abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_31494485
quote:
Op zondag 16 oktober 2005 19:45 schreef Roob het volgende:
goed sjwanz zou je mij dan niet de pro duo stick s opsturen waar ik je geld voor over heb gemaakt, of iig reageren op mijn mail, als je op fok kan reageren, kan dat ook op mijn mails
blijkbaar ben ik niet de enige die opgelicht is. Ik heb met hem een afspraak dat hij dinsdag het geld gaat overmaken (want die cpu zal toch niet meer komen)
^
  zondag 16 oktober 2005 @ 19:57:32 #27
44053 Roob
Pas op! Explosief!
pi_31494553
heb toevallig net opgezocht hoe je geld terug kan vorderen, is helaas kut:
Het is helaas niet mogelijk om een correct uitgevoerde eenmalige overschrijving terug te boeken. Degene die uw overschrijving heeft ontvangen, moet zelf dit bedrag terugschrijven naar uw rekening. Als u zeker weet dat uw overschrijving niet naar het goede rekeningnummer is gegaan en u heeft het bedrag niet terug ontvangen, dan kunt u Postbank eventueel inschakelen als bemiddelaar. U moet hiervoor het volgende doen:
Ga na naar welk rekeningnummer het geld is overgemaakt
Schrijf een brief aan de Postbank Klantenservice waarin u uitlegt wat er precies is gebeurd
Voeg een kopie van de afrekening bij met daarop de overschrijving
Stuur dit naar (zonder postzegel):
Postbank N.V.
Afdeling Klantenservice
Antwoordnummer 2
6800 PB Arnhem
Postbank zal contact opnemen met degene die uw overschrijving heeft ontvangen en hem/haar verzoeken het geld terug te schrijven naar uw rekening. Postbank kan deze persoon helaas niet dwingen het bedrag terug te geven.
  zondag 16 oktober 2005 @ 21:51:08 #28
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_31497088
Rest verwijderd.

Als iedereen zich ermee gaat bemoeien, dan wordt het een zooitje.

Wordt aan gewerkt, dus laat dit topic verder maar beter met rust
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')