Inderdaad! Het was een leuke tent toen de Malibu beachclub daar zat! En dat is wel een tijdje geledenquote:Op zondag 23 oktober 2005 15:59 schreef Gutnre het volgende:
O, en feesten in inferno zijn per definitie geen leuk feest.
Dat vind ik altijd zo'n gelul. Geen enkele tent is leuk voor een feest tenzij je met leuke mensen bent en er allemaal zin in hebt. Ik kan in de 3 met dezelfde mensen net zo veel lol maken als in de inferno!quote:Op zondag 23 oktober 2005 15:59 schreef Gutnre het volgende:
Bah, geen vakantie meer.
Mijn statistiek boek ligt naar mij te loeren.
Wat hebben we voor leuke feesten deze week? Stufi is binnen.
O, en feesten in inferno zijn per definitie geen leuk feest.
Ja, heb ik ook gehoord ja, relaxt! Ben vast wel van de party, drank wordt voor je geregeld, lekker dicht bij huis, lekker profiterenquote:Op zondag 23 oktober 2005 21:26 schreef WooZ het volgende:
Ergens op 17 of 18 november ofzo is er weer erges een gangfeest op Hoogveldt heb ik me laten vertellen, thema is iets met het midden oosten
Ik zal der wel van de partij zijn
Amenquote:Op zondag 23 oktober 2005 23:12 schreef phvosdotcom het volgende:
Dat er nog gangfeesten georganiseerd mogen worden
Was niet per see onaardig bedoeld hoorquote:Op zondag 23 oktober 2005 17:41 schreef Gutnre het volgende:
Lenin heeft gesproken.
Ik heb een plan... Niet perse voor deze week maar toch.
Zullen we een echte meeting doen?
Kan wel bij mij op hoogeveldt, in de keuken welteverstaan, als iedereen gewoon iets te drinken en iets te eten meeneemt heeft niemand te zeuren over de kosten enzo.
Kan tijdens etenstijd of gewoon 's avonds om daarna de stad in te gaan (of niet natuurlijk).
Iemand voor?
Heb ze allang vergevenquote:Op dinsdag 25 oktober 2005 23:14 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Als je die dan ook eens zou prijsgeven.
Ik moet trouwens zelf niet vergeten morgen een kaartje te kopen![]()
quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 23:21 schreef DonStefano het volgende:
hehe
www.mandodiao.com
i rest my case!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |