, dat Tanja kreunde en au riep zag je dat Ingrid het ook moeilijk had, kon het moeilijk verdragen dat ze zoveel pijn had en die angst dat er iets fout gaat...
Niemand heeft daar kinderen, plus je zit in een BB huis, alles is al raar, ineens bevalt er nog iemand "ff", dus dat is wel vaag, nieuw, spannend...
En ze mochten er ook niet bij zijn.
Van een afstand kijken en nooit iets horen werkt wel op je zenuwen![]()
Prachtig!quote:Op woensdag 19 oktober 2005 01:53 schreef Minouishere het volgende:
Mooi he, die maan.
Ik had het ook wel leuk gevonden om te helpen, zeker als iemand je vraagt en iemand het op prijs stelt, s'nachts is er niemand en Tanja's moeder kan ook niet zo maar ff de keuken in komen voor een kruikje.quote:Op woensdag 19 oktober 2005 01:54 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Nogmaals... niet om de motieven van Dido in twijfel te trekken ofzo... maar dat had ik ook gezegd als ik haar was
o, dat had ik niet gezien.quote:
Tanja waardeert het ook, dat maakt het ook al leuker voor Didoquote:Op woensdag 19 oktober 2005 01:55 schreef -Delta- het volgende:
Ik had het ook wel leuk gevonden om te helpen, zeker als iemand je vraagt en iemand het op prijs stelt, s'nachts is er niemand en Tanja's moeder kan ook niet zo maar ff de keuken in komen voor een kruikje.
Tanja's moeder is toch allang weg?quote:Op woensdag 19 oktober 2005 01:55 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Ik had het ook wel leuk gevonden om te helpen, zeker als iemand je vraagt en iemand het op prijs stelt, s'nachts is er niemand en Tanja's moeder kan ook niet zo maar ff de keuken in komen voor een kruikje.
Ik denk dat dat het engste was, ze werden niet echt op de hoogte gebracht na het douchen, de tijd verstrijkt en je zit in angst, je hoort eerst niks, continu niks en dan toch uiteindelijk wel wat kreunen.quote:Op woensdag 19 oktober 2005 01:55 schreef snakelady het volgende:
[..]
daarom inderdaad, mij lijkt dat ook enorm eng om zo in die onzekerheid te zitten als iemand die je best dierbaar is (wat dat is ze denk ik wel ondertussen) pijn heeft.
Tuurlijk. Die mocht alleen bij de bevalling zijn.quote:
Als iemand zo vaak kristisch en narrig is geweest en uiteindelijk hulp vraagt, is het zeker leuk ja om te helpenquote:Op woensdag 19 oktober 2005 01:56 schreef Wup het volgende:
[..]
Tanja waardeert het ook, dat maakt het ook al leuker voor Dido
Waarom niet dan??quote:Op woensdag 19 oktober 2005 01:57 schreef scanman01 het volgende:
Dido rookt nu ook een sigaret. Ik weet niet of dat de bedoeling wel is .
ja toen die dames op bezoek waren vertelde ze dat ze alleen theorie had gedaan, geen praktijk dus ik denk dat ze het ook nog een leuke ervaring vindtquote:Op woensdag 19 oktober 2005 01:59 schreef -Delta- het volgende:
En het is ook leuk voor Dido sowieso, ze heeft zelf ws ook nog nooit iets met zulke kleintjes gedaan, nieuw en leuk om te helpen met kruikjes en verzorging![]()
Ik dacht dat die nog wel een (eerste) nachtje zou blijven.quote:Op woensdag 19 oktober 2005 01:57 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Tuurlijk. Die mocht alleen bij de bevalling zijn.
Die waren alleen voor Tanja dacht ik. Het noodrantsoen is alleen shag.quote:
Ik snap bij god niet wat ik hier nog doe eigenlijkquote:Op woensdag 19 oktober 2005 02:03 schreef -Delta- het volgende:
Jawel we hebben toch wel minimaal 4 mensen hier nog om 02:00.
Gelukkig maar
Vond dat misschien nog wel het meest lullige vandaag. De rest zat er echt maar als een stel kneuzen bij, zonder iets te weten en niemand die even wat kwam zeggen. Ja een hele tijd nadat de kleine er was. Op zich wel logisch, belangrijkste zijn tenslotte moeder en kind. Maar vind wel dat dan BB tenminste nog iets had mogen laten weten aan de rest van de bewoners.quote:Op woensdag 19 oktober 2005 01:57 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Ik denk dat dat het engste was, ze werden niet echt op de hoogte gebracht na het douchen, de tijd verstrijkt en je zit in angst, je hoort eerst niks, continu niks en dan toch uiteindelijk wel wat kreunen.
En ook al gaat niet iedereen even goed met haar om, je hoopt toch wel dat alles gewoon goed gaat natuurlijk.
Ik ookquote:Op woensdag 19 oktober 2005 02:03 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik snap bij god niet wat ik hier nog doe eigenlijk
Trusten Snakequote:Op woensdag 19 oktober 2005 02:04 schreef snakelady het volgende:
maak er maar 3 van, ik ga namenlij naar bedje toe.
Truste allemaal.
Ik vond dat ook erg raar, dacht tijdens de uitzending nog 'misschien hebben ze er iets uitgeknipt', maar dat kan niet, dat hadden ze er dan echt wel ingelaten.quote:Op woensdag 19 oktober 2005 02:03 schreef Snaptnix het volgende:
[..]
Vond dat misschien nog wel het meest lullige vandaag. De rest zat er echt maar als een stel kneuzen bij, zonder iets te weten en niemand die even wat kwam zeggen. Ja een hele tijd nadat de kleine er was. Op zich wel logisch, belangrijkste zijn tenslotte moeder en kind. Maar vind wel dat dan BB tenminste nog iets had mogen laten weten aan de rest van de bewoners.
quote:Op woensdag 19 oktober 2005 02:06 schreef Day het volgende:
Ben vorige topics nog aan het lezen, ben al bij 523.
En weer 1 erbij voor heel evenquote:Op woensdag 19 oktober 2005 02:05 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Trusten Snake![]()
(En we zaten wel op 5 of 6)
trusteeeeequote:Op woensdag 19 oktober 2005 02:04 schreef snakelady het volgende:
maak er maar 3 van, ik ga namenlij naar bedje toe.
Truste allemaal.
Succesquote:Op woensdag 19 oktober 2005 02:06 schreef Day het volgende:
Ben vorige topics nog aan het lezen, ben al bij 523.
Oh die is leuk zegquote:
Ach welnee joh. Is morgen toch allang weer oud nieuws. KRIBBET wel blijven komen he....quote:Op woensdag 19 oktober 2005 02:08 schreef KRIBBET het volgende:
[..]
En weer 1 erbij voor heel evenHet baby gebeuren komt mijn neus een beetje uit
![]()
Zal de komende dagen wel af en toe langs komen maar ben bang dat Tanja nog wel even de Talpa ster is samen met haar baby![]()
ow dat was ikke die ff langs vloogquote:Op woensdag 19 oktober 2005 02:11 schreef -Delta- het volgende:
Ik hoorde een papegaai of ander vogel achtig geluid, wat was dat?![]()
Nu je het zegt, volgens mij wel...quote:Op woensdag 19 oktober 2005 01:53 schreef Wup het volgende:
ik ben de weg een beetje kwijt, is die deur die openstaat de babykamer?
Idd en dan komen de nominaties eraan...quote:Op woensdag 19 oktober 2005 02:14 schreef Snaptnix het volgende:
[..]
Ach welnee joh. Is morgen toch allang weer oud nieuws. KRIBBET wel blijven komen he....
quote:Op woensdag 19 oktober 2005 02:15 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Idd en dan komen de nominaties eraan...![]()
Ik wil drama, tranen, ellende, irraties, vechtpartijėn, scheldpartijėn, insinuaties, frustraties en verschrikkelijk veel verwijten naar elkaar toe, omdat ze genomineerd zijn.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |