Wat dan weer wel kan, is op een zwart shirt een sjaal dragen die wel in de goede kleur is.quote:Op woensdag 19 oktober 2005 18:35 schreef pcbkb het volgende:
Op de volgende site kun je door middel van een test er achter komen of je een lente, herfst, zomer of winter type ben. Je moet wel je natuurlijke haarkleur invullen en niet de kleur waar het eventueel in geverfd is.
Volgens mensen die kleuren analyse doen zijn de enige mensen bij wie zwart goed staat wintertypes
http://www.knipmode.nl/lookinggreat
Ik ben ook bleek met donkerblond haar (ok, nu rood geverfd), en lichte kleuren doen ook geen wonderen voor mij. Alleen lichtblauw me goed. Lila gaat ook nog wel, maar daar hou ik zelf niet zo van.quote:Op zondag 16 oktober 2005 21:29 schreef TrashyTina het volgende:
Ik ben zelf heel bleek (met donkerblond haar) en merk dat juist diepe, felle kleuren mooi staan, eigenlijk allesbehalve pastel. Lichtgeel o.i.d. maakt inderdaad flets, ik had een keer een lichtroze galajurk gepast en leek wel een garnaalDaarentegen staan bijvoorbeeld rood, aubergine, donkergroen, blauw etc juist prachtig
![]()
Nee, niet per definitie. Dat is afhankelijk van de ondertoon in je gelaatskleur (blauwroze of goudgeel).quote:Op donderdag 20 oktober 2005 23:16 schreef El_Bassie het volgende:
Rood is uberhaupt een goede tent voor bleke mensen..
Haha, dat is wel waar. Ik verf m'n haar altijd rood met henna, en dan is het alsof ik "legitiem" bleek ben, omdat roodharigen bijna altijd bleek zijnquote:Op donderdag 20 oktober 2005 23:02 schreef Astredoo het volgende:
wat je ook zou kunnen overwegen is om je haar te verven. vanwege mijn bleke tint wordt me meestal een warme tint rood aangeraden. op die manier ziet het er wat minder bleek uit.
Die van mij is goudgeel, want uit mijn test is gekomen dat ik een lentetype ben. Rood staat mij dus wel. Ik zou daarom denken dat jij blauwroze bent. Dus zomer of winter (koele kleuren).quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 00:29 schreef -Kate- het volgende:
Rood is zo'n beetje de ergste kleur voor mij. Nog erger dan zwart.
Ik kom er trouwens maar niet uit wat de ondertoon van mijn huid is.. Zijn er truukjes voor om daar achter te komen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |