*google die google*
deze hadden wij ook;
![]()
Onze muscial heet : Vreemde Kuren
Het speelt zich af in een kuuroord. Het heeft er van alles te bieden; sauna, massage, zonnestudio en zwembad. Het zwembad staat bij ons op het decor. Er is ook een wensput. Een erg magische wensput.Hij doet het als je het muntje op een speciale manier erin gooit. Het kuuroord heeft ook personeel. Jim(Joey) en Mireille(Angelique). Ze zijn eigenlijk verliefd op elkaar maar dat durven ze niet toe te geven. Ze hebben telkens ruzie over kleine dingen.De directrice is de tweeling Babs. Dan komen er gasten bij zoals: Johan Druivesap, Kolonel Rakelings, een echtpaar met kinderen. Mevrouw Breukeboom met allemaal kwalen. Dan komt er een nieuwe medewerker: JAN, OME JAN VERTROUWENSMAN. Eigenlijk is hij helemaal geen vertrouwensman. Mevrouw Breukeboom heeft een speciale geheim. Er is ook een mevrouw Van der Kien. De spelletjesdame. Zij weet hoe de wensput werkt.
Betul
Hier komen de nieuwe gasten binnen, en ze worden haretelijk ontvangen, iedereen krijgt een roos.de juffrouwen Babs geven nog een toespraakje en daarna nemen Jim en Mireille het over, ze roepen om de beurt de namen op, en als ze hun naam horen moeten ze even naar voren toe komen, de juffen Babs denken wel dat dit een leuke groep zal worden dit jaar, ik wens jullie nog veel plezier met de musical,
groetjes van iris!
we waren het eerste liedje aan het zingen ,het liedje heet kom hier kuren.de meisjes zingen apart en de jongens ook . in het kuuroord.lopen mensen met kwalen rond ,de ene heeft pukkeltjes de andere heeft smetvrees(ik)en de andere heeft roos en een voetbalknie tennis arm te dik blint doof enz het is heel leuk met de gasten en de anderen .dus ik hoop dat je het gezien hebt of op internet de stukjes hebt gelezen
groetjes
+ veel liefs Daisy snoeren
onze musical vreemde kuren.ik (ugur) en arno zijn blinde man.op deze foto draag ik een zonnebril omdat ik blind ben.ik moet in de zaal rond gaan lopen en moet bij de mensen die er zitten gaan vriemelen bij de haaren,tikjes geven enz.aleen bij de eerste lied ga ik dat doen en de rest jaaaaaa........ dat zie je wel als je naar de musical vreemde kuren komt hadoe tot ziens groetjes ugur blinde man.
meneer zaalman was aan het telefooneren. hij wilde naar japan. ze vonden dat 10miljoen niet genoeg was. dus ik kom langs en zet een glaasje bronwater neer. mireille komt langs en zet haar glaasje bronwater neer. jim komt weer langs en zegt: alles naar wens meneer zaalman. meneer zaalman antoord: nee ik heb last van maagzuur brandend maagzuur. jim zegt ik zal het wel even blussen, en gooi een glas water op zijn hoofd.
groetjes joey...........
jim heeft net een glaasje water op het hoofd van zaalman. mireille komt langs en propt een hele hoop koekjes naar binnen. meneer zaalman zegt sakamakasoesoe en spuugt al de koekjes weer uit
groetjes joey..........
De kolonel vertelt iets over de tjaka tjaka eilanden maar een gegeven moment stond er iemand achter de kolonel toen hij het verhaal zat te vertellen dat de mannen van de kolonel tussen de rijstvelden lag en dat hij eten ging zoeken voor hun mannen .En toen de heer Druivensap het woord nasi riep begon hij zich om te draaien met het geweer en jim schrok van het geweer en liet het bord met nasi erop vallen zodat alles op grond viel .
Groetjes Selwyn
Er komt een monster op en pakt mireille.mireille probeert los te komen jim komt langs jim wordt boos en verslaat het monster Nu blijkt dat het monster mevr.v.d.kien is.
Veel liefs Annemiek Voermans
Jim verslaat het monster.Omdat Mireille zegt dat ze van Jim houdt.De jufrouws Babs zijn er heel blij om dat het monster is verslagen.Maar de babsen vragen zich af waar mevrouw van der kien blijft.Maar dat blijkt het monster te zijn.En mevrouw van der kienis haar geheugen kwijtgeraakt.
groetjes Claudia
In de hal moesten we wachten tot we op moesten komen. we moesten goed op leten wanneer je op moest. van sema
Ome Jan is op solicitatiegesprek. Mevrouw van der Kien heeft net gezegd dat er in het kuuroord gebrek is aan zelfvertrouwen, dat er geheimen zijn, dat iedereen geheimzinnig doet.Daarom komt er op een dag een man (Ome Jan dus) die zich aanbied als vertrouwensman.Die dus nu aan het soliciteren is.
Groetjes Mark Snoeren.
Ome jan heeft ook een leidje. Bij dat liedje spellen ook de twee klassen van groep 8 mee (die zie je hier op de foto.) Dat leidje gaat over ome jan. In dat liedje zingt de groepen 8 dat je bij ome jan alles kwijt kan.
groetjes: Roy de Vos
Johan druivensap vertelt een geheim aan ome jan. Maar ome jan gaat hem weer chanteren. Dus Johan Druivensap moet iets aan hem geven want anders weet iedereen dat hij een slechte puzzellaar. Dan geeft hij bijv. geld .
groetjes Ali
Ome jan staat te praten tegen corry en lesly de dochter van corry en hun hebben een geheim en ome jan is een vertrouwensman dus ze vertellen het geheim aan ome jan en ze praten over het geheim van corry en ome jan wil best het geheim bawaren maar ome jan gaat corry en lesly chanteren dus hij pakt die ketting van corry af en corry en zijn dochter die zijn heel boos weg en ome jan bewaart het geheim.
Groetjes, Edwin van hoof.
Jim en mareille zijn stiekem verliefd op elkaar .Een monster verkleed als mevrouw van der kien pakt mareille vast en kan niet meerlos komen ,jim komt snel te hulp hij trekt zijn pak uit en er verschijnt een superman pak mareille zegt ik hou van je maar dat was een grapje maar aan het einde had ome jan hun betrapt helemaal aan het eindewaren ze echt verliefd. Arno
Ome Jan klimt in de put. Hij kijkt eerst of er niemand in de buurt is. Dan klimt ome Jan erin en pakt al het geld. hij vind een papier met erop: BELONING 100.000 euro I. Drijfnat. Hij stopt het in zijn zak en loopt weg. GROETJES KEVIN.
Ome jan is allergisch voor bietjes hij moet al kokhalzen als je het woord bietjeszegt.Veel mensen gebruiken het woord bietjes.Bijv.bietsuiker,regge biet enz. Door oome jans allergiche reacties maakt de musical ook een stuk leuker en spannender.Hij schanteerd je als je misbruikt maakt van het woord biet of bietjes!!!!!! groetjes marloes van dongen.
Er komen veel klachten binnen bij de politie over Ome Jan. Inspecteur Drijfnat gaat undercover het kuuroord in en betrapt Ome Jan. Deze wordt opgepakt en iedereen krijgt zijn geld terug! Alles loopt dus toch nog goed af!