FOK!forum / Planes, Trains & Automobiles / rookgeur uit auto halen?
xp2002dinsdag 11 oktober 2005 @ 22:09
Hallo,

Ik wil graag een 2e handsauto aanschaffen, maar soms is er gerookt in een auto die ik op het oog heb..
Ik kan zelf totaal niet tegen die geur. Is het wel mogelijk om zo'n geur uit een auto te krijgen of kan ik beter gewoon niet een auto aanschaffen waarin gerookt is?

Alvast bedankt voor de tips en suggesties.
M5dinsdag 11 oktober 2005 @ 22:23
je zou het interieur kunnen laten reinigen door 'n profesioneel bedrijf, maar of dat echt helpt weet ik niet.

of gewoon ff zoeken naar de zelfde auto zonder rook geur.
ondeugenddinsdag 11 oktober 2005 @ 22:37
Volgens mij is daar speciaal spul voor te koop bij de automaterialenzaak.
rishi120woensdag 12 oktober 2005 @ 00:58
Oust!
PNGwoensdag 12 oktober 2005 @ 02:24
Dat wordt een... Wunderbaum !

LennyKravitzwoensdag 12 oktober 2005 @ 02:27
Gewoon niet aan beginnen... krijg je er moeilijk, of op een dure manier misschien uit...

Koop een ongerookte auto...
R_ONwoensdag 12 oktober 2005 @ 02:32
Ik zou ook kiezen voor een maagdelijke auto om hem vervolgens helemaal gaar te stomen met mijn niet aflatende trek in sigaretten.
R_ONwoensdag 12 oktober 2005 @ 02:34
Je moet er toch niet aan denken dat je voorganger stinkende Caballero's in je auto heeft zitten roken.
Catch22-woensdag 12 oktober 2005 @ 03:59
maja de prijs moet dan ook wat lager zijn. Beetje oust (ofzo) en zo en het moet wel willen. Desnoods ff een dagje boenen..
Frezerwoensdag 12 oktober 2005 @ 09:56
Valt niet mee om het er echt uit te krijgen. In elk geval de asbakken goed schoonmaken (met een sopje). De stoelen en het hemeltje kun je reinigenen met speciale interieur reiniger. Verder ramen zo vaak mogelijk open laten staan, en je kunt van die geur dingen in je auto leggen.

Het interieur stomen zal ook best wel helpen, maar doen ze dan het hemeltje ook? Volgens mij gaat daar de meeste stank in zitten. Echt helemaal de stank weg krijgen is moeilijk.
Conflictwoensdag 12 oktober 2005 @ 10:14
Je hebt zo'n after tobacco luchtverfrissertje voor in de auto, die je aan zo'n ventilatieroostertje kan klikken. Dat helpt misschien ook wel.
Faceoffwoensdag 12 oktober 2005 @ 10:17
[semi-grappige-modus]zelf beginnen met roken. Heb je dr geen last meer van....[/semi-grappige-modus]

en anders.


en t wunderbaum motto is!! MEER IS BETER!!
Gunnerwoensdag 12 oktober 2005 @ 10:25
Je kan er ook voor kiezen om die auto niet te kopen als je ruikt dat er in gerookt is?
R2-D2woensdag 12 oktober 2005 @ 14:05
[stupid question%answer mode]

Vragen of ze van de plaatselijke scouting scheten komen laten in je auto

[/stupid question%answer mode]
JMruleswoensdag 12 oktober 2005 @ 15:46
Het beste is een slang aan je uitlaat te hangen en die dan terug in je auto te hangen. In de auto gaan zitten, motor starten, kwartiertje wachten en je bent overal vanaf...

Onntopic: Het meest voor de hand liggens is gewoon de auto goed schoonmaken en één of twee luchtverdrissers weg te hangen. Chemisch reinigen is een dure optie natuurlijk.

Mijn probleem is precies het tegenovergestelde: Als ik mijn auto een keer goed gewassen heb van binnen moet ik weer de moeite doen om het naar rook te laten ruiken Ruikt veel beter dan dat standaard auto plastic en al die gore luchtverfrissers.
Delicieuxwoensdag 12 oktober 2005 @ 17:46
Als je apart wil doen, kun je ook een natte tijger in je auto leggen.
Ruikt ie ten minste lekker avontuurlijk
Jeff1981woensdag 12 oktober 2005 @ 19:36
De wel bekende AmbiPur in je rooster klikken en vol open zetten werkt enigsinds, maar je blijft altijd het verschil ruiken tussen een auto waar wel of niet in gerookt is. Advies: merk, type en kleur van de auto opschrijven en lekker op autotrack of autotrader gaan surfen
FoXjewoensdag 5 september 2007 @ 15:30
Grote kick, maar dit topic zie je meteen als je 'rookgeur auto' Google-ed.
Heb mijn auto een ozonbehandeling laten geven, duurt 24 uur, rookgeur is helemaal weg
valekwoensdag 5 september 2007 @ 15:35
quote:
Op woensdag 5 september 2007 15:30 schreef FoXje het volgende:
Grote kick, maar dit topic zie je meteen als je 'rookgeur auto' Google-ed.
Heb mijn auto een ozonbehandeling laten geven, duurt 24 uur, rookgeur is helemaal weg
En hoe laat je die behandeling doen? En wat zijn de kosten? En waar laat de je behandeling doen, of kun je dat zelf doen?
FoXjewoensdag 5 september 2007 @ 15:46
quote:
Op woensdag 5 september 2007 15:35 schreef valek het volgende:

[..]

En hoe laat je die behandeling doen? En wat zijn de kosten? En waar laat de je behandeling doen, of kun je dat zelf doen?
In Veldhoven, kost 30 euro, duurt 24 uur. Zelf doen? Dan moet je zo'n ozongenerator hebben.
Ik heb het hier laten doen http://www.hoogedoorn.nl/
HaerdenCwoensdag 5 september 2007 @ 16:06
je assenbak goed uitpoetsen en dan koffie in doen ... dus gewoon gemalen koffie poeder en open laten ... na 2 a 3 dagen zal de geur drastisch minderen, koffie werkt als geurvreter! Goedkoop en makkelijk. Het interieur zelf kan je best reinigen met een stoomreiniger (zoals bv een vapareto of zo) krijg je alle teer er mooi uit!
Dangelwoensdag 5 september 2007 @ 16:08
quote:
Op woensdag 5 september 2007 15:46 schreef FoXje het volgende:

[..]

In Veldhoven, kost 30 euro, duurt 24 uur. Zelf doen? Dan moet je zo'n ozongenerator hebben.
Ik heb het hier laten doen http://www.hoogedoorn.nl/
goede tip, dank je
Dhr.Swinckelsdonderdag 6 september 2007 @ 09:51
quote:
Op woensdag 12 oktober 2005 17:46 schreef Delicieux het volgende:
Als je apart wil doen, kun je ook een natte tijger in je auto leggen.
Ruikt ie ten minste lekker avontuurlijk
Ge-wel-dig !!
hierissieweervrijdag 7 september 2007 @ 23:45
1 a 2 flessen textielfris van het kruidvat en idd met ramen open rijden en een dagje met een nattige kont rondrijden is mijn advies. Ik doe dit altijd en het helpt ook!!